D.T. Systems Ultra Min-e 2090 No Bark

Obroża antyszczekowa D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to obroża przeznaczona dla najmniejszych psów. Obroża jest bardzo mała lekka i kompaktowa, perfekcyjnie pasuje najmniejszym rasom psów. Rozpoznanie szczekanie na podstawie ruchu strun głosowych, 8 poziomów impulsów. Obroża jest w 100% wodoszczelna i włączana na magnes. Dla psów od 5 kg do psów ras dużych.

743 zł 613 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

D.T. Systems Ultra Min-e 2090 No Bark

Obroża antyszczekowa D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to obroża przeznaczona dla najmniejszych psów. Obroża jest bardzo mała lekka i kompaktowa, perfekcyjnie pasuje najmniejszym rasom psów. Rozpoznanie szczekanie na podstawie ruchu strun głosowych, 8 poziomów impulsów. Obroża jest w 100% wodoszczelna i włączana na magnes. Dla psów od 5 kg do psów ras dużych.

 

 

Detekcja szczekania

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark rozpoznaje szczekanie dzięki wibracjom strun głosowych psa. Detekcja za pomocą strun głosowych zapewnia skuteczność w domach z większą ilością psów i nie włączy się w reakcji na inne dźwięki.

 

Typ korekcji 

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark wykorzystuje jako korekcje impuls na 8 poziomach. Obrożę możesz dopasować do wrażliwości Twojego psa i ustawić poziom impulsu aby był odpowiedni dla psa. Korekcja trwa tylko pół sekundy, aby nie dochodziło do zbyt długiej reakcji. Automatyczne 3 sekundowe opóźnenie wysyłania pierwszej korekcji aby nie dochodziło do niepotrzebnej aktywacji.

 


Regulacja obroży

W D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark ustawiasz jedynie poziom impulsu - zaczynasz od najniższej wartości i dostoswujesz ją do psa. Poziom impulsu jest pokazany na wyświetlaczu na obroży.

 

Baterie i ładowanie

Obroża Obojek D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark zasilana jest 6V 4LR44 baterią, która wytrzyma w działaniu 4-6 tygodni. Żywotność baterii zależy od częstotliwości aktywacji.

 

 

Wodoszczelność

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark jest całkowicie wodoszczelną obrożą. Dzięki temu możesz jej używać zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Używaj jej bez problemu na deszczu i śniegu.

 

 

Rasa 

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark jest przeznaczony zarówno dla małych, średnich i dużych ras psów. Obrożę polecamy psom z wagą od 5 kg. Ras takich jak Shih Tzu, King Charles, Lhasa Apso, Maltańczyk, Jack Russell, Fox Terrier, Border Collie, Beagle, Highland Terrier, Pudle, Labrador, Golden Retriever, Owczarek niemiecki, Kelpie, Cattle Dog, Doberman.

 

Długość obroży

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie, obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark odbiornik ma szerokość 4,5 cm, wysokość 3 cm, grubość 3 cm i waży tylko 87 g.

 

 

 

Zalety Wady
 • detekcja na podstawie wibracji strun
 • w pełni wodoszczelny
 • 8 poziomów impulsu
 • bardzo mały i lekki odbiornik
 • włączanie magnesem
 • dla małych, średnich i dużych ras
 • na baterie

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

 • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
 • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
 • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
 • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
 • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
 • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
 • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Wymiary (sz/w/gr) 4,5 x 3 x 3 cm
Waga 87 g
Regulacja wrażliwości tak
Długość obroży 20 - 70 cm
Baterie 6V
Typ korekcji impuls
Wodoodporność wodoszczelna
Zasilanie na baterię
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Wydajność baterii 2 - 3 týdny

Zawartość

 • Obroża antyszczekowa D.T. Systems
 • Elektrody
 • Regulowana obroża z magnesem
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.