Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Generator prądu Fencee mini M03 - do 5 km

Urządzenie fencee mini M03 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnio długich ogrodzeń o długości do 5 km, a w szczególności w przypadku bardziej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, koty, konie. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz stanowi praktyczne rozwiązanie i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia.

Więcej informacji ›

Tydzień
308 zł 254 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P36887
Gwarancja: 36 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(12)
Generator prądu Fencee mini M03 - do 5 km
Generator prądu…
308 zł

Opis produktu

Urządzenie fencee mini M03 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnich ogrodzeń o długości do 5 km. Gama produktów fencee mini M została opracowana specjalnie do użytku z małymi zwierzętami domowymi, ale jest równie skuteczna w przypadku koni i zagród dla koni. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja ogrodzenia z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową wewnątrz oferuje praktyczne rozwiązania i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia. Inteligentna elektronika z technologią SafeShock umożliwia szczególnie bezpieczne ogrodzenie przy specjalnie obniżonym napięciu wyjściowym. Odpowiednie do okablowania plus-minus, tzn. bez uziemienia, gdzie oba przewody są prowadzone równolegle, a impuls pojawia się po ich połączeniu. Ta bezpośrednia droga sprawia, że impuls elektryczny jest szczególnie intensywny, ale również bardziej wrażliwy dla zwierzęcia, ponieważ prąd przepływa tylko przez niewielką część ciała.

 

 

Jak działa elektryczne ogrodzenie?

Ogrodzenie elektroniczne składa się z generatora elektronicznego oraz ogrodzenia wyznaczonego przez słupki i druty. Generator elektroniczny zasila linie ogrodzenia impulsami prądu. Impulsy te charakteryzują się wysokim napięciem i bardzo krótkim czasem trwania. Oddziaływanie prądu elektronicznego jest bardzo nieprzyjemne i zwierzęta szybko uczą się respektować ogrodzenie. 

Jakie są zalety elektronicznego ogrodzenia?

Ogrodzenie elektroniczne ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. 

  • Budowa ogrodzenia wymaga mniejszych nakładów pracy i materiałów niż w przypadku tradycyjnego ogrodzenia.
  • Szybki i łatwy montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych.
  • Przeznaczone do ochrony i zabezpieczania różnych zwierząt
  • Nie powoduje obrażeń u zwierząt

Produkt znajduje się w kategoriach

Pastuchy elektryczne Według serii modelu Mini M Według zwierzęcia Koń Pies Kot

Zobacz pełny opis

Parametry

Zdroj napájení 230 V ~
Spotřeba zdroje na 230 v 1 W
Vstupní energie 0,4 J
Výstupní energie 0,3 J
Výstupní napětí 9000 V
Výstupní napětí 500 Ω 3000 V
Teor. Max. Cee 12 km
Nízký porost 5 km
Střední porost 3 km
Vysoký porost 0,5 km
Uzemnění 1 m 1 ×
Průměr 150 mm
Hloubka 57 mm
Hmotnost 794 g

Produkty powiązane