Generator prądu Fencee mini M10 - do 9 km

Nowość

Generator do pastucha elektrycznego fencee mini M10 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich, średnich i długich ogrodzeń o długości do 9 km. Jest szczególnie polecany dla bardziej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, koty, konie.

391 zł 323 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 31. 05. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Generator prądu Fencee mini M10 - do 9 km

Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz stanowi praktyczne rozwiązanie i umożliwia łatwą instalację. Diody LED umieszczone z przodu sygnalizują działanie zasilacza oraz wszelkie nieprawidłowości w funkcjonowaniu ogrodzenia. Inteligentna elektronika z technologią SafeShock umożliwia bezpieczne grodzenie przy obniżonym napięciu wyjściowym. Długość kabla zasilającego wynosi 1 m. Zasilacz do ogrodzenia elektrycznego o mocy wyjściowej 1 J. Uniwersalne zastosowanie do krótkich, średnich i długich ogrodzeń o długości do 9 km.

 

 

Jak działa elektryczne ogrodzenie?

Ogrodzenie elektroniczne składa się z generatora elektronicznego oraz ogrodzenia wyznaczonego przez słupki i druty. Generator elektroniczny zasila linie ogrodzenia impulsami prądu. Impulsy te charakteryzują się wysokim napięciem i bardzo krótkim czasem trwania. Oddziaływanie prądu elektronicznego jest bardzo nieprzyjemne i zwierzęta szybko uczą się respektować ogrodzenie. 

Jakie są zalety elektronicznego ogrodzenia?

Ogrodzenie elektroniczne ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. 

 • Budowa ogrodzenia wymaga mniejszych nakładów pracy i materiałów niż w przypadku tradycyjnego ogrodzenia.
 • Szybki i łatwy montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych.
 • Przeznaczone do ochrony i zabezpieczania różnych zwierząt
 • Nie powoduje obrażeń u zwierząt

 

Zalety Wady
 • Bardzo niskie i wydajne zużycie energii
 • Wytrzymała obudowa generatora
 • Czeski produkt
 • Technologia SafeShock maksymalne bezpieczeństwo dla zwierząt
 • Odporność na warunki klimatyczne
 • Łatwa instalacja
 • Lampki kontrolne LEDParametry techniczne

Hloubka 57 mm
Zdroj napájení 230V / 12V
Spotřeba zdroje 3 W
Vstupní energie 1,3 J
Výstupní energie 1 J
Průměr 150 mm
Výstupní napětí 9000 V
Hmotnost 803 g
Výstupní napětí 500 Ω 4000 V
Teor. Max. CEE 30 km
Nízký porost 9 km
Střední porost 6 km
Vysoký porost 1,5 km
Uzemnění 1 m 1 x

Zawartość

 • Generator ogrodzeniowy mini M10
 • Kabel uziemiający 150 cm (od oka do oka)
 • Kabel połączeniowy 100 cm (oczko)
 • Tablica ostrzegawcza ogrodzenia
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.