Smart miska PetSafe Two Meal

Smart miska PetSafe Two Meal

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

360 zł 297 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 06. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Smart miska PetSafe Two Meal

Miska z możliwością zaprogramowania czasu otwarcia. Smart miska posiada dwie oddzielne pojemniki na karmę, które możesz napełnić suchą lub półsuchą karmą. Panel umożliwia ustawienie czasu otwarcia, miska w danym momencie otworzy się sama. Każdy pojemnik do 1,5 szklanki porcji. Dla kotów, małych i średnich psów. Tylko do użytku wewnętrznego. Zasilana na 4 baterie AA.

Praktyczna miska dla psów i kotów umożliwia zaplanowanie czasu karmienia podczas twojej nieobecności. Miskę zaprogramujesz za pomocą przycisków na urządzeniu. Dzięki temu możesz być nieobecny w domu a miska sama się otworzy. Możliwe jest ustawienie pory karmienia do 48 godzin od ustawienia.

Na przykład, jeśli karmisz zwierzaka raz dziennie, ustaw pierwszy pojemnik na 24 godziny po normalnym czasie karmienia, a drugi 48 godzin później. Jeśli karmisz zwierzaka dwa razy dziennie, ustaw owarcie jednego pojemnika na 12 godzin, a drugi na 24 godziny później.

.

Nie musisz się obawiać, że twój zwierzak pozostanie bez jedzenie, pojemność każdej miski wynosi 355 ml. Produkt jest łatwy w czyszczeniu oba pojemniki możesz bez problemu wyjąć z miski i wymyć. Pojemniki nie zawierają BPA i możesz jje myć w zmywarce.

 

Już nie musisz specjalnie wstawać rano żeby nakarmić np. swojego kota. Ustaw karmienie na odpowiednią godzinę i korzystaj ze snu. Karma do wyznaczonego czasu zostanie zamknięta i świeża, otworzy się dopiero w określonej przez ciebie godzinie!

Pojemniki można ustawić tak, aby otwierały się od 1 do 99 godzin od czasu programowania (minut nie można zaprogramować).

Przykład 1: Programowanie o godzinie 10:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 4 godziny, a drugi pojemnik na 12 godzin, pierwszy otworzy się o godzinie 14:00. a drugi będzie otwarta o 10:00.

Przykład 2: Programowanie o godzinie 19:00, jeśli pierwszy pojemnik jest ustawiony na 12 godzin, a drugi pojemnik na 24 godziny, pierwszy otworzy się o godzinie 7:00. a drugi otworzy się 19:00. następnego dnia.

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.