Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Agregat prądotwórczy Fencee power DUO PD20 - do 15 km

Generator ogrodzeniowy fencee power DUO PD20 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich, średnich i długich ogrodzeń o długości do 15 km. Nadaje się dla bardziej i mniej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, konie, bydło, owce, kozy, drób oraz jako ochrona przed dzikimi zwierzętami.

Więcej informacji ›

Tydzień
470 zł 388 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P36903
Gwarancja: 36 miesięcy

Opis produktu

Fencee power DUO PD20 ma uniwersalne zastosowanie w przypadku krótkich i średnich ogrodzeń o długości do 15 km, a w szczególności w przypadku bardziej wrażliwych zwierząt, takich jak psy, bydło domowe, koty, konie. Doskonale chroni również uprawy przed jeleniami, sarnami i dzikami. Urządzenie może być zasilane z sieci 230 V za pomocą zasilacza lub ze standardowego akumulatora 12 V, który może służyć jako źródło zasilania awaryjnego. Nowością jest także umieszczony z przodu pasek baragrafowy, który informuje o transporcie akumulatora. Baragraf mierzy napięcie i wskazuje ewentualną usterkę. W zestawie znajduje się zasilacz sieciowy. Kompaktowa, nowoczesna konstrukcja szlabanu z wyłącznikiem i najnowszą technologią mikroprocesorową w środku oferuje praktyczne rozwiązania i umożliwia łatwą instalację. Działanie zasilacza jest sygnalizowane za pomocą diody LED umieszczonej z przodu urządzenia. Inteligentna elektronika z technologią SafeShock umożliwia szczególnie bezpieczne ogrodzenie przy specjalnie obniżonym napięciu wyjściowym. Nadaje się do zastosowań w okablowaniu plus-minus, gdzie oba przewody są prowadzone równolegle, a impuls pojawia się po ich połączeniu. Ta bezpośrednia droga sprawia, że impuls elektryczny jest szczególnie intensywny, ale również bardziej wrażliwy dla zwierzęcia, ponieważ prąd przepływa tylko przez niewielką część ciała.

 

 

Jak działa elektryczne ogrodzenie?

Ogrodzenie elektroniczne składa się z generatora elektronicznego oraz ogrodzenia wyznaczonego przez słupki i druty. Generator elektroniczny zasila linie ogrodzenia impulsami prądu. Impulsy te charakteryzują się wysokim napięciem i bardzo krótkim czasem trwania. Oddziaływanie prądu elektronicznego jest bardzo nieprzyjemne i zwierzęta szybko uczą się respektować ogrodzenie. 

Jakie są zalety elektronicznego ogrodzenia?

Ogrodzenie elektroniczne ma wiele zalet w porównaniu z tradycyjnym ogrodzeniem. 

  • Budowa ogrodzenia wymaga mniejszych nakładów pracy i materiałów niż w przypadku tradycyjnego ogrodzenia.
  • Szybki i łatwy montaż i demontaż ogrodzeń tymczasowych.
  • Przeznaczone do ochrony i zabezpieczania różnych zwierząt
  • Nie powoduje obrażeń u zwierząt

Produkt znajduje się w kategoriach

Pastuchy elektryczne Według serii modelu Power DUO PD Według zwierzęcia Koń Bydło Drób Owca Koza Pies Zwierzęta leśne

Zobacz pełny opis

Parametry

Zdroj napájení 230 V ~ / 12 V
Spotřeba zdroje na 230 v 5 W
Vstupní energie 3 J
Výstupní energie 2 J
Výstupní napětí 12000 V
Výstupní napětí 500 Ω 6000 V
Teor. Max. Cee 60 km
Nízký porost 15 km
Střední porost 3 km
Vysoký porost 1,5 km
Uzemnění 1 m 2 ×
Průměr 210 mm
Hloubka 66 mm
Hmotnost 1534 g

Produkty powiązane