Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

SportDOG NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania (wibracja strun głosowych oraz dźwięk). 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. Tryb bezpieczeństwa. Dla psów z długą i krótką sierścią.

Więcej informacji ›

Dostępne 2 szt
441 zł 364 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P47984
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
SportDOG NoBark SBC-8-E
SportDOG NoBark SBC…
441 zł

Opis produktu

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Polecamy ten model dla psów od 8 kg (z powodu wielkości obroży) Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę. 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. W zestawie znajdziesz długie i krótkie elektrody, dla psów z długą i krótką sierścią.

SportDog NoBark SBC-8 posiada 8 poziomów impulsu, które powodują ograniczenie szczekania lub wycia. Podczas pierwszego szczeknięcia obroża wyśle impuls na najniższym poziomie. Jeśli pies będzie szczekał lub wył dalej obroża wyśle impuls na kolejnym, wyższym poziomie. Siła rośnie automatycznie stopniowo w góry. Maksymalnie na 8 poziom. Jeśli pies przestanie szczekać na 30 sekund, ponowna korekta rozpocznie się od pierwszego poziomu. Obroża jest zasilana na baterię 6V 4L R44. Jedno ładowanie pozwala na 200 godzin pracy urządzenia. Obroża jest w 100% wodoszczelna, wykorzystuje technologię Drytek

Silent Partner ™  – to podwój na detekcja, która łączy czujnik dźwiękowy z czujnikiem wibracji strun głosowych. Dzięki temu nie dochodzi do przypadkowych korekt.

Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

 

Detekcja szczekania

SportDog NoBark SBC-8 urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę.

 

Typ korekty

Obroża SportDog NoBark SBC-8 wykorzystuje jako ograniczenie szczekania impuls statyczny. Impuls rośnie stopniowo w górę w miarę szczekania. Nie musisz ustawiać żadnego poziomu, obroża zrobi wszystko za ciebie. W sumie posiada 8 stopni intensywności.


Ustawienia obroży

Obroża nie wymaga żadnego programowania. Dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta. W momencie kiedy pies zaszczeka wyśle impuls. Kolejne szczeknięcie do 30 sekund od poprzedniego powoduje wysłanie korekty na wyższym poziomie. Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

Baterie 

Obroża SportDog NoBark SBC-8 zasilana jest 6V baterią 4LR44. Czas pracy na baterii wynosi do 200 godzin. 2 szt. baterii Energizer 4LR44 kupisz w naszym sklepie. 

 

Wodoszczelność

SportDog NoBrak SBC-8 wykorzystuje technologię DryTek ™ - obroża jest kompletnie wodoszczelna, z możliwością zanurzenia do 7,5 metrów. Obrożę możesz wykorzystywać w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Nie przeszkadza jej deszcz, śnieg lub kąpiel.

 

Rasa

SportDog NoBark SBC-8 przeznaczona jest dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg, natomiast ze względu na wymiary polecamy ten model dla psów do 8 kg.

 

Długość obroży

SportDog NoBark SBC-8 ma regulowaną obrożę odpowiednią dla wszystkich psów z obwodem szyi od 12.7 cm - 55.9 cm. 

 

Waga i rozmiary

SportDog NoBark SBC-8 to obroża o ergonomicznym kształcie szerokość 6,4 cm, 2,9 wysokość cm, głębokość 2,9 waga to tylko 31 gramów.

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Według typu korekty Elektryczne Według wodoszczelności Zanurzalne Według marki SportDog Obroże przeciw wyciu

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls
Detekcja łączona
Wielkość Małe psy, Średnie psy
Wodoodporność Zanurzalny
Zasilanie Baterie
Długość obroży 12.7 - 55.9 cm
Praca na baterii odbiornik 7 - 9 dni
Bateria w odbiorniku 6V 4LR44
Poziom impulsu 8 poziomów
Waga odbiornika 31 g
Wymiary odbiornika 6,4 x 5,9 x 3,1 cm

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane