We wtorek i środę 05.07 i 06.07 z powodu zmiany oprogramowania magazynowego wysyłki nie są realizowane.

Najbliższa wysyłka towaru odbędzie się w czwartek 07.07.2022 Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

Garmin Alpha 100 + TT 15 Mapy PL

Promocje

Najnowszej generacji system do śledzenia i szkolenia psów. Nadajnik Garmin Alpha 100 w zestawie z obrożą Garmin TT15. Uwaga, żeby zobaczyć cenę urządzenia przeznaczonego na rynek polski wybierz z rozwijanego MENU wersję PL. Śledzenie maksymalnie do 20 psów w promieniu 14,5 km. Dane o dokładnej pozycji co 2,5 sekundy. Jasny dotykowy ekran o przekątnej 7,6 cm. Na ekranie mi.in. dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości wybranych psów. Statystki poszczególnych psów. Możliwość komunikowania się z psem za pomocą wibracji i sygnałów dźwiękowych oraz impulsu elektrostatycznego. 18 poziomów chwilowej lub ciągłej stymulacji. Zainstalowana turystyczna mapa Europy. Funkcja wirtualnego ogrodzenia. Zdalne LED światło. Wodoszczelna. Automatyczny tryb ratunkowy.

 

 

Wybór opcji produktu
 • Wersja

Początkowo 5 519 zł 5 139 zł 4 246 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 08. 07. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Garmin Alpha 100 + TT 15 Mapy PL

Uwaga, żeby zobaczyć cenę urządzenia przeznaczonego na rynek polski wybierz z rozwijanego MENU wersję PL.

Najnowszej generacji system do śledzenia i szkolenia psów. Nadajnik Garmin Alpha 100 w zestawie z obrożą Garmin TT15. Pojedyncze urządzenie Alpha 100 umożliwia śledzenie maksymalnie do 20 psów w promieniu 14,5 km. Możesz także otrzymywać informację o innych myśliwych i ich psach używających produkty Garmin. Dane o dokładnej pozycji co 2,5 sekundy pozwalają na stałą kontrolę. Urzadzenie wykorzystuje antenę GPS/GLONASS zapewniającą szybką i pewną lokalizację przy użyciu satelity oraz precyzyjne śledzenie w najbardziej wymagających warunkach. Jasny dotykowy ekran o przekątnej 7,6 cm, bez problemu obsłużysz go w rękawiczkach. Na ekranie mi.in. dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości wybranych psów. Statystki poszczególnych psów, odległość od urządzenia Alpha, całkowity przebyty dystans, stan psa (wystawia czy zagania), średnia prędkość. Możliwość komunikowania się z psem za pomocą wibracji i sygnałów dźwiękowych, stanowi dużą pomoc przy dobrze wyszkoloych psach. Zainstalowana turystyczna mapa Europy. Funkcja wirtualnego ogrodzenia, gdy pies zbliża się do niebezpiecznego obszaru ulice, bagna otrzymujesz stosowny komunikat. Zdalne LED światło zwiększające widoczność w niebezpiecznych rejonach (drogi), możliwość aktywacji na odległość. Wodoszczelna, nadajnik wykonany w technologii  IPX7, zapewniająca ochronę nawet przy przypadkowym zanurzeniu. Odbiornik TT15 jest wodoodporny do głębokości 10 m, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprostają każdym warunkom. Możliwość wysłania alertu bezpieczeństwa. W przypadku niebezpieczeństwa, urządzenie wysyła do wszystkich sparowanych urządzeń Alpha informację o Twojej pozycji

 

ZALETY URZĄDZENIA RĘCZNEGO GARMIN Alpha 100


EMERGENCY ALERT - Aby umożliwić lepszą komunikację między myśliwymi, urządzenie Alpha pozwala na przesyłanie zdefiniowanych uprzednio wiadomości do innych urządzeń Alpha, dzięki czemu możliwe jest przesłanie alarmu ratunkowego wszystkim powiązanym myśliwym, wskazując położenie i drogę do miejsca, w którym znajduje się użytkownik.
ALPHA TRACKING - Wyświetlaj na jednym ekranie wszystkie potrzebne informacje, takie jak stan psa (w ruchu lub wystawia/zagania), odległość od urządzenia Alpha, całkowity przebyty dystans, prędkość i częstotliwość aktualizacji.
DISTANCE ALERTS - Nie czekaj, aż pies zgubi się lub znajdzie się w niebezpieczeństwie. Określ na mapie wirtualne granice i otrzymuj ostrzeżenia, gdy pies zabłądzi poza wirtualnym ogrodzeniem, aby móc natychmiast go przywołać.

 • Nawet gdy jesteś w terenie, urządzenie Alpha 100 umożliwia łączenie się i udostępnianie danych psa znajomym, którzy mają zgodne urządzenia z funkcją ANT+®, aby koordynować polowania na bieżąco.
 • Zainstaluj aplikację BaseStation na laptopie, aby zmienić go w terenowe centrum dowodzenia umożliwiające śledzenie wielu psów wyposażonych w nadajniki T 5. Korzystaj z idealnego rozwiązania dla zespołów ratunkowych oraz zespołów poszukujących psów — wyświetlaj w czasie rzeczywistym dane z satelitów GPS na większym ekranie komputera.
 • Na ekranie kompasu wyświetlane są szczegółowe dane dotyczące prędkości, kierunku ruchu i odległości wybranych psów.
 • Bezpłatne oprogramowanie do planowania podróży umożliwia nawet tworzenie przygód Garmin Adventures, które można później udostępniać znajomym, rodzinie i innym odkrywcom. Oprogramowanie BaseCamp wyświetla na ekranie komputera mapy topograficzne w widoku 2D lub 3D wraz z poziomicami terenu i profilami wysokości

 

GŁÓWNE ZALETY OBROŻY GARMIN TT15

18 stopni chwilowego lub ciągłego impulsu, możliwość reakcji za pomocą wibracji lub dźwięku poprzez nadajnik Alpha 100. Obroża rozpoznaje szczekanie poprzez wibracje szyi psa, informacja o szczekaniu pojawi się na urządzeniu ręcznym (np. Alpha 100).

Impuls za zadanie ostrzec, zatrzymać lub ukarać psa w momencie wykonywania niechcianej czynności. Impuls jest dla psa nieprzyjemny, ale nie bolesny. Po krótkim czasie pies zrozumie związek przyczynowo skutkowy pomiędzy impulsem a jego zachowaniem. Impuls dostępny tylko w połączeniu z urządzeniem ręcznym Alpha 100.

Wibracja jeśli chcesz psa ostrzec przed danym niepożądanym zachowaniem możesz użyć wibracji. Pies szybko zrezygnuje z kontynuowania zachowania.

Dźwięk działa podobnie w stosunku do niechcianego zachowania jak wibracja.

MORE CONTROL - umożliwia włączenie na odległość wibracje lub dźwięk wg potrzeby.

TRYB UŚPIENIA - jeśli jest to niezbędne możesz zdalnie włączyć tryb uśpienia (wyłączyć obrożę) aby oszczędzić baterię i przedłużyć jej pracę.

HIGH UPDATE RATE - odświeżenie frekwencji co 2,5 sekundy, aby cześciej aktualizować pozycję psa.    

REMOTE LIGHT - aktywuje światło LED zintegrowane w obroży, zwiększajac bezpieczeństwo psa i jego widoczność. Widoczność światła z 90 metrów.         

RESCUE MODE - po włączeniu tego trybu obroża automatycznie przejdzie do tryby oszczędzenia energii, dzięki tej opcji przedłużasz pracę urządzenia i kontrolę nad psem.

Uwaga: Urządzenie Alpha/TT15 objęte jest postanowieniami licencji częstotliwości, które różnią się w zależności od kraju, w którym użytkowany jest produkt. Szczegółowe informacje są dostępne na oficjalnej stronie Garmin. Garmin Alpha 100 + obroża Garmin T5 to specjalistyczny sprzęt działający na zasadzie radiowego przesyłu danych na zastrzeżonej częstotliwości 154,400 MHz (na podstawie pozwolenia wydanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej nr RRL/A/C/0022/2012).

 


Zasięg obroży

Urzadzenie wykorzystuje antenę GPS/GLONASS zapewniającą szybką i pewną lokalizację przy użyciu satelity oraz precyzyjne śledzenie w najbardziej wymagających warunkach, zasięg do 14,5 km.

 

 

Wodoszczelność

Wodoszczelna, nadajnik wykonany w technologii  IPX7, zapewniająca ochronę nawet przy przypadkowym zanurzeniu. Odbiornik TT15 jest wodoodporny do głębokości 10 m, wykonany z niezwykle wytrzymałych materiałów, które sprostają każdym warunkom..  

 

 

Liczba psów

Pojedyncze urządzenie Alpha 100 umożliwia śledzenie maksymalnie do 20 psów. Możesz także sparować ze swoim urządzeniem inne urządzenie Garmin (Alpha/T5/TT10/TT15) aby otrzymywać informacje o psach nie tylko z Twojej grupy.

 

 

Ekran

Kolorowy dotykowy ekran z możliwością obsługi w rękawiczkach. Przekatną 7,6 cm rozdzielczość 240 x 400.

 

 


Baterie i ładowanie

Urządzenie zasilane jest baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania. Ładowarka w zestawie. Wytrzymałość baterii do 30 godzin. Aby zwiększyć czas pracy baterii możesz zmienić częstotliwość aktualizacji pozycji na urządzeniu Alpha.

 

 

Długość obroży

Garmin Alpha 100 + TT15 ma bardzo wytrzymałą plastikową obrożę. Dobrze nosi się ją psu nawet przy wzmożonej aktywności. Długość obroży wynosi 77,5 cm

 

 


Waga i rozmiary

Wymiary odbiornika: szerokość 8,9, wysokość 4,4, głębokość 4,7 cm, waga obroży: 80 g. Jeżeli masz mniejszego psa jamnik, beagle, terrier, o wadze od 7 do 15 kg zainteresuj się zestawem z obrożą TT15 Mini. Nadajnik ma szerokość 6,1 cm, wysokość 16 cm głębokość 3,6 cm, waga urządzenia: 250 g (z akumulatorem).
  


  

Zalety Wady
 • Kontrola do 20 psów
 • Zasięg do 14,5 km
 • Aktualizacja pozycji psa co 2,5 sekundy
 • Możliwość wysłania sygnałów: dźwięk, wibracja, impuls elektrostatyczny
 • Impuls elektrostatyczny na 18 poziomach
 • Statystyki dot. psa
 • Wodoszczelna
 • Funkcja wirtualnego ogrodzenia
 • Zdalnie obsługiwane światła LED na obroży
 • Dotykowy ekran (można obsługiwać w rękawiczkach)
 • Duży odbiornik dla mniejszych ras

W czym pomoże Ci obroża GPS?

 • szybko zlokalizujesz psa, który oddalił się od Ciebie
 • podczas polowań lub spacerów zapewni podgląd na każdy krok Twojego psa

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Wsparcie zewnętrznej anteny tak
Kompas tak
Zasilanie na ładowarkę
Wytrzymałość odbiornika 20 - 40 godzin
Wytrzymałość nadajnika 20 godzin
Wodoodporność zanurzalny do 7,5m
Wyświetlanie na ekranie, mapa
GPS sygnał GPS + GLONASS
Funkcje GPS + dźwięk+ wibracja + impuls + światło + wirtualne ogrodzenie
Zasięg obroży 14,5 km
Wbudowana pamięć 8.0 GB
Ekran dotykowy tak
Możliwość dodania map tak
Wbudowana mapa TOPO EURO + CZ/SK
Ekran 3” (7,6cm), 240 x 400 px
Liczba psów 1 - 20
Siła impulsu 18
Długość obroży 57,5 cm
Bateria w nadajniku 2000 mAh
Wymiary odbiornika 8,9 x 4,4 x 4,7 cm
Wymiary nadajnika 6,1 x 16 x 3,6 cm
Waga odbiornika 265 g
Waga nadajnika 250 g
Frekwencja 155,400 MHz

Zawartość

 • Nadajnik Alpha 100 
 • Bateria litowo-jonowa
 • Nadajnik TT15 z baterią litowo-jonową wielokrotnego ładowania
 • Pasek obroży, szerokość 2,5 cm
 • Antena 12,7 cm o standardowym zasięgu i antena 33 cm o zwiększonym zasięgu (do urządzeń Alpha)
 • Antena 47 cm o standardowym zasięgu i antena 57 cm o zwiększonym zasięgu (do nadajników T5)
 • podwójna ładowarka USB
 • przewód zasilający z gniazda zapalniczki  12V/24V,
 • Klip na pasek
 • Przewód USB
 • Ładowarka sieciowa
 • Roczna subskrypcja usługi Obrazy satelitarne BirdsEye

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.