Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Świecąca obroża Eyenimal na ładowarkę

Świecąca obroża dla psa firmy Eyenimal to idealne rozwiązanie, aby zwiększyć widoczność psa po ciemku. Bez problemy zobaczysz, w którym miejscu znajduje się pies. Obroża świeci bardzo mocno, widoczność nawet z 500 metrów, dzięki wysokiej jakości diodom LED. Czas działania na jednym naładowaniu ok. 10 godzin. Obroża ładowana przez kabel USB. Dwa tryby świecenia: światło stałe i światło migające. Obroża z nylonu z elementami odblaskowymi.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
60 zł 50 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P39984
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Świecąca obroża Eyenimal na ładowarkę
Świecąca obroża…
60 zł

Opis produktu

Świecąca obroża dla psa firmy Eyenimal to idealne rozwiązanie, aby zwiększyć widoczność psa po ciemku. Bez problemy zobaczysz, w którym miejscu znajduje się pies. Obroża świeci bardzo mocno, widoczność nawet z 500 metrów, dzięki wysokiej jakości diodom LED. Czas działania na jednym naładowaniu ok. 10 godzin. Obroża ładowana przez kabel USB. Dwa tryby świecenia: światło stałe i światło migające. Obroża z nylonu z elementami odblaskowymi. Kółko do przypięcia smyczy. 

Dostępne rozmiary : 

  • Wielkość S : szerokość 2,5 cm, 40 -45 cm
  • Wielkość M : szerokość 2,5 cm, 45 - 55 cm
  • Wielkość L : szerokość 2,5 cm, 50 - 65 cm

Dostępne kolory : Niebieski, Czerwony i Zielony

Warianty kolorystyczne i rozmiar proszę wybierać z rozwijanego MENU, proszę po wybraniu rozmiaru i koloru zwrócić uwagę na dostępność produktu

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Świecące obroże Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane