Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Canicom 300+

Canicom 300+ to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras. Zasięg 300 metrów. Korekty w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. W pełni wodoszczelny odbiornik. Wyświetlacz LED. W odróżnieniu od modelu 300 model z oznaczeniem 300+ umożliwia szkolenie 2 psów po dokupieniu dodatkowej obroży.

Więcej informacji ›

10 dni
655 zł 541 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49005
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(1)
Canicom 300+
Canicom 300+
655 zł

Opis produktu

Canicom 300+ to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras, małych, średnich i dużych. Zasięg 300 metrów, w pełni wystarczający do podstawowego jak i zaawansowanego treningu. Ostrzeżenia w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. Funkcję booster, definiujesz z wyprzedzeniem. Jest to przycisk ustawiany na wyższym poziomie niż impuls używany na codzień, wykorzystuj go do natychmiastowej reakcji w nagłych sytuacjach. W pełni wodoszczelny odbiornik, możesz trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Wyświetlacz LED, pokazuje informację odnośnie stanu baterii, rodzaju i poziomu wysyłanego ostrzeżenia oraz zasięg. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok! Po dokupieniu dodatkowgo odbiornika możesz szkolić dwa psy za pomocą jednego pilota.

 

 

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 300+ pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 300 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 300 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji 

Num Axes Canicom 300+ koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 12 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik i nadajnik jest zasilany przez 3V baterię, stan baterii nadajnika wyświetlany jest przez ekran LCD. Kontrolka na obroży pokazuje, stan baterii w odbiorniku.

 

Wodoszczelność 

Num Axes Canicom 300+ ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Ilość psów 

Num Axes Canicom 300 możesz używać do treningu dwóch psów. Aby to zrobić należy dokupić dodatkowy odbiornik!

 

Ekran 

Num Axes Canicom 300+ ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień oraz w nocy. Ekran wyświetla informacje dotyczące - typu ostrzeżeń, mocy impulsu, stanu naładowania baterii.

 

Długość obroży

Num Axes Canicom 300+ to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 20 do 65 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 5,5 cm, wysokość 10,8 cm, głębokość 2,4 cm jego waga to 85 gramów łącznie z baterią. Odbiornik 6,8cm, wysokość 3,8cm, głebokość 4,3 cm waga to 75 gramów. 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże treningowe Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według zasięgu 0 do 300 metrów Według marki NumAxes Według typu korekty Elektryczne Dźwiękowe Według wodoszczelności Wodoszczelne Według ilości psów Dla 1 psa

Zobacz pełny opis

Parametry

Ilość psów 1 - 2 psy
Funkcje Impuls, Dźwięk, Booster
Zasięg 300 m
Zasięg 300 m
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Wodoodporność Wodoszczelny
Zasilanie Baterie

Instrukcja do pobrania

Zalecane akcesoria

Obroże treningowe

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

  • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
  • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
  • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Produkty powiązane