Odgromnik metalowy, do ochrony generatora ogrodzenia elektrycznego

Odgromnik metalowy, do ochrony generatora ogrodzenia elektrycznego

Metalowy odgromnik zapewnia ochronę generatora ogrodzenia elektrycznego przed wyładowaniami atmosferycznymi i przepięciami.

68 zł 56 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
środa 12. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Odgromnik metalowy, do ochrony generatora ogrodzenia elektrycznego

Ochrona generatora przed wyładowaniami atmosferycznymi i przepięciami. Uderzenia pioruna stanowią największe zagrożenie dla ogrodzenia. Użycie piorunochronu zapobiegnie przedostawaniu się piorunów do obszaru, w którym znajduje się generator, i zmniejszy ryzyko dalszych uszkodzeń.

  • Ochrona generatora przed wyładowaniami atmosferycznymi i przepięciami
  • Po prostu przewodzi napięcie udarowe do masy
  • Łatwa instalacja
  • Anodyzowana konstrukcja
Zalety Wady
  • Ochrona generatora przed wyładowaniami atmosferycznymi i przepięciami
  • Po prostu odprowadza przepięcia do ziemi
  • Łatwa instalacja
  • Anodyzowana konstrukcjaDodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.