Pet at School Soft

Promocje

Elektroniczna wibracyjna obroża treningowa Num Axes Pet at School Soft to obroża bez impulsu elektrostatycznego z zasięgiem 200 metrów. Ostrzeżenia w postaci wibracji, dźwięku oraz światła. Wibracja krótka (1 sekunda) lub ciągła (maksymalnie do 8 sekund). Wodoszczelna. Wskaźnik stanu baterii.

 

 

Oferta ważna jeszcze
do 10. 06. 2023
Początkowo 571 zł 514 zł 424 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Pet at School Soft

Elektroniczna wibracyjna obroża treningowa Pet at School Soft to obroża bez impulsu elektrostatycznego z zasięgiem 200 metrów.  Brak impulsu elektrostatycznego. Ostrzeżenia w postaci wibracji, dźwięku oraz światła. Wibracja krótka (1 sekunda) lub ciągła (maksymalnie do 8 sekund). Światło, po naciśnięciu przycisku światła obroża na szyi psa wyraźnie rozświeci się. Wodoszczelna, obrożę możesz używać w czasie deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik wodoodporny na warunki atmosferyczne. Wskaźnik LED stanu baterii na obroży oraz na nadajniku. Kompaktowy nadajnik bez anteny zewnętrznej bez problemu zmieścisz w każdej kieszeni lub schowasz w dłoni. Obroża działa prawidłowo w temperaturach od -20 °C do + 40 °C, możesz jej używać o każdej porze roku. 

 

 

 

Zasięg obroży

Pet at School Soft pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 200 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej tresury psów. Num Axes Canicom 200 to idealny wybór do użycia w mieście. W lesie gdzie są trudniejsze warunki może dojść do obniżenia zasięgu i obroża może okazać się niewystarczająca.

 

 

Typ korekcji

Treningowa obroża Pet at School Soft wysyła ostrzeżenia w postaci dźwięku lub wibracji. 2 rodzaje wibracji. Krótka trwająca około 1 sekundy oraz ciągła trwająca tak długo jak długo przytrzymujesz przycisk (maksymalnie do 8 sekund). Stymulacje wibracją są odpowiednie dla wrażliwych psów. Możesz także zapalić światło LED na obroży aby dokładnie zobaczycz gdzie znajduje się Twój piesek.

 

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik  Pet at School Soft zasilany jest 3V baterią typu CR2032, odbiornik wykorzystuje baterie CR2450. Żywotność baterii nadajnika to około 1,5 miesiąca a obroży około 2 miesięcy przy zwykłym użytkowaniu. Stan baterii ocenisz na podstawie kontrolki LED na nadajniku i odbiorniku.

 

 

Wodoszczelność

Pet at School Soft to obroża z wodoszczelnym odbiornikiem. Możesz używać go w deszczu czy śniegu, piesek może także wskoczyć z nim do wody. Nadajnik jest wodoodporny na warunki atmosferyczne.

 

 

Ilość psów

Pet at School Soft jest specjanie zaprojektowany tylko do treningu jednego psa. Dzięki temu kontrola obroży jest bardzo łatwa. Dla każdej funkcji dedykowany jest tylko jeden przycisk.

 

 

Długość obroży 

Pet at School Soft to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 20 do 65 cm.

 


Waga i rozmiary

Nadajnik na szerokość 4,2 cm, długość 9,8 cm, grubość 1,7 cm i waży tylko 36 gramów. Odbiornik ma szerokość 6,8 cm, wysokość 4,3 cm i grubość 3,8 cm i waży 51 gramów z obrożą.

 

Zalety Wady
 • Bardzo mały i lekki odbiornik
 • Dźwięk i wibracja
 • Kompaktowy nadajnik
 • Długa praca na baterii
 • Łatwa obsługa - dla każdej funkcji osobny przycisk
 • Wodoszczelny odbiornik
 • Zasięg 200 metrów

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 3V CR2
Waga nadajnika 36 g
Wydajnosć baterii nadajnika 3 - 6 miesięcy
Wydajność baterii odbiornika 3 - 6 miesięcy
Ekran brak
Wodoodporność wodoodporny
Funkcje wibracja + dźwięk + światło
Zasilanie na baterie
Waga odbiornika 75 g
Bateria w nadajniku CR2032
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 4,2 x 9,8 x 1,7 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 6,8 x 4,3 x 3,8 cm
Długość obroży 20 - 65 cm
Tryb antyszczekowy nie
Siła dźwięku 1
Siła wibracji 2
Zasięg 200 m
Liczba psów 1 pies

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik
 • Plastikowe elektrody
 • Regulowana obroża
 • Bateria do nadajnika
 • Bateria do odbiornika
 • Smyczka
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.