Tractive obroża GPS dla kotów i najmniejszych psów

GPS obroża Tracitve została opracowana dla aktywnych kotów oraz dla ich właścicieli, którzy chcą pozwolić kotu na nieograniczoną swobodę bez ryzyka zaginięcia. GPS Tractive umożliwia lokalizację twojego ulubieńca z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym. Lokalizator GPS dla kotów i innych małych zwierząt z obwodem szyi od 19 do 30 cm. Dla kotów od 4 kg. Polecamy także dla małych psów.


Inne warianty:
BAZAR - Tractive GPS obojek pro kočky s bezpečnostním mechanizmem BAZAR - Tractive GPS obojek pro kočky s… Dostepne 1 szt. 183 zł Tractive obroża GPS dla kotów i najmniejszych psów Tractive obroża GPS dla kotów i najmniejszych… Dostepne > 10 szt. 233 zł
233 zł 193 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Tractive obroża GPS dla kotów i najmniejszych psów

GPS obroża Tracitve została opracowana dla aktywnych kotów oraz dla ich właścicieli, którzy chcą pozwolić kotu na nieograniczoną swobodę bez ryzyka zaginięcia. To najlepszy w tym momencie GPS dla kotów na rynku.

Najlepszy GPS dla kotów

Ze względu na małe wymiary nadaje sie dla kotów i psów od ok. 4 kg. Całkowita waga (łączenie z obrożą) to 50 g, szerokość obroży to 2 cm, a jej grubość 3 mm. Żaden inny GPS nie będzie pasował na kota. W dodatku ten GPS jest w formie obróżki co ułatwia noszenie. Nie ma konieczności dokupowania oddzielnej obrozy do zamocowania GPS. Szerokość obroży jest regulowana od 19 do 30 cm. Obroża ma wbudowany system bezpieczeństwa (rozpinający obrożę w razie zagrożenia).

Lokalizacja i śledzenie LIVE

Najważniejsza funkcja to śledzenie. Pozycję kota obserwujesz z poziomu aplikacji w telefonie komórkowym lub na komputerze przez przeglądarkę. Pozycja odświeża się w zależności od tego czy zwierzak jest w ruchu czy nie. Jeśli kot lub pies jest w ruchu pozycja odświeża się co minutę. Jeśli chcesz natomiast w danym momencie zobaczyć śledzenie w czasie realnym wystarczy kliknać ikonkę LIVE w aplikacji, widzisz wtedy bieżący ruch kota. Normalne odświeżanie w czasowych interwałach ma za zadanie wydłużyć pracę na baterii (ok. 3 dni).

Wirtualne ogrodzenie

Kolejną praktyczną funkcją jest wirtualne ogrodzenie. Na mapie palcem wyznaczasz teren, do którego zwierzak może się poruszać. W momencie kiedy przekroczyć ten teren otrzymasz infromację w aplikacji. W ten sposób będziesz wiedział, kiedy należy rozpocząć poszukiwania kota lub psa, ponieważ oddalił się za wyznaczoną przez Ciebie granicę.

Monitor aktywności

Funkcją, która może przyczynić się do poprawy kondycji zwierzaka jest monitor aktywności. W czytelny sposób podaje informację na temat dziennej aktywności psa lub kota. Te przydatne informację może wziać pod uwagę podczas ustalania diety ulubieńca. Jeśli rusza się dużo będzie potrzebował więcej energii z pożywienia, jeśli okaże się typem leniucha będziesz mógł ograniczyć wielkość porcji.

Historia trasy

Chciałbyś wiedzieć gdzie przez cały dzień podziewał się twój kot lub pies. Nic prostszego, Tractive zapisuje historię trasy. Bez problemu sprawdzisz, ulubione trasy kota lub psa i jakich sąsiadów odwiedział.

Aktywacja GPS

Obroża GPS Tractive dla kotów i małych psów ma wbudowaną kartę SIM. Nie ma możliwości i potrzeby instalacji własnej karty SIM. Kartę aktywujesz poprzez opłatę abonamentową na stronie producenta. Abonamenty są w różnych wersjach, tak aby wybrać najkorzystniejszą opcję. Dla tych, którzy korzystają z GPS nieregularnie polecamy abonament miesięczny, można go anulować w każdej chwili (czyli np. korzystamy z urządzenia w od 5 sierpnia do 5 września a potem przestajemy). Tańsze będą abonamenty z płatnością z góry za rok lub dwa lata. Obroża będzie aktywna przez cały wybrany przez nas czas a dodatkowym plusem jest o wiele niższa cena (nawet o połowę)!

Sama procedura aktywacji i opłaty jest bardzo prosta! Zajmie ci to 2-3 minuty!

Według naszego doświadczenia i opinii klientów Tractive GPS dla kotów to w tym momencie najlepszy GPS na rynku dla małych zwierzaków. Niewątpliwą zaletą jest stabilne utrzymywanie sygnału praktycznie w całej Polsce i świetna dokładność.

Uwaga urządzenie może nie wskazywać poprawnej pozycji zwierzaka w momentach gdy:

 • urządzenie znajduje się w domu
 • przy testowaniu produktu należy opuścić wnętrzne, wyjść z urządzeniem poza obszar budynku
 • dzieje się tak najczęściej, gdy urządzenie znajduje się w pomieszczeniu, w samochodzie, w gęsto zalesionym terenie lub w obszarze o dużej koncentracji wysokich budynków

Nie martw się: Twoje urządzenie cały czas pracuje, aby się zlokalizować i nadal będzie w stanie pomóc Ci znaleźć kota lub psa, jeśli zaginie. W większości przypadków problem jest zwykle tymczasowy i rozwiązuje się automatycznie wraz z dostępnością sygnału GPS.

 

Najważniejsze informacje

 • Waga tylko 50 gramów
 • Lokalizator na abonament (miesięczny, roczny lub dwuletni)
 • Opcja miesięczna to koszt 8€ (po przeliczeniu ok. 34 zł), płatne kartą
 • Opłata abonamentowa na stronie producenta 
 • Lokalizator GPS jest wodoodporny
 • Przeznaczony dla kotów i małych zwierząt
 • Zwierzaka obserwujemy przez aplikacje w telefonie komórkowym
 • Darmowa aplikacja na Androida i iPhone
 • Zasilany na ładowarkę

 

TABELA KOSZTÓW PONIŻEJ

 

PODSTAWOWY
PODSTAWOWY
PODSTAWOWY
PREMIUM
PREMIUM
Opłata miesięczna
Opłata za rok z góry
Opłata za 2 lata z góry
Opłata za rok z góry
Opłata za 2 lata z góry
7,99
       49,90€ (4,16€/mies.)
       89,90€    (3,75€/mies.)
         59,90€ (4,99€/mies.)
      99,90€ (4,16€/mies.)

 

Możliwy jest wybór abonamentu w wersji Podstawowej i Premium. Dodatkowo można wybrać okres płatoności miesięczny, roczny lub dwuletni w wersji Podstawowej. Roczny lub dwuletni w wersji Premium. Najkorzystniej wychodzi płatność z góry za 2 lata.

Wymiary:

Całkowita waga (łączenie z obrożą) to 50 g, szerokość obroży to 2 cm, a jej grubość 3 mm.

 

Funkce aplikace Tractive GPS Pet Finder k obojku pro kočky Tractive GPS

 

 

Tractive GPS obojek pro outdoor kočky

 

 

Zawartość opakowania

 

 • Tractive GPS dla kotów
 • Ładowarka
 • Instrukcja

 
Parametry techniczne

GPS sygnał 3G GSM + Wifi + LBS
Wyświetlanie na ekranie, mapa
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie na ładowarkę
Czas działania 3 dni
Dokładność lokalizacji 10 metrów
GEO Fence Tak
Aplikace Android, iOS

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.