Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

E-collar The Boss ET-800

Obroża treningowa E-Collar to  najwyższej klasy urządzenie do szkolenia dużych psów. Oferuje korektę dźwiękiem, wibracją lub impulsem na 100 poziomach intensywności dla precyzyjnego dopasowania do każdego psa. Wodoodporny odbiornik i nadajnik zapewniają szkolenie psów w wodzie i zasięg funkcji na odległość aż 1600 m. Unikalny komfort dzięki funkcji “Booster" i "Blokada ustawień" uzupełnia intuicyjną obsługę za pomocą przycisków na ergonomicznym kontrolerze. Daje możliwość ustawienia tylko wibracji.

Więcej informacji ›

Dostępne 3 szt
2 577 zł 2 130 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P12648
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry Akcesoria(7)
E-collar The Boss ET-800
E-collar The Boss…
2 577 zł

Opis produktu

Obroża treningowa E-Collar to  najwyższej klasy urządzenie do szkolenia dużych psów. Oferuje korektę dźwiękiem, wibracją lub impulsem na 100 poziomach intensywności dla precyzyjnego dopasowania do każdego psa. Wodoodporny odbiornik i nadajnik zapewniają szkolenie psów w wodzie i zasięg funkcji na odległość aż 1600 m. Unikalny komfort dzięki funkcji “Booster" i "Zamek ustawień" uzupełnia intuicyjną obsługę za pomocą przycisków na ergonomicznym kontrolerze. Daje możliwość ustawienia tylko wibracji.

E-Collar ET 800 - spełnia wysokie wymagania profesjonalistów

Najnowocześniejszy produkt do profesjonalnego oraz normalnego treningu oferuje wibracje + korekty impulsem na 100 poziomach. Przed każdą korektą wysyła sygnał dźwiękowy, który można wyłączyć w dowolnym momencie. Możesz także zablokować korektę impulsem i używać tylko obroży z wibracjami.

Ergonomiczny nadajnik dokładnie dopasowuje się do dłoni, a poszczególne przyciski dla każdej funkcji pasują do położenia palców podczas trzymania urządzenia. Dzięki temu masz pewność prawidłowego działania bez ciągłego spoglądania na nadajnik. 

Funkcja Booster zapamiętuje zwiększony poziom impulsu, na który pies reaguje w trudnych sytuacjach, w których wrażliwość psa na bodźce jest zmniejszona. Takie sytuacje obejmują gwałtowne reakcje psa, takie jak pogoń za zwierzętami lub innymi psami. Jeśli to konieczne, wystarczy nacisnąć przycisk Booster, a impuls wzrośnie do pożądanego poziomu. Nie musisz być niezwykły, gdy musisz szybko reagować.

 

Funkcja Blokada ustawień utrzymuje niezmienione optymalne ustawienia bez potrzeby ponownego nastawiania urządzenia po każdym jego włączeniu. Możesz skupić się na treningu, przypadkowe naciśnięcie przycisków jest niemożliwe!

Wbudowane oświetlenie ułatwi trening przy gorszej widoczności, urządzenie posiada również ochronę przed wodą. Zanurzenie do głębokości 150 m pozwala również na trening w wodzie. Wyrafinowana konstrukcja nadajnika sprawia, że urządzenie unosi się na wodzie, gdy do niej wpadnie, co znacznie zmniejsza ryzyko straty.

Dzięki podświetlanemu wyświetlaczowi LCD masz w każdej chwili przejrzysty podgląd ustawień.

W opakowaniu znajdują się dwie długości elektrod, które zapewniają optymalną przyczepność obroży na szyję psa.

 

E-Collar zapewnia trening na najwyższym poziomie...

Obroża treningowa ET 800 świetnie nadaje się dla tych, którzy doceniają komfortowy, spokojny i bezpieczny trening psa. Urządzenie zapewnia szczegółowo dopracowane funkcje, które sprawiają, że obroża jest liderem wśród produktów szkoleniowych. Wielką zaletą jest z pewnością funkcja Blokady ustawień, dzięki której urządzenie zachowuje najlepsze dla Ciebie i Twojego psa ustawienia bez dalszej interwencji. W terenie ta funkcja spełnia funkcję pewnego rodzaju bezpiecznika, który broni przed przypadkowym przełączeniem nadajnika. Obroża dysponuje dwiema długościami elektrod dla optymalnego dopasowania na szyję psa. Ale to nie wszystko.

E-Collar ET 800 ma możliwość ustawienia poziomu korekty, która będzie idealna dla Twojego psa. 100 poziomów impulsu umożliwia dokładne dopasowanie, ponieważ między poszczególnymi poziomami występują bardzo małe różnice. Jeśli czujesz się niekomfortowo z użyciem impulsów, wystarczy wyłączyć tę funkcję, a trening zapewni jedynie korekta za pomocą wibracji. Przed każdą korektą, za pomocą impulsu lub wibracji, pies zostanie zaalarmowany sygnałem dźwiękowym. Ta praktyczna pomoc w szkoleniu psa prowadzi do nauczenia psa reagowania tylko na dźwięk. Bezproblemowe użytkowanie obroży ET 800 zapewnia również doskonały zasięg, nawet w trudnym terenie, pierwszorzędne wodoodporne właściwości i dopracowane funkcje urządzenia. Wszystko to gwarantuje przebieg treningu zawsze zgodnie z planem. Precyzyjna konstrukcja nadajnika, który pasuje bezpośrednio do dłoni oferuje szybką, niezawodną i intuicyjną obsługę wszystkich funkcji.

 

 

Zasięg obroży

Obroża treningowa E-Collar pozwala trenować psa w odległości do 1600 m, w idealnych warunkach. Nadaje się do wymagającego poziomu szkolenia w rękach profesjonalistów.

 

Typ korekty

Obroża wykorzystuje wibracje i impuls elektrostatyczny do korygowania nieodpowiednich zachowań psa. Impuls można ustawić na 100 poziomach, dzięki czemu można go dopasować dokładnie do temperamentu psa. Szeroki zakres poziomów charakteryzuje się szczegółowymi różnicami między poziomami. Funkcja Booster to automatyczne, natychmiastowe zwiększenie obecnie używanego sygnału w nagłych sytuacjach wymagających zdecydowanego działania. Korektę impulsem można całkowicie wyłączyć i używać tylko wibracji. Możliwość ustawienia dźwięków.

 

Bateria i ładowanie

E-Collar działa na baterie litowo-polimerowe, które dzięki funkcji szybkiego ładowania wystarczy ładować około 2 godzin. Odbiornik i nadajnik możesz w każdym momencie doładować za pomocą dualnej ładowarki.

 

Wodoszczelność

Zarówno odbiornik jak i nadajnik są wodoszczelne. Obroża jest zanurzalna do głębokości 150 m, dzięki czemu umożliwia również trening w wodzie. Nadajnik jest wyposażony w praktyczną funkcję: unosi się na wodzie w przypadku upuszczenia do zbiornika wodnego.

 

Ilość psów

Obroża jest przeznaczona do treningu 1 psa większej rasy o wadze od 11 kg.

 

Długość obroży

Pasek obroży jest regulowany, o długości 76 cm.

 

Waga i rozmiary

Odbiornik na obroży: wymiary - 7 x  4,3 x 3 cm; waga - 0,1 kg. Nadajnik: 7 cm średnica, 3,3 cm głębokość; waga -  0, 1 kg

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla dużych psów Według zasięgu 1500 do 2000 metrów Według marki E-collar Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoodporne Wodoszczelne Zanurzalne Dla 1 psa Dla 2 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 pies
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Booster, Światło
Zasięg 1600 m
Zasięg 1600 m
Ilość psów 1 pies
Wielkość Duże psy
Zasilanie Na ładowarkę
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Ładowanie USB

Instrukcja do pobrania

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane