Canicom 300+

Promocje Nowość Nowość

Canicom 300+ to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras. Zasięg 300 metrów. Korekty w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. W pełni wodoszczelny odbiornik. Wyświetlacz LED. W odróżnieniu od modelu 300 model z oznaczeniem 300+ umożliwia szkolenie 2 psów po dokupieniu dodatkowej obroży.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

Oferta ważna jeszcze
do 10. 06. 2023
Początkowo 747 zł 672 zł 555 zł bez VAT
10 dni
Kiedy dostanę towar?
19. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Canicom 300+

Canicom 300+ to bardzo mała, kompaktowa obroża treningowa. Przeznaczona do treningu psów wszystkich ras, małych, średnich i dużych. Zasięg 300 metrów, w pełni wystarczający do podstawowego jak i zaawansowanego treningu. Ostrzeżenia w formie dźwięku, impulsu i booster. 2 rodzaje impulsu krótki (poniżej sekundy), ciągły (maksymalnie 8 sekund). Impuls możesz ustawić na jednym z 12 poziomów. Funkcję booster, definiujesz z wyprzedzeniem. Jest to przycisk ustawiany na wyższym poziomie niż impuls używany na codzień, wykorzystuj go do natychmiastowej reakcji w nagłych sytuacjach. W pełni wodoszczelny odbiornik, możesz trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Wyświetlacz LED, pokazuje informację odnośnie stanu baterii, rodzaju i poziomu wysyłanego ostrzeżenia oraz zasięg. Działa prawidłowo w temperaturze od -10 do +55 °C, możesz z niej korzystać przez cały rok! Po dokupieniu dodatkowgo odbiornika możesz szkolić dwa psy za pomocą jednego pilota.

 

 

Zasięg obroży

Num Axes Canicom 300+ pomoże Ci trenować psa bez użycia smyczy w odległości do 300 metrów. Taki zasięg jest wystarczający do podstawowej i profesjonalnej tresury psów. Num Axes Canicom 300 to idealny wybór do użycia w mieście i w lesie.

 

Typ korekcji 

Num Axes Canicom 300+ koryguje zachowane psa poprzez sygnał dźwiękowy oraz impuls elektrostatyczny, który możesz ustawić na 12 poziomach. Bez problemu dostosujesz poziom impulsu do wrażliwości Twojego psa. Moc impulsu możesz w każdym momencie zwiększyć lub zmniejszyć za pomocą przycisków na nadajniku. 2 rodzaje impulsu. Krótki trwający poniżej sekundy. Ciągły, wysyłany tak długo jak długo przytrzymywany jest przycisk impulsu (maksymalnie 8 sekund). Funkcja booster. Jest to przycisk, którego intensywność ustawiasz przed treningiem. Wykorzystywany do natychmiastowej korekcji psa w niebezpiecznych, nagłych sytuacjach, gdy zwykły impuls może nie wystarczyć.

 

Bateria i ładowanie

Odbiornik i nadajnik jest zasilany przez 3V baterię, stan baterii nadajnika wyświetlany jest przez ekran LCD. Kontrolka na obroży pokazuje, stan baterii w odbiorniku.

 

Wodoszczelność 

Num Axes Canicom 300+ ma w pełni wodoszczelny odbiornik. Możesz bez problemu trenować psa w deszczu, piesek może też wskoczyć z nią do wody. Nadajnik jest wodoodporny, możesz używać go w delikatnym deszczu i śniegu.

 

Ilość psów 

Num Axes Canicom 300 możesz używać do treningu dwóch psów. Aby to zrobić należy dokupić dodatkowy odbiornik!

 

Ekran 

Num Axes Canicom 300+ ma wysokiej jakości podświetlany ekran LCD, dzięki któremu możesz trenować psa w dzień oraz w nocy. Ekran wyświetla informacje dotyczące - typu ostrzeżeń, mocy impulsu, stanu naładowania baterii.

 

Długość obroży

Num Axes Canicom 300+ to dobrej jakości, bardzo solidna obroża wykonana z plastiku. Jej noszenie nie sprawia pieskowi problemu a sama obroża dobrze trzyma na szyi. Obroża ma regulowaną długość od 20 do 65 cm.

 


Waga i wymiary

Nadajnik ma szerokość 5,5 cm, wysokość 10,8 cm, głębokość 2,4 cm jego waga to 85 gramów łącznie z baterią. Odbiornik 6,8cm, wysokość 3,8cm, głebokość 4,3 cm waga to 75 gramów. 

Zalety Wady
 • Urządzenie wodoszczelne
 • Łatwy w użyciu
 • Korekta dźwiękowa i impulsowa
 • Wzmocnienie w sytuacjach awaryjnych
 • Sztywna obroża z tworzywa sztucznego
 • Długa żywotność baterii
 • Do szkolenia do 2 psów
 • W zestawie elektrody krótkie i długie
 • Czytelny, podświetlany wyświetlacz LCD
 • Zasięg tylko 300 m
 • Obroża nie ma wibracji

W czym pomoże Ci obroża treningowa dla psa?

 • w chodzeniu przy nodze bez smyczy, ułatwia przywołanie psa psa (komendy "stój", "do mnie", "do nogi" i "zostań") oduczenie ciągnięcia na smyczy, uciekanie za zwierzyną, innymi ludźmi lub psami
 • w przerwaniu niepożądanej czynności psa ("fuj") - oduczenie złych zwyczajów w codziennym życiu z ludźmi np. branie potraw ze stołu, skakanie na ludzi, kopanie, jedzenie ekstementów, niepożądane szczekanie, wycie itp
 • w precyzyjnym dotrenowaniu praktycznie każdej komendy, którą pies opanuje szybko i bez problemu

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Bateria w odbiorniku 3V CR2
Bateria w nadajniku 3V CR2
Zasięg 300 m
Siła impulsu 15
Długość obroży 20 - 65 cm
Wymiary odbiornika (sz/w/gr) 6,8 x 3,8 v 4,3 cm
Wymiary nadajnika (sz/w/gr) 5,5 x 10,8 x 2,4 cm
Waga odbiornika 75 g
Waga nadajnika 85 g
Zasilanie na baterie
Funkcje impuls + dźwięk
Ekran LCD podświetlany
Wydajność baterii odbiornika 3 - 6 miesięcy
Wydajnosć baterii nadajnika 3 - 6 miesięcy
Liczba psów 1 - 2 psy

Zawartość

 • Odbiornik
 • Nadajnik
 • Elektrody krótkie
 • Długie elektrody
 • Regulowany obroża
 • Bateria
 • Smyczka
 • Lampka testowa
 • Instrukcja w języku polskim

Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.