Wyłącznik ogrodzeniowy z tworzywa sztucznego do ogrodzeń elektrycznych

Wyłącznik ogrodzeniowy z tworzywa sztucznego do ogrodzeń elektrycznych

Przełącznik obwodu ogrodzenia elektrycznego, tworzywo sztuczne.

39 zł 32 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
środa 12. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Wyłącznik ogrodzeniowy z tworzywa sztucznego do ogrodzeń elektrycznych

Przełącznik obwodu ogrodzenia elektrycznego, tworzywo sztuczne.

Zamontuj wyłącznik w kilku odpowiednich miejscach na ogrodzeniu. Umożliwi to wyłączanie poszczególnych części ogrodzenia w zależności od potrzeb, np. podczas naprawy linii lub przechodzenia.

Praktyczny przełącznik ogrodzenia

4 opcje z doskonałą izolacją:

  • Pozycja I - napięcie jest tylko w ogrodzeniu 1
  • Pozycja II - napięcie tylko w ogrodzeniu 2
  • pozycja I+II - napięcie jest w obu ogrodzeniach
  • pozycja O - wyłączona

niezależnie od generatora

 

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.