Generator prądu Fencee mini M03 - do 5 km

Nowość Nowość

Urządzenie fencee mini M03 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnio długich ogrodzeń o długości do 5 km, a w szczególności w przypadku bardziej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, koty, konie. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz stanowi praktyczne rozwiązanie i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia.

355 zł 293 zł bez VAT
Tydzień
Kiedy dostanę towar?
środa 05. 04. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Generator prądu Fencee mini M03 - do 5 km

Urządzenie fencee mini M03 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnich ogrodzeń o długości do 5 km. Gama produktów fencee mini M została opracowana specjalnie do użytku z małymi zwierzętami domowymi, ale jest równie skuteczna w przypadku koni i zagród dla koni. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz oferuje praktyczne rozwiązania i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia. Inteligentna elektronika z technologią SafeShock umożliwia szczególnie bezpieczne ogrodzenie przy specjalnie obniżonym napięciu wyjściowym. Odpowiednie do okablowania plus-minus, tzn. bez uziemienia, gdzie oba przewody są prowadzone równolegle, a impuls pojawia się po ich połączeniu. Ta bezpośrednia droga sprawia, że impuls elektryczny jest szczególnie intensywny, ale również bardziej wrażliwy dla zwierzęcia, ponieważ prąd przepływa tylko przez niewielką część ciała.

 

 

Jak działa elektryczne ogrodzenie?

Ogrodzenie elektroniczne składa się z generatora elektronicznego oraz ogrodzenia wyznaczonego przez słupki i druty. Generator elektroniczny zasila linie ogrodzenia impulsami prądu. Impulsy te charakteryzują się wysokim napięciem i bardzo krótkim czasem trwania. Oddziaływanie prądu elektronicznego jest bardzo nieprzyjemne i zwierzęta szybko uczą się respektować ogrodzenie. 

Jakie są zalety elektronicznego ogrodzenia?

Ogrodzenie elektroniczne ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. 

 • Budowa ogrodzenia wymaga mniejszych nakładów pracy i materiałów niż w przypadku tradycyjnego ogrodzenia.
 • Szybki i łatwy montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych.
 • Przeznaczone do ochrony i zabezpieczania różnych zwierząt
 • Nie powoduje obrażeń u zwierząt
Zalety Wady
 • Bardzo niskie i wydajne zużycie energii
 • Wytrzymała obudowa generatora
 • Produkt czeski
 • Technologia SafeShock maksymalne bezpieczeństwo dla zwierząt
 • Odporność na warunki klimatyczne
 • Łatwa instalacja
 • Lampki kontrolne LEDParametry techniczne

Głębokość 57 mm
Źródło zasilania 230V / 12V
Zużycie energii 1 W
Energia wejściowa 0,4 J
Energia wyjściowa 0,3 J
Średnica 150 mm
Napięcie wyjściowe 9000 V
Napięcie wyjściowe 500 Ω 3000 V
Teor. Max. CEE 12 km
Niska roślinność 5 km
Średnia roślinność 3 km
Wysoka roślinność 0,5 km
Uziemienie 1 m 1 x

Zawartość

 • Generator prądotwórczy fencee mini M03
 • Kabel uziemiający 150 cm (od oka do oka)
 • Kabel połączeniowy 100 cm (oczko)
 • Tablica ostrzegawcza ogrodzenia
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.