Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Smart miska PetSafe Two Meal

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt
322 zł 266 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P30899
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Smart miska PetSafe Two Meal
Smart miska PetSafe…
322 zł

Opis produktu

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

Praktyczna miska dla psów i kotów umożliwia zaplanowanie czasu karmienia podczas twojej nieobecności. Miskę zaprogramujesz za pomocą przycisków na urządzeniu. Dzięki temu możesz być nieobecny w domu a miska sama się otworzy. Możliwe jest ustawienie pory karmienia do 48 godzin od ustawienia.

Na przykład, jeśli karmisz zwierzaka raz dziennie, ustaw pierwszy pojemnik na 24 godziny po normalnym czasie karmienia, a drugi 48 godzin później. Jeśli karmisz zwierzaka dwa razy dziennie, ustaw owarcie jednego pojemnika na 12 godzin, a drugi na 24 godziny później.

.

Nie musisz się obawiać, że twój zwierzak pozostanie bez jedzenie, pojemność każdej miski wynosi 355 ml. Produkt jest łatwy w czyszczeniu oba pojemniki możesz bez problemu wyjąć z miski i wymyć. Pojemniki nie zawierają BPA i możesz jje myć w zmywarce.

 

Już nie musisz specjalnie wstawać rano żeby nakarmić np. swojego kota. Ustaw karmienie na odpowiednią godzinę i korzystaj ze snu. Karma do wyznaczonego czasu zostanie zamknięta i świeża, otworzy się dopiero w określonej przez ciebie godzinie!

Pojemniki można ustawić tak, aby otwierały się od 1 do 99 godzin od czasu programowania (minut nie można zaprogramować).

Przykład 1: Programowanie o godzinie 10:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 4 godziny, a drugi pojemnik na 12 godzin, pierwszy otworzy się o godzinie 14:00. a drugi będzie otwarta o 10:00.

Przykład 2: Programowanie o godzinie 19:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 12 godzin, a drugi pojemnik na 24 godziny, pierwszy otworzy się o godzinie 7:00. a drugi otworzy się 19:00. następnego dnia.

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Miski dla psów Automatyczne miski

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Niebieski
Wielkość Małe psy, Średnie psy
Ekran tak
Zasilanie Baterie
Materiał Plast
Zasilanie Baterie
Typ baterii 4x AA
Kapacita krmiva 2x 355 ml

Produkty powiązane