Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Reedog USB świecąca obroża dla psów i kotów NEW

Świecąca obroża dla małych i średnich psów w wielkościach S - 35-43 cm, M - 40-48 cm, L - 45-52 cm , XL - 52-60 cm (razem z zapięciem). 3 rodzaje świecenia (stałe, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, niebieski, zielony. Świecąca obroża polepszy widoczność twojego pupila w terenie wcześnie rano i wieczorem! 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
42 zł 35 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P45858
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(2)
Nabíjecí svíticí obojek
Reedog USB świecąca…
42 zł

Opis produktu

Świecąca obroża dla małych i średnich psów w rozmiarach S - 35-43 cm, M - 40-48 cm, L - 45-52 cm , XL - 52-60 cm (mierzona klamrą). 3 sposoby świecenia (stałe, migające, szybkie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, niebieski i zielony. Obroża posiada akumulator, dzięki czemu można ją łatwo naładować za pomocą dołączonego do zestawu kabla USB.

Kolory: czerwony, różowy, niebieski, zielony.

Dzięki świecącej obroży nie musisz już obawiać się o widoczność twojego pupila podczas spacerów. Świecąca obroża jest znakomicie widoczna z dużej odległości wcześnie rano i wieczorem. Oświetlenie to nie tylko ułatwienie dla ciebie, ale też bezpieczeństwo czworonoga. Dzięki niej piesi, rowerzyści oraz kierowcy z daleka zobaczą twojego ulubieńca.

Do świecącej obroży nie należy przypinać smyczy, jest ona przeznaczona do zwiększenia widoczności psa w ciemności.

 

 

Funkcje i kolory

3 rodzaje świecenia (stałe, miganie, szybkie miganie). Kolory: żółty, pomarańczowy, czerwony, różowy, niebieski, zielony.

 

 

Baterie i ładowanie

Obroża jest zasilana na guzikową baterię CR2032 lub 2x CR2016. Czas świecenia zależy od częstotliwości użytkowania, najczęściej jest to od 3 do 5 dni. Następnie baterię możesz doładować poprzez kabel USB

 

 

 

Długość obroży

Świecąca obroża LED jest dostępna w kilku rozmiarach S - 35-43 cm, M - 40-48 cm, L - 45-52 cm , XL - 52-60 cm.  Jest odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Obroże w wariantach L i XL mają nieco inny wzór świetlny ze względu na większy rozmiar. Światło może lekko przygasać od diody. Nie ma to wpływu na funkcjonalność obroży.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Świecące obroże Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Zasilanie ładująca
Długość obroży 22-60
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoodporny

Produkty powiązane