Szampon Animology Hair of the Dog to wysokiej jakości kosmetyk przeznaczony dla psów długowłosych o sierści mającej tendencje do plątania się i kołtunienia. Pomaga pozbyć się węzłów i zniszczonych, zmierzwionych włosów a także zabezpiecza przed późniejszym powstawaniem kołtunów. Zawiera odżywkę i witaminy. Ułatwia rozczesywanie. Sprawia, że sierść staje się jedwabista i miękka. Neutralne pH szamponu odpowiada fizjologicznemu pH skóry psów. Specjalnie opracowana przez Animology technologia "easy rinse" (łatwe spłukiwanie) skraca czas mycia psa do minimum.
Sposób użycia:
Sierść psa spłukać ciepłą wodą. Nałożyć szampon i delikatnie masować. Aby osiągnąć najlepszy rezultat pozostawić pianę na sierści przez około 5 minut a następnie dokładnie spłukać czystą, ciepłą wodą. W razie potrzeby powtórzyć. Wysuszyć psa ręcznikiem lub suszarką. Unikać kontaktu z oczami psa. W przypadku dostania się szamponu do oczu psa należy przepłukać je wodą. Przy bardzo kołtuniącej się sierści zalecamy także regularne stosowanie spray-u Animology Knot Sure.
- łatwo się spłukuje
- ułatwia rozczesywanie
- usuwa nieprzyjemne zapachy
- neutralne pH
- głęboko oczyszcza
- wzbogacony w pro-witaminę B5
- zawiera odżywkę
Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.
Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.
Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.
W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!