Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Poidełko Petoneer Fresco mini Plus

Inteligentna fontanna Petoneer Fresco mini Plus dba o Twoje zwierzęta nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Fontanna Petoneer Fresco mini plus jest przeznaczona dla kotów oraz średnich i małych psów. Urządzeniem można sterować za pomocą przycisku lub specjalnej aplikacji  oraz rozbudować je o dodatkowe opcje, takie jak podgrzewacz czy sterylizator. Fresco Mini oferuje unikalny 4-stopniowy system filtracji i cyrkulacji, dzięki czemu woda dla Twojego czworonożnego partnera jest zawsze czysta i świeża. Poidło ma okienko do sprawdzania poziomu wody, ale jest ono również monitorowane przez inteligentny czujnik Fresco Mini, który nie tylko informuje o poziomie wody, ale także o potrzebie wymiany filtra za pomocą LED. Fontanna dla kota Petoneer Fresco mini Plus jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, prosta w czyszczeniu i zapewnia ciche działanie.

Więcej informacji ›

4 tygodnie
175 zł 144 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P54883
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Poidełko Petoneer Fresco mini Plus
Poidełko Petoneer…
175 zł

Opis produktu

Inteligentna fontanna Petoneer Fresco mini Plus zadba o Twoje zwierzęta nawet wtedy, gdy nie ma Cię w domu. Fontanna Petoneer Fresco mini plus jest przeznaczona przede wszystkim dla kotów oraz średnich i małych psów. Urządzeniem można sterować za pomocą przycisku lub specjalnej aplikacji i rozbudować je o dodatkowe opcje, takie jak podgrzewacz czy sterylizator. Fresco Mini oferuje unikalny 4-stopniowy system filtracji i cyrkulacji, zapewniając czworonożnemu partnerowi zawsze czystą i świeżą wodę. Poidło ma okienko do sprawdzania poziomu wody, ale jest ono również monitorowane przez inteligentny czujnik Fresco Mini, który informuje nie tylko o poziomie wody, ale także o potrzebie wymiany filtra za pomocą diod LED. Fontanna dla kota Petoneer Fresco mini Plus jest łatwa i intuicyjna w użyciu, prosta w czyszczeniu i zapewnia ciche działanie.

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Wydajna filtracja

Czterostopniowa automatyczna filtracja cyrkulacyjna inspirowana górskim strumieniem zatrzymuje większe cząsteczki w pierwszym etapie przy użyciu specjalnego materiału PP. Następnie następuje filtracja przy użyciu filtra KDF, aktywnego węgla z łupin orzecha kokosowego oraz żywicy jonowymiennej . Sprawia to, że woda z Petoneer Fresco Mini Plus jest czysta, wysokiej jakości i smaczna, a także zachęca zwierzęta do lepszego picia, co skutkuje zmniejszeniem problemów zdrowotnych.

Petoneer Fresco mini plus chroni kręgosłup szyjny zwierząt domowych

Petoneer Fresco mini plus o pojemności 1,9 l może zapewnić zwierzętom czystą wodę nawet przez kilka dni i jest łatwy i wygodny w czyszczeniu. Jest również wygodny dla kotów i psów, ponieważ jest przechylany pod kątem 7°. Stabilność zapewniają antypoślizgowe nóżki, a wysokie krawędzie zapobiegają rozlewaniu wody. W FSW030 zastosowano specjalną wiszącą niskonapięciową pompę prądu stałego, dzięki czemu urządzenie jest wyjątkowo ciche. Poziom hałasu Petoneer Fresco Mini nie przekracza 35 dB. Za każdym razem, gdy poziom wody spadnie poniżej niskiego poziomu, pompa przestaje działać, a dioda LED miga na czerwono, aby powiadomić użytkownika o problemie.

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Fontannę można dostosować do własnych preferencji

Z tyłu fontanny znajduje się tylko jeden przycisk. Dzięki temu obsługa jest szybka i intuicyjna. Wystarczy nacisnąć raz a wskaźnik LED urządzenia zaświeci się lub zgaśnie, nacisnąć i przytrzymać, a zegar filtra zresetuje się. Za pomocą aplikacji Petoneer można zdalnie sterować fontanną Petoneer Fresco mini plus: włączać ją lub wyłączać, a także dostosowywać do własnych preferencji. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi innymi produktami TUYA za pomocą aplikacji TuyaSmart. 

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Petoneer Fresco mini plus można jeszcze bardziej ulepszyć

W górnej części tacy znajduje się otwór zarezerwowany dla opcjonalnego sterylizatora i grzałki. Emitowane promieniowanie UV-C atakuje i niszczy bakterie, dzięki czemu woda jest jeszcze czystsza i lepszej jakości. Pręt grzewczy świetnie sprawdza się w miesiącach zimowych, zapewniając zwierzętom ciepłą wodę do ogrzania się po powrocie z zewnątrz. Petoneer Fresco mini plus zachwyca unikalną konstrukcją z dużym zbiornikiem i okienkiem kontroli wody.

Fontána pro kočky Petoneer Fresco mini Plus

Cechy

 • Urządzenie, które zapewnia zdrową, świeżą i smaczną wodę dla kotów oraz małych i średnich psów, nawet gdy nie ma Cię w domu.
 • Inteligentna fontanna Petoneer ma tylko jeden przycisk i jest łatwa w obsłudze
 • Czterostopniowy system filtracji i cyrkulacja cieczy
 • Filtrację zapewniają bawełna PP, KDF, węgiel aktywny i żywica jonowymienna
 • Petoneer Fresco mini Plus może być również sterowany za pomocą aplikacji
 • Z otworem na opcjonalny sterylizator i grzałkę
 • Wskaźnik LED informuje o konieczności uzupełnienia wody i wymiany filtra
 • Nachylenie 7° dla wygodnego picia i ochrony kręgosłupa szyjnego
 • Mieści do 1,9 litra wody
 • Łatwe czyszczenie
 • Bardzo cicha pompa
 • Okienko do wizualnej kontroli poziomu wody

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Miski, poidełka i dozowniki Poidełka Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Petoneer

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Zasilanie Zasilacz
Kapacita vody 1,9l
Typ Zasilanie z sieci

Instrukcja do pobrania

Plusy 

 • Pojemność 1,9 l 
 • Wskaźnik stanu LED 
 • Tryb cichy
 • 4 stopniowy system filtracji
 • Można zainstalować jednostkę sterylizującą lub podgrzewacz wody 

Minusy 

 • Brak

Zawartość opakowania

 • Poidełko
 • Filtr 
 • Instrukcja