Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

D.T. Systems Ultra Min-e 2090 No Bark

Obroża antyszczekowa D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to obroża przeznaczona dla najmniejszych psów. Obroża jest bardzo mała lekka i kompaktowa, perfekcyjnie pasuje najmniejszym rasom psów. Rozpoznanie szczekanie na podstawie ruchu strun głosowych, 8 poziomów impulsów. Obroża jest w 100% wodoszczelna i włączana na magnes. Dla psów od 5 kg do psów ras dużych.

Więcej informacji ›

Niedostępne
666 zł 550 zł bez VAT
Kod produktu: P7168
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
D.T. Systems Ultra Min-e 2090 No Bark
D.T. Systems Ultra…
666 zł

Opis produktu

Obroża antyszczekowa D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to obroża przeznaczona dla najmniejszych psów. Obroża jest bardzo mała lekka i kompaktowa, perfekcyjnie pasuje najmniejszym rasom psów. Rozpoznanie szczekanie na podstawie ruchu strun głosowych, 8 poziomów impulsów. Obroża jest w 100% wodoszczelna i włączana na magnes. Dla psów od 5 kg do psów ras dużych.

 

 

Detekcja szczekania

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark rozpoznaje szczekanie dzięki wibracjom strun głosowych psa. Detekcja za pomocą strun głosowych zapewnia skuteczność w domach z większą ilością psów i nie włączy się w reakcji na inne dźwięki.

 

Typ korekcji 

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark wykorzystuje jako korekcje impuls na 8 poziomach. Obrożę możesz dopasować do wrażliwości Twojego psa i ustawić poziom impulsu aby był odpowiedni dla psa. Korekcja trwa tylko pół sekundy, aby nie dochodziło do zbyt długiej reakcji. Automatyczne 3 sekundowe opóźnenie wysyłania pierwszej korekcji aby nie dochodziło do niepotrzebnej aktywacji.

 


Regulacja obroży

W D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark ustawiasz jedynie poziom impulsu - zaczynasz od najniższej wartości i dostoswujesz ją do psa. Poziom impulsu jest pokazany na wyświetlaczu na obroży.

 

Baterie i ładowanie

Obroża Obojek D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark zasilana jest 6V 4LR44 baterią, która wytrzyma w działaniu 4-6 tygodni. Żywotność baterii zależy od częstotliwości aktywacji.

 

 

Wodoszczelność

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark jest całkowicie wodoszczelną obrożą. Dzięki temu możesz jej używać zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Używaj jej bez problemu na deszczu i śniegu.

 

 

Rasa 

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark jest przeznaczony zarówno dla małych, średnich i dużych ras psów. Obrożę polecamy psom z wagą od 5 kg. Ras takich jak Shih Tzu, King Charles, Lhasa Apso, Maltańczyk, Jack Russell, Fox Terrier, Border Collie, Beagle, Highland Terrier, Pudle, Labrador, Golden Retriever, Owczarek niemiecki, Kelpie, Cattle Dog, Doberman.

 

Długość obroży

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie, obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm.

 


Waga i wymiary

D.T. Systems Ultra Mine-e 2090 No Bark odbiornik ma szerokość 4,5 cm, wysokość 3 cm, grubość 3 cm i waży tylko 87 g.

 

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Obroże Obroże antyszczekowe Obroże przeciw szczekaniu Według rasy Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według typu korekty Elektryczne Według wodoszczelności Wodoszczelne Według marki D.T. Systems

Zobacz pełny opis

Parametry

Funkcje Impuls
Detekcja wibracja strun głosowych
Regulacja wrażliwości tak
Wielkość Małe psy, Średnie psy
Ekran brak
Wodoodporność Wodoszczelny
Zasilanie Baterie
Długość obroży 20 - 70 cm
Praca na baterii odbiornik 2 - 3 tygodnie
Bateria w nadajniku 6V baterie
Poziom impulsu 8
Waga odbiornika 87 g
Wymiary odbiornika 4,5 x 3 x 3 cm

Obroże antyszczekowe

W czym pomoże Ci obroża antyszczekowa?

  • w oduczeniu nadmiernego szczekania i wycia w domu lub ogrodzie.
  • w oduczeniu szczekania na ludzi, psy, rowery czy samochody.
  • w oduczeniu szczekania lub wycia psa sąsiada
  • Pomóż psu zrozumieć niestosowność szczekania i uspokoić się innym zajęciem
  • Nie musisz rezygnować ze swojego pupila lub niepotrzebnie zamykać go z powodu niepokojącego szczekania.
  • Eliminuje przyczynę sąsiedzkich kłótni o szczekanie psa
  • Oduczyć psa szczekania biorąc pod uwagę jego wielkość i wiek

Produkty powiązane