Protištěkací obojek PetSafe (PBC19-10765)
Protištěkací obojek PetSafe (PBC19-10765)Protištěkací obojek PetSafe (PBC19-10765)Protištěkací obojek PetSafe (PBC19-10765)

KOMIS - Obroża antyszczekowa PetSafe

Obroża z komisu firmy Petsafe. Jeżeli dostępnych jest więcej wariantów, należy je wybrać z rozwijanego menu. Fotki są poglądowe i nie odpowiadają faktycznemu stanowi produktu. Antyszczekowa obroża PetSafe PBC19-10765 uniwersalna obroża przeznaczona dla psów wszystkich wielkości. Korekcje za pomocą narastającego impulsu elektrostatycznego. Obroża rozpoznaje szczekanie za pomocą czujnika wibracji strun głosowych.

Wybór opcji produktu
 • Stan produktu

180 zł 148 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 08. 12. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

KOMIS - Obroża antyszczekowa PetSafe

Informacje o stanie produktu

1) Rozpakowany

Urządzenie zostało tylko rozpakowane, najczęściej uszkodzone zostało opakowanie. Z tego powodu produkt został przepakowany do nieoryginalnego opakowania. Towar nigdy nie był używany.

2) Demonstracyjny*

Towar był użyty w celu demonstracyjnym w sklepie lub pochodzi z wymiany towaru przez klienta po kilku dniach. Może nie być oryginalnie zapakowane, maksymalnie kilka lekkich rysek.

3) Lekko używany*

Urządzenie było używane od 5 do 15 dni, widoczne są ślady zarysowań.

4) Mocno używany*

Urządzenie było używane od 15 do 40 dni, są na nim bardzo widoczne zarysowania lub ślady zębów. Możliwe, że było serwisowane.

* Sprzedajemy tylko w 100% działający towar, które działa jak nowe. Przykładowo wodoszczelność i inne własności produktu są zawsze zachowane. Czas gwarancji towarów z kategorii 1 i 2 taka sama przy zakupie nowego towaru, dla kategorii 4 i 6 czas gwarancji wynosi 6 miesięcy. Towar możesz w ciągu 30 dni wymienić lub zwrócić. W opakowaniu zawsze jest cała zawartość zestawu, chyba, że zostało zaznaczone inaczej.

Antyszczekowa obroża PetSafe PBC19-10765 uniwersalna obroża przeznaczona dla psów wszystkich wielkości. Korekcje za pomocą narastającego impulsu elektrostatycznego. Obroża rozpoznaje szczekanie za pomocą czujnika wibracji strun głosowych. Intensywnośc impulsu rośnie automatycznie dopóki pies nie przestanie szczekać. Korekcja rozpoczyna się na najniższym poziome i rośnie z każdym szczeknięciem psa. 6 poziomów impulsu. Jeśli pies nie zaszczeka w ciągu 30 sekund, cykl rozpoczyna się od początku (od najniższego poziomu). Z każdym kolejnym impulsem obroża wysyła krótki sygnał dźwiękowy. Automatyczny tryb bezpieczeństwa. Obroża wyłącza się na 3 minuty jeśli pies zaszczeka 15 lub więcej razy w ciągu 50 sekund. 

 

Detekcja szczekania

Obroża antyszczekowa PetSafe rozpoznaje szczekanie za pomocą wibracji. Jeżeli piesek zacznie szczekać obroża się włączy. Detekcja za pomocą wibracji nie jest zalecana jeśli głównym problemem jest wycie psa.. 

 

Typ korekcji

Obroża przeciwko szczekaniu PetSaef jako korekcje używa impuls elektrostatyczny. Jest to najskuteczniejsza korekcja dostępna na rynku. Obroża ma 6 poziomów korekcji, które zwiększają się stopniowo. Równocześnie z impulsem wysyłany jest dźwięk.

Baterie

Obroża zasilana jest baterią 6V (RFA-67D) - jest to specjalna bateria, która wystarcza na 3-6 miesięcy pracy urządzenia. Na początku używania trzeba się liczyć z krótszym okresem działania, ze względu na częstotliwość uruchamiania. W zestawie znajdziesz 1 szt. baterii RFA-67D

 

Wodoszczelność 

Obroża antyszczekowa PetSafe jest wodoodporna, bez możliwości zanurzenia. Możesz ją używać w deszczu, śniegu, rosie, ale pies nie może z nią wejść do wody

 

Rasa 

Obroża przeciwko szczekaniu PetSafe ma lekki i mały odbiornik, dzięki czemu jest idealna dla mniejszych ras psów. Tą obrożę polecamy wszystkim psom z wagą od 5 kg. Odpowiednia dla małych, średnich i dużych ras takich jak Jack Russel, Fox Terrier, Border Collie, Highland Terrier, Beagle, Med-Lge Poodle, Labrador, Golden Retriever.

 

 

Długość obroży

Obroża antyszczekowa PetSafe ma mocny plastikowy pasek. Psu obrożę nosi się wygodnie. Regulowana długosć obroży od 15,5 cm do 70 cm

 


Waga i rozmairy

PetSafe to bardzo mała, lekka i ergonomiczna obroża. Obroża waży tylko 42,5 gramów.

Zalety Wady
 • mała i ergonomiczna obroża
 • wysoka wytrzymałość baterii (3-6 miesięcy)
 • automatycznie stopniowanie poziomu korekcji
 • wodoodporna
 • dla małych, średnich i dużych ras
 • LED kontrolka niskiego stanu baterii
 • na specjalne baterie

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Waga 42,5 g
Siła impulsu 6
Regulacja wrażliwości nie
Długość obroży 15 - 70 cm
Baterie RFA-67D
Typ korekcji impuls + dźwięk
Wodoodporność wodoszczelna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Wydajność baterii 3 do 6 miesięcy

Zawartość

 • Antyszczekowa obroża
 • Elektrody
 • Bateria
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.