Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard

ONGUARD ™ odstraszy obce psy lub wpłynie na zachowanie Twojego własnego psa. Urządzenie ręczne jako korekcje wykorzystuje sygnał ultradźwiękowy. Ultradźwięki są niesłyszalne dla ludzi, ale nieznośne dla psów. Za pomocą tego urządzenia odpędzisz od siebie psy podczas spaceru, biegu czy podczas jazdy na rowerze. Możesz także zastosować urządzenie wobec psa, który szczeka lub skacze na meble itd.

 


Inne warianty:
Odpuzovač psů a koček GoodLife OnGuard KOMIS- Odstraszacz psów i kotów GoodLife… Dostepne 1 szt. 473 zł Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard Dostepne > 10 szt. 552 zł
552 zł 456 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Odstraszacz psów i kotów GoodLife OnGuard

ULTRADŹWIĘKOWY ODSTRASZACZ PSÓW, URZĄDZENIE RĘCZNE

ONGUARD ™ odstraszy obce psy lub wpłynie na zachowanie Twojego własnego psa. Urządzenie ręczne jako korekcje wykorzystuje sygnał ultradźwiękowy. Ultradźwięki są niesłyszalne dla ludzi, ale nieznośne dla psów. Za pomocą tego urządzenia odpędzisz od siebie psy podczas spaceru, biegu czy podczas jazdy na rowerze. Możesz także zastosować urządzenie wobec psa, który szczeka lub skacze na meble itd.

ODSTRASZANIE I EFEKTYWNOŚĆ TRENINGOWA

Naciskając przycisk urządzenie ONGUARD  odstaszy psy w promieniu 15 metrów za pomocą ultradźwięku. Tento pronikavý zvuk je neslyšitelný pro člověka, ale má silný odpuzující účinek na blížící se psy.

OGRANICZY NIECHCIANE ZACHOWANIE TWOJEGO PSA

Dzięki ultradźwiękom ONGUARD ™ znięchęca psa od niechcianego zachowania np. szczekania lub skakania czy drapania mebli. W ten sposób możesz zmienić nawyki psa, w sposób zupełnie bezpieczny.

WYGODNY I ŁATWY W UŻYTKOWANIU

Ergonomiczne uchwyty, powierzchnia pokryta gumą powoduje, że ONGUARD ™ jest łatwy i bezproblemowy w użytkowaniu przy różnego rodzaju aktywnościach, spacerze, bieganiu czy jeździe na rowerze ONGUARD ™ zawiera także dodatkową smyczkę na szyję lub nadgarstek.

ALARM OSOBISTY

W przypadku zagrożenia możesz nacisnąć przycisk odpowiedzialny za głośny alarm dźwiękowy. Zwrócisz na siebie uwagę przechodniów lub ułatwisz znalezienie Twojej lokalizacji

LATARKA

Urządzenie ma wbudowaną LED latarkę, którą oświetlisz ciemny parking lub drogę. 

 

 • Czym są ultradźwięki ? 

Ultradźwiękowe frekwencje są niemożliwe do usłyszenia przez człowieka. Zwierzęta, psy koty, słyszą ultradźwięki w większości przypadków znakomicie i wyraźnie. Pies staje się celem nieprzyjemnego dla niego dźwięku. Ultradźwięk wysyłany przez ONGUARD ™ jest w pełni bezpieczny dla zwierzaków

 • Czy ONGUARD ™ będzie skuteczny, jeśli pies znajduje się za ścianą lub po drugiej stronie płotu itp.? 

Nie. Ultradźwięk wysyłany przez urządzenie nie przenika przez ścianę czy inną przeszkodę. Urządzenie ONGUARD ™ musi być w polu widzenia psa, na którego ma zadziałać.

 • Czy ONGUARD ™ ochroni mnie przed atakiem psa?

Urządzenie jest zaprojektowane tak, aby zniechęciło psa do ataku. Nie dajemy pełnej gwarancji działania w stosunku do bardzo agresywnych psów.

 • Czy to boli psa? 

Nie. ONGUARD ™ zniechęca psa do atatku, ale w żaden sposób nie krzywdzi psa.

 • Czy mogę użyć ONGUARD ™ do treningu szczeniaka? 

Nie zalecamy używania urządzenia w stosunku do psów, które nie osiągneły 6 miesiąca życia. Szczeniakom do tego okresu cały czas rozwija się słuch.

 • Do czego służy niebieskie światełko na górnej cześci urządzenia? 

Niebieska LED dioda na górnej części wskazuje, czy urządzenie jest aktywne i czy ultradźwięk jest wysyłany.

Modrá LED dioda na horní části jednotky indikuje, že jednotka byla aktivována a ultrazvukový signál je vysílán.

 • Jaki jest zasięg urządzenia ONGUARD ™?

Pies może słyszeć ultradźwięki do odległości 45 metrów - w celach treningowych, 15 metrów - to maksymalna odległość do odstraszania.

Pes může ultrazvukový signál vydávaný jednotkou slyšet až do vzdálenosti 45 metrů – pro tréninkové účely a 15 metrů pro odpuzovací účely.

 

Parametry

 • Wymiary: długość x szerokość x wysokość:  19 x 6 x 5 cm
 • ultradźwięki: 105 dB na odległość 1 m
 • audio dźwięki: 100 dB na odległość 1 m
 • światło: 4800 LUX na odległość 30 cm
 • zasilanie: 4 szt. bateria AA – nie są częścią opakowania
 • waga: 110 gram bez baterii , 210 gram z bateriami
 • wykończenie pokryte gumą

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.