Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Patpet B800

Patpet B800 to pierwsza obroża antyszczkowa na świecie z kolorowym wyświetlaczem LED. Jako korekty dźwięk, wibracja oraz impuls. Szczekanie lub wycie psa obroża rozpoznaje za pomocą podwójnej detekcji dźwięku szczekania i wibracji strun głosowych. Obroża jest wodoodporna. Długa praca na jednym naładowaniu. Dla psów od 5 do 60 kg.

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
352 zł 291 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49179
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Patpet B800
Patpet B800
352 zł

Opis produktu

Patpet B800 to pierwsza na świecie obroża antyszczekowa z kolorowym ekranem dotykowym LED. Szczekanie lub wycie psa jest rozpoznawane przez podwójną detekcję dźwięku + wibracji strun głosowych. Jako korekty dźwięk, wibracja i impuls, który można regulować na 6 poziomach, korekty można łączyć ze sobą. Opcje ustawienia: dźwięk + wibracja lub dźwięk + wibracja + impuls. Nie można wyłączyć korekty dźwiękiem. Obroża jest odpowiednia dla psów małych, średnich i dużych ras od 5 do 60 kg. Patpet B800 jest wodoodporny, dzięki czemu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i zewnętrznego. Można go używać w lekkim deszczu, ale nie wolno go zanurzać. Obroża ma długą żywotność baterii do 18 dni, w trybie czuwania do 150 dni. Łatwa obsługa za pomocą dwóch przycisków dotykowych na wyświetlaczu. Na kolorowym, podświetlanym wyświetlaczu (szer. 3 x gł. 5 cm) możesz sprawdzić stan baterii, wybraną funkcję + poziom, liczbę szczeknięć i wybrany tryb.

 

Detekcja szczekania

Patpet B800 wykorzystuje dźwięk i wibracje strun głosowych do wykrywania szczekania. Takie połączenie pozwala na bezproblemowe użytkowanie nawet na zewnątrz, bez ryzyka przypadkowego uruchomienia przez innego psa lub dźwięk. Dzięki wykrywaniu dźwięku doskonale sprawdza się również przeciwko wyciu.

 

Typ korekty

Obroża antyszczekowa B800 oferuje trzy rodzaje korekty - dźwięk, wibracje i impuls. Nie można wyłączyć funkcji dźwięku. Wibracje i puls są regulowane na 6 poziomach.

 

Baterie i ładowanie

Patpet B800 może pochwalić się długą żywotnością baterii. Akumulator o pojemności 300 mAh wytrzymuje do 18 dni po pełnym naładowaniu i do 150 dni w trybie czuwania. Przede wszystkim zależy to od tego, jak często obroża się uruchomi Obroża ładuje się do 70 minut.

Wodoszczelność

Patpet B800 jest wodoodporny z oznaczeniem IPX6. Dzięki temu nadaje się zarówno do użytku domowego, jak i na zewnątrz. Można go używać w lekkim deszczu, ale nie wolno go zanurzać.

 

Rasa

Uniwersalna obroża jest odpowiednia dla większości ras i wielkości psów. Zapewnia komfort dla małych, średnich i większych ras bez żadnych problemów, ponieważ umożliwia włączenie różnych wariantów korekty dla większości temperamentów psów od 5 do 50 kg.

 

Długość obroży

W zestawie znajdziesz również solidną nylonową obrożę, która jest regulowana i wygodna. Regulowany pasek na obwód szyi od 24 do 66 cm.

 

Waga i rozmiary

Obroża antyszczekowa ma niewielkie wymiary: szer. 6,2 x wys. 3,5 x gł. 3 cm i ergonomiczny kształt. Dzięki temu psy bardzo chętnie ją noszą i szybko się do niej przyzwyczajają. Niska waga zaledwie 78 g zapewni komfort nawet mniejszym rasom psów.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według typu korekty Elektryczne Wibracyjne Według wodoszczelności Wodoszczelne Według marki Patpet Obroże przeciw wyciu

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls, Wibracje, Dźwięk
Detekcja łączona
Wielkość Małe psy, Duże psy, Średnie psy
Ekran tak
Wodoodporność Wodoodporny
Zasilanie Ładowanie USB
Długość obroży 24 - 66 cm
Praca na baterii odbiornik 20 - 21 dni
Bateria w odbiorniku 300 mAh
Poziom wibracji 6 poziomów
Poziom impulsu 6 poziomów
Waga odbiornika 78 g
Wymiary odbiornika 6,2 x 3,5 x 3 cm
Elektrody Krótkie i długie elektrody

Instrukcja do pobrania

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane