Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Canicom 5.500 - zestaw dla 2 psów

Num Axes Canicom 5.500 to nowoczesna obroża elektroniczna nowej serii 5. Kompaktowa obroża elektroniczna do podstawowego i profesjonalnego treningu do odległości 500 metrów. Odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji, impulsu i booster. 15 poziomów impulsu. Wodoszczelna. W zestawie znajdują się dwa odbiorniki, urządzenie przeznaczone do szkolenia 2 psów.

Więcej informacji ›

Dostępne 1 szt
1 140 zł 942 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P53874
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(4)
Canicom 5.500 - zestaw dla 2 psów
Canicom 5.500 -…
1 140 zł

Opis produktu

Num Axes Canicom 5.500 to nowoczesna obroża elektroniczna nowej serii 5. Kompaktowa obroża do treningu do odległości 500 metrów. Odpowiednia dla małych, średnich i dużych psów. Dysponuje funkcjami dźwięku, wibracji, impulsu i booster. 15 poziomów impulsu. Funkcję booster, definiujesz z wyprzedzeniem. Jest to przycisk ustawiany na wyższym poziomie niż impuls używany na codzień, wykorzystuj go do natychmiastowej reakcji w nagłych sytuacjach. Do treningu na większe odległości polecamy inne z naszych modeli z większym zasięgiem: CANICOM 5.800 (zasięg 800 m) lub CANICOM 5.1500 (zasięg 1500 m). Dokupując dodatkowy odbiornik do Canicom 5.500 możesz wykorzystać obrożę do treningu dwóch psów jednocześnie. Obroża wodoszczelna. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok!

 

 

 

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 5.500 pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 500 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i zawaansowanej tresury psów. Num Axes Canicom 5.500 to idealny wybór do użycia w mieście oraz w lesie gdzie są trudniejsze warunki i może dojść do obniżenia zasięgu.

 

 

Typ korekty

Num Axes Canicom 5.500 koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy, wibracje lub impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 15 poziomach. Brak limitu czasowego dla dźwięku. Wibrację oraz impuls możesz wysyłać maksymalnie przez 8 sekund. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebiezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

 

Bateria i ładowanie

Nadajnik jest zasilany guzikową baterią 3V, typ CR2450, jej poziom wyświetlany jest na ekranie LCD. Odbiornik jest zasilany tą samą baterią jej poziom wyświetlany jest przez wskaźnik LED na odbiorniku. Bateria w obroży wytrzymuje do 3 miesięcy.

 

 

Wodoszczelność 

Num Axes Canicom 5.500 ma wodoszczelny odbiornik. Nadajnik jest wodoodporny, możesz go używać w lekkim deszczu, ale nie może zostać zanurzony.

 

Liczba psów 

Ta wersja Canicom posiada w zestawie dwa odbiorniki. To gotowy zestaw do szkolenia 2 psów!

 

Ekran 

Num Axes Canicom 5.500 ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz psa trenować w dzień i w nocy. Na ekranie dostępne są wszystkie informacje - typ korekty poziom impulsu, moc sygnału oraz wskaźnik stanu baterii nadajnika.

 

Długość obroży

Num Axes Canicom 5.500 to wysokiej jakości obroża wykonana z plastiku. Pieskowi nie robi problemu jej noszenie, i dobrze trzyma sie na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 65 cm.


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 5,1 cm, długość 10,6 cm, głębokość 2,4 cm waży 78 gramów. Odbiornik ma szerokość 7 cm, wysokość 3,2 cm, głębokość 5 cm waży 85 gramów. 

Uwaga! Nasze akcesoria są kompatybilne tylko z produktami Canicom zakupionymi w UE. Jeśli kupujesz od nas akcesoria do produktów już zakupionych poza Unią Europejską, produkty będą one kompatybilne! Działają na różnych częstotliwościach

Plusy

 • Wodoszczelny, zanurzalny odbiornik
 • Zasięg 500 m
 • 15 poziomów impulsu
 • Booster - przycisk szybkiej reakcji
 • Dźwięk, wibracja
 • Łatwa obsługa - dla każdej funkcji osobny przycisk
 • 2 odbiorniki w zestawie

 

Minusy

 • Brak

 

Zawartość opakowania

 • 2x Odbiornik
 • 1x Plastikowa obroża pomarańczowa
 • 1x Plastikowa obroża zielona
 • 2x bateria 3V CR2
 • Pilot 
 • Klucz magnetyczny
 • Lampa testowa
 • 2x Krótkie punkty kontaktowe
 • 2x Długie punkty kontaktowe
 • Pasek do przenoszenia
 • Instrukcja obsługi

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 300 do 600 metrów Według marki Canicom Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoszczelne Według ilości psów Dla 1 psa Dla 2 psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 2 psy
Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk, Booster
Zasięg 500 m
Zasięg 500 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Baterie

Produkty powiązane