SportDog NoBark SBC-8-E

Nowość

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania (wibracja strun głosowych oraz dźwięk). 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. Tryb bezpieczeństwa. Dla psów z długą i krótką sierścią.

490 zł 404 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 22. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

SportDog NoBark SBC-8-E

SportDog NoBark SBC-8 to obroża przeciw szczekaniu dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg. Polecamy ten model dla psów od 8 kg (z powodu wielkości obroży) Urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę. 8 poziomów impulsu. Siła impulsu wzrasta automatycznie podczas szczekania. Wodoszczelna z możliwością zanurzenia w wodzie. W zestawie znajdziesz długie i krótkie elektrody, dla psów z długą i krótką sierścią.

SportDog NoBark SBC-8 posiada 8 poziomów impulsu, które powodują ograniczenie szczekania lub wycia. Podczas pierwszego szczeknięcia obroża wyśle impuls na najniższym poziomie. Jeśli pies będzie szczekał lub wył dalej obroża wyśle impuls na kolejnym, wyższym poziomie. Siła rośnie automatycznie stopniowo w góry. Maksymalnie na 8 poziom. Jeśli pies przestanie szczekać na 30 sekund, ponowna korekta rozpocznie się od pierwszego poziomu. Obroża jest zasilana na baterię 6V 4L R44. Jedno ładowanie pozwala na 200 godzin pracy urządzenia. Obroża jest w 100% wodoszczelna, wykorzystuje technologię Drytek

Silent Partner ™  – to podwój na detekcja, która łączy czujnik dźwiękowy z czujnikiem wibracji strun głosowych. Dzięki temu nie dochodzi do przypadkowych korekt.

Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

 

Detekcja szczekania

SportDog NoBark SBC-8 urządzenie posiada podwójna detekcję szczekania Silent Partner ™(wibracja strun głosowych oraz dźwięk). Dzięki temu obroża uruchomi się w reakcji na szczekanie psa, który nosi obrożę.

 

Typ korekty

Obroża SportDog NoBark SBC-8 wykorzystuje jako ograniczenie szczekania impuls statyczny. Impuls rośnie stopniowo w górę w miarę szczekania. Nie musisz ustawiać żadnego poziomu, obroża zrobi wszystko za ciebie. W sumie posiada 8 stopni intensywności.


Ustawienia obroży

Obroża nie wymaga żadnego programowania. Dzięki czemu obsługa jest bardzo prosta. W momencie kiedy pies zaszczeka wyśle impuls. Kolejne szczeknięcie do 30 sekund od poprzedniego powoduje wysłanie korekty na wyższym poziomie. Obroża posiada automatyczny tryb bezpieczeństwa korekty przestają się wysyłać po 80 sekundach szczekania.

 

Baterie 

Obroża SportDog NoBark SBC-8 zasilana jest 6V baterią 4LR44. Czas pracy na baterii wynosi do 200 godzin. 2 szt. baterii Energizer 4LR44 kupisz w naszym sklepie. 

 

Wodoszczelność

SportDog NoBrak SBC-8 wykorzystuje technologię DryTek ™ - obroża jest kompletnie wodoszczelna, z możliwością zanurzenia do 7,5 metrów. Obrożę możesz wykorzystywać w warunkach wewnętrznych i zewnętrznych. Nie przeszkadza jej deszcz, śnieg lub kąpiel.

 

Rasa

SportDog NoBark SBC-8 przeznaczona jest dla wszystkich psów z wagą od 3,6 kg, natomiast ze względu na wymiary polecamy ten model dla psów do 8 kg.

 

Długość obroży

SportDog NoBark SBC-8 ma regulowaną obrożę odpowiednią dla wszystkich psów z obwodem szyi od 12.7 cm - 55.9 cm. 

 

Waga i rozmiary

SportDog NoBark SBC-8 to obroża o ergonomicznym kształcie szerokość 6,4 cm, 2,9 wysokość cm, głębokość 2,9 waga to tylko 31 gramów.

 

 

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Waga 31
Siła impulsu 8
Długość obroży 12.7 - 55.9 cm
Baterie 4LR44
Typ korekcji impuls
Wodoodporność zamnurzalna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Wydajność baterii 5 - 10 dní

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.