Generator prądu Fencee power DUO PD10 - do 8 km

Nowość Nowość

Generator pastucha elektrycznego fencee power DUO PD10 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich, średnich i długich ogrodzeń o długości do 8 km. Dzięki swojej funkcjonalności generator jest odpowiedni dla bardziej i mniej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, konie, bydło, owce, kozy, drób, a także jako ochrona przed dziką zwierzyną lub małymi szkodnikami.

473 zł 391 zł bez VAT
Tydzień
Kiedy dostanę towar?
wtorek 11. 04. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Generator prądu Fencee power DUO PD10 - do 8 km

Fencee power DUO PD10 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnio długich ogrodzeń o długości do 8 km, a w szczególności w przypadku bardziej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, koty domowe, konie. Doskonale chroni również uprawy przed jeleniami, sarnami i dzikami. Urządzenie może być zasilane z sieci 230 V za pomocą zasilacza lub ze standardowego akumulatora 12 V, który może służyć jako źródło zasilania awaryjnego. Nowością jest również umieszczony na froncie aparat Baragraf, który pokazuje stan naładowania baterii, mierzy napięcie i sygnalizuje ewentualną awarię. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz oferuje praktyczne rozwiązania i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia. Inteligentna elektronika z technologią SafeShock umożliwia szczególnie bezpieczne ogrodzenie przy specjalnie obniżonym napięciu wyjściowym. Nadaje się do zastosowań w okablowaniu plus-minus, gdzie oba przewody są prowadzone równolegle, a impuls pojawia się po ich połączeniu. Ta bezpośrednia droga sprawia, że impuls elektryczny jest szczególnie intensywny, ale również bardziej wrażliwy dla zwierzęcia, ponieważ prąd przepływa tylko przez niewielką część ciała.

 

 

 

Jak działa elektryczne ogrodzenie?

Ogrodzenie elektroniczne składa się z generatora elektronicznego oraz ogrodzenia wyznaczonego przez słupki i druty. Generator elektroniczny zasila linie ogrodzenia impulsami prądu. Impulsy te charakteryzują się wysokim napięciem i bardzo krótkim czasem trwania. Oddziaływanie prądu elektronicznego jest bardzo nieprzyjemne i zwierzęta szybko uczą się respektować ogrodzenie. 

Jakie są zalety elektronicznego ogrodzenia?

Ogrodzenie elektroniczne ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. 

 • Budowa ogrodzenia wymaga mniejszych nakładów pracy i materiałów niż w przypadku tradycyjnego ogrodzenia.
 • Szybki i łatwy montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych.
 • Przeznaczone do ochrony i zabezpieczania różnych zwierząt
 • Nie powoduje obrażeń u zwierząt
Zalety Wady
 • Bardzo niskie i wydajne zużycie energii
 • Wytrzymała obudowa generatora
 • Czeski produkt
 • Zasilanie z akumulatorów 12V
 • Do krótkich, średnich i długich ogrodzeń o długości do 8 km
 • Technologia SafeShok maksymalne bezpieczeństwo dla zwierząt
 • Odporność na warunki klimatyczne
 • Oświetlenie LED i BARGRAF
 • Kontrola stanu bateriiParametry techniczne

Głębokość 66 mm
Źródło zasilania 230V / 12V
Energia wejściowa 1,4 J
Energia wyjściowa 1 J
Średnica 210 mm
Napięcie wyjściowe 9000 V
Waga 1512 g
Napięcie wyjściowe 500 Ω 5000 V
Teor. Max. CEE 35 km
Niska roślinność 8 km
Średnia roślinność 2 km
Wysoka roślinność 1,5 km
Uziemienie 1 m 1 x

Zawartość

 • Generator fencee DUO PD10
 • Adapter zasilania fencee DUO 14 V 1,5 m
 • Kabel uziemiający 150 cm (od oka do oka)
 • Kabel połączeniowy 100 cm (oczko-serce)
 • Kabel akumulatorowy ogrodzenia DUO 1,7 m
 • Etykieta ostrzegawcza ogrodzenia
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.