Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Petoneer Fresco Ez smart poidełko

Minimalistyczna, ale skuteczna i popularna fontanna Petoneer Fresco Ez dla małych psów i kotów. Ma pojemność 2 litrów, czterofazową filtrację i pomysłowy minimalistyczny design. Fontanna wykorzystuje dzieloną konstrukcję, która jest łatwa w instalacji, demontażu i czyszczeniu. Ponadto, została zaprojektowana z matowego, przezroczystego plastiku, który pozwala zawsze zobaczyć, ile wody pozostało w fontannie, a także posiada inteligentny czujnik, który niezawodnie zatrzymuje pracę fontanny, gdy wykryje niski poziom wody.

Więcej informacji ›

Na zamówienie
201 zł 166 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P54978
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Petoneer Fresco Ez smart poidełko
Petoneer Fresco Ez…
201 zł

Opis produktu

Minimalistyczna, ale skuteczna i popularna fontanna Petoneer Fresco Ez dla małych psów i kotów. Ma pojemność 2 litrów, czterofazową filtrację i pomysłowy minimalistyczny design. Fontanna wykorzystuje dzieloną konstrukcję, która jest łatwa w instalacji, demontażu i czyszczeniu. Ponadto została zaprojektowana z matowego, przezroczystego plastiku, który pozwala zawsze zobaczyć, ile wody pozostało w fontannie, a także posiada inteligentny czujnik, który niezawodnie zatrzymuje pracę fontanny, gdy poziom wody jest niski, aby nie uległa zniszczeniu. Petoneer Fresco Ez zaspokoi potrzeby wodne dorosłego kota przez cały tydzień.

Inteligentna filtracja

W pierwszym etapie woda jest filtrowana za pomocą specjalnej bawełnianej siatki PP, która zatrzymuje większe cząsteczki. W drugim etapie woda przechodzi przez filtr z węglem aktywnym z łupin orzechów kokosowych, który usuwa zanieczyszczenia, nieprzyjemne zapachy i nadmiar chloru. Trzeci etap to KDF, medium do uzdatniania wody, które spełnia wymagania środowiskowe, skutecznie zmniejszając zawartość metali ciężkich i proliferację mikroorganizmów w wodzie. Filtr z żywicą jonowymienną poprawia jakość wody, zmiękczając ją i usuwając jony wapnia i magnezu.

Łatwe czyszczenie

Pojemnik ma zdejmowaną konstrukcję, która umożliwia łatwą instalację i demontaż. Można go podnieść bez konieczności ciągnięcia za przewód zasilający. Górna i dolna schodkowa konstrukcja umożliwia łatwą konserwację i czyszczenie.

Czujnik zapobiegający wysychaniu

Petoneer Fresco Ez posiada funkcję automatycznego monitorowania poziomu wody. Gdy wykryje, że poziom wody jest zbyt niski, automatycznie przestaje działać, aby zapobiec uszkodzeniu urządzenia z powodu braku wody. Upewnij się, że dozownik wody jest bezpiecznie używany przez długi czas i nadal bezpiecznie zapewnia wodę pitną dla Twojego kota! Dodatkowo, fontanna wykonana jest z przezroczystego, matowego plastiku, co pozwala sprawdzić poziom wody nawet przy pobieżnym spojrzeniu.

Wyrafinowany design

Górna pokrywa jest starannie zaprojektowana z dedykowanym schowkiem na wodę, który mieści 70 ml wody. Nawet w przypadku nagłej przerwy w dostawie prądu, zwierzę nadal będzie miało wodę do picia. Podstawa jest bezprzewodowa, ładuje się przez kontakt, więc nie musisz się martwić o wodę w niepożądanych miejscach i bezpieczeństwo kota. Docenisz również nachylenie miski pod kątem 7°, które chroni kręgosłup szyjny. Ponadto fontanna oferuje cichą pracę, pracując z poziomem hałasu poniżej 35 dB, dzięki czemu nie będzie Ci przeszkadzać w nocy.

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Dla kotów Dla małych psów

Zobacz pełny opis

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane