PetSafe Big Dog sprayowy

Antyszczkowa obroża PetSafe to specjalna obroża przeznaczona głównie dla psów z wagą od 18 kg. Korekcja za pomocą aplikacji sprayu. Jedno uzupełnienie zbiornika wystarcza na 30-40 aplikacji. Jedna puszka to w sumie 300-400 aplikacji. Obroża rozpoznaje szczekanie dzięki podwójnej technologii Perfect Bark™, łączy ona czujnik wibracji i mikrofon. Wodoodporna. Wskaźnik stanu baterii.

 


Inne warianty:
538 zł 444 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

PetSafe Big Dog sprayowy

Antyszczkowa obroża PetSafe to specjalna obroża przeznaczona głównie dla psów z wagą od 18 kg. Korekcja za pomocą aplikacji sprayu. Jedno uzupełnienie zbiornika wystarcza na 30-40 aplikacji. Jedna puszka to w sumie 300-400 aplikacji.

Obroża rozpoznaje szczekanie dzięki podwójnej technologii Perfect Bark™, łączy ona czujnik wibracji i mikrofon. Podwójna detekcja szczekania, ruch strun głosowych oraz dźwięk szczekania. Idealne dla właścicieli więcej niż jednego psa, system podwójnego rozpoznania gwarantuje, że obroża zostanie uruchomiona przez psa, który nosi obrożę. Wodoodporna, obroży możesz używać podczas spacerów w deszczu. Wskaźnik stanu baterii. Urządzenie na jednej baterii działa od 2- 4 miesięcy, w zależności od częstości uruchamiania ostrzeżeń

System opiera się na programie "Temperament learning", który ocenia jaki poziom korekcji jest dla psa idealny aby ograniczyć i wyeliminować problem głośnego szczekania. W momencie gdy pies szczeka rzadziej poziom impulsu automatycznie się obniża.

 

Typ korekcji

PetSafe Big Dog spray używa do ograniczenia nadmiernego szczekania sprayu. Jest to łagodna metoda, ale mimo tego bnardzo skuteczna. Spray pozwala na 30-40 aplikacji. 

 

Baterie i ładowarnie

PetSafe Big Dog spray jest zasilany specjalną 6V baterią RFA-188, która działa od 3 do 6 miesięcy w zależności od częstotliwości akytwacji obroży. Wskaźnik stanu wyładowanej baterii.

sprejový je napájen 6V baterii RFA-188, která vydrží fungovat 3 až 6 měsíců. Záleží vždy na četnosti použití. Indikátor stavu vybité baterie. 

 

Wodoszczelnosć 

PetSafe Big Dog spray jest wodoodporny, ale nie może zostać zanurzony.

 

 
Długość obroży

PetSafe Big Dog to bardzo dobrej jakości obroża wykonana z plastiku. Sama obroża dobrze trzyma się na szyi, nie przeszkadza piesku poruszaniu. Długość paska obroża jest regulowana od 20 do 70 cm

 

Zalety Wady
 • łatwość obsługi
 • skuteczna korekcja
 • wodoodporna
 • korekcja tylko sprayem
 • może nie być skuteczna dla każdego psa

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych + dźwięk
Typ korekcji spray
Wydajność baterii 3 do 6 miesięcy
Bateria w odbiorniku RFA-188

Zawartość

 • Obroża PetSafe
 • Bateria
 • Spray
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.