Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Ruchoma kamera dla zwierzaków domowych EBO AIR

EBO AIR to nowoczesna zautomatyzowana, ruchoma kamera w kształcie kuli, która posiada mikrofon, głośnik i aparat cyfrowy. Kamera pozwala na zdalne monitorowanie i komunikację z pupilem za pomocą darmowej aplikacji dla systemów iOS i Android. Unikalna nowość na rynku, może pochwalić się kilkoma ulepszeniami i jest jedną z najczęściej poszukiwanych kamer w naszym sklepie.

 

 

Więcej informacji ›

Dostępne 9 szt
1 058 zł 874 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53282
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Ruchoma kamera dla zwierzaków domowych EBO AIR
Ruchoma kamera dla…
1 058 zł

Opis produktu

Kamera Enabot Pet Camera to połączenie inteligentnej kamery dla zwierząt domowych i urządzenia rozrywkowego dla zwierząt w jednym. Enabot Ebo Air charakteryzuje się rozdzielczością HD 1080p oraz wbudowaną kartą pamięci o pojemności 16 GB, dzięki której można bez końca przechwytywać zdjęcia i filmy. Ponadto aplikacja Ebo oferuje wiele funkcji edycyjnych i społecznościowych do edycji lub udostępniania zdjęć i filmów. Specyfikacja może być zwiększona lub zmniejszona w zależności od budżetu i pożądanego zastosowania, przy czym EBO Air może pochwalić się szeregiem specyfikacji, od noktowizora na podczerwień po funkcje laserowe i technologię antykolizyjną. Mobilność kamery pozwala na interakcję z kotem lub psem. Oferuje kilka trybów (np. tryb laserowy), które mogą zapewnić Twojemu pupilowi rozrywkę podczas Twojej nieobecności. Możesz zaplanować automatyczny alarm dla regularnych zabaw lub bawić się ze swoim pupilem ręcznie za pomocą Enabot Ebo Air. Ponadto kamera EBO może rozpoznawać twarze i zwierzęta domowe oraz śledzić cel. Dzięki ulepszonym kołom silnika bezszczotkowego, EBO Air porusza się ciszej, czuwając nad Twoim domem w nocy, nie zakłócając Twoich słodkich snów. Możesz również zdalnie sterować nim, aby przejść w tryb uśpienia na EBO APP, tymczasowo przestanie działać, dopóki nie wyłączysz trybu uśpienia. Funkcja widzenia w nocy i samoładowania pozwala na monitorowanie domu przez cały dzień.

 

 

Główne funkcje

 • Widzenie w nocy: kamera na podczerwień automatycznie aktywuje się, gdy otoczenie staje się ciemne
 • Funkcja AI: może zidentyfikować Twoją rodzinę lub zwierzęta domowe
 • Autoładowanie: gdy moc jest niska, EBO automatycznie wraca do stacji ładowania, więc nigdy nie musisz się martwić, że zabraknie mu mocy
 • Zdolność adaptacyjna: EBO jest zaprogramowany tak, aby dostosowywać swoje zachowanie i głos w zależności od otoczenia. 
 • Wskaźnik laserowy: laser sprawia, że aparat jest jeszcze bardziej interesujący dla kotów
 • Super cicho: Technologia zmotoryzowanych kół pozwala na cichą pracę maszyny;
 • Czujnik Anti-fall: może wykryć wszystkie rodzaje przeszkód przed tobą i upadku
 • Zdalne sterowanie: możesz zdalnie sterować EBO za pomocą aplikacji EBO App, dla systemów iOS i Android
 • Komunikacja dwukierunkowa: mikrofon, umożliwia komunikację dwukierunkową jak w przypadku rozmowy telefonicznej
 • Nagrywanie wideo: dzięki 24-godzinnej rejestracji wideo śledzi każdy ruch 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
 • Pamięć: 16 GB pamięci / możliwość rozszerzenia do 256 GB, nowa zawartość nadpisuje poprzednią
 • Automatyczna edycja: jeśli EBO AIR ma wystarczająco dużo materiału, może automatycznie edytować filmy.
 • Prędkość EBO SE: maksymalna prędkość kamery wynosi 0,6 m/s
 • Kompaktowy rozmiar: pozwala dotrzeć tam, gdzie nie może dotrzeć żaden inny aparat
 • Wymiary: 7,6 x 7,6 x 7 cm, waga 223 g

 

Aplikacja EBO

W aplikacji jest wiele funkcji edycji i sieci społecznościowych, które ułatwiają dzielenie się tym, jak niesamowite są twoje małe futrzaki. Istnieje również sprytny edytor wideo, który pozwala podkreślić ekspresje kotów, dodać filtry, muzykę i stworzyć historię. Ebo jest wyposażony w kamerę, która umożliwia robienie zdjęć i filmów oraz zabawę z kotami poprzez transmisję na żywo. Dzięki niemu można łatwo tworzyć ciekawe treści o swoich kotach i dzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi. Możesz również użyć tej funkcji, aby sprawdzić, co się dzieje z Twoimi zwierzętami podczas Twojej nieobecności. Chociaż możesz mieć systemy kamer do tego celu, czasami koty po prostu wiedzą, jak ukryć się przed widokiem. Ale dzięki aplikacji Ebo zawsze będziesz miał oko na swoje koty - niezależnie od tego, czy są pod łóżkiem, stołem czy krzesłem.

Aplikacja dostępna jest w języku angielskim, niemieckim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim, włoskim

 

Automatyczne ładowanie

Ebo ma wbudowany czujnik kolizji, dzięki któremu "widzi" gdzie jedzie i automatycznie zmienia kierunek jazdy. Rozpoznaje przeszkody i skutecznie je omija. Przed zabawą wykonuje także 360-stopniowy skan otoczenia, aby upewnić się, że teren jest bezpieczny i jest na nim dużo miejsca do zabawy. Całkowicie bezprzewodowy i autonomiczny, Ebo sam wie kiedy i jak się ładować. Kiedy więc zabraknie mu energii, Ebo automatycznie wraca do stacji dokującej. Oznacza to, że po wyjęciu z pudełka i włączeniu go nie musisz robić nic więcej ani martwić się o nic.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart kamery Enabot

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy
Zasilanie Na ładowarkę
Wymiar 7,6 x 7,6 x 7 cm
Materiał Plastik

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane