D.T. Systems 1125 DT No Bark
D.T. Systems 1125 DT No Bark

D.T. Systems 1125 DT No Bark

Obroża antyszczekowa D.T. Systems 1125 DT No Bark to wyjątkowo wytrzymała obroża, w 100% wodoszczelna, jako korekta szczekania, impuls na 8 poziomach. Obroża włączana na magnesem znajdującym się na obroży. Wyświetlacz pokazujący poziom korekcji. Na ładowarkę.

833 zł 689 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

D.T. Systems 1125 DT No Bark

Obroża antyszczekowa D.T. Systems 1125 DT No Bark to wyjątkowo wytrzymała obroża, w 100% wodoszczelna, jako korekta szczekania, impuls na 8 poziomach. Obroża włączana na magnesem znajdującym się na obroży. Wyświetlacz pokazujący poziom korekcji. Na ładowarkę. Obroża DT Systems 1125 DT zapamiętuje Twoje ostatnie ustawienie, dlatego nie ma potrzeby regulacji po każdym włączeniu. Obroża przeznaczona dla małych, średnich i dużych ras psów.

 

 

Detekcja szczekania

D.T. Systems 1125 DT No Bark rozpoznaje szczekanie dzięki wibracjom strun głosowych psa. Detekcja za pomocą strun głosowych zapewnia skuteczność w domach z większą ilością psów i nie włączy się w reakcji na inne dźwięki.

 

Typ korekty

D.T. Systems 1125 DT No Bark wysyła impuls na 8 poziomach. Obrożę możesz dopasować do wrażliwości Twojego psa i ustawić poziom impulsu aby był odpowiedni dla psa. Korekcja trwa tylko pół sekundy, aby nie dochodziło do zbyt długiej reakcji.

 


Ustawienie obroży

D.T. Systems 1125 DT No Bark ustawiasz jedynie poziom impulsu - zaczynasz od najniższej wartości i dostoswujesz ją do psa. Poziom impulsu jest pokazany na wyświetlaczu na obroży.

 

Baterie i ładowanie

Obroża D.T. Systems 1125 DT No Bark jest zasilana ładowanym akumulatorem NiMH 4,8V, który działa na jednym naładowaniu od 3-5 dni.

 

 

Wodoszczelność

D.T. Systems 1125 DT No Bark jest kompletnie wodoszczelną obrożą. Dzięki temu możesz jej używać zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu. Używaj jej bez problemu na deszczu i śniegu.

 

 

Rasa

D.T. Systems 1125 DT No Bark to obroża przeznaczona dla małych, średnich i dużych ras psów. Obrożę polecamy dla psów z wagą od 5 kg. W opakowaniu znajdziesz dwa rodzaje elektrod krótkie i długie (przeznaczone dla psów z długą sierścią)

 

 

Długość obroży

D.T. Systems 1125 DT No Bark to wysokiej jakości obroża wyprodukowana z nylonu. Piesek nosi ją chętnie, obroża dobrze trzyma na szyi. Długość obroży jest regulowana od 18 do 50 cm.

 


Waga i wymiary

D.T. Systems 1125 DT No Bark ma szerokość 6cm, wysokość 4 cm, grubość 2,8 cm i waży 133 g.

 

 

 

Zalety Wady
 • detekcja za pomocą wibracji
 • wodoszczelna 
 • 8 poziomów impulsu
 • LCD wyświetlacz
 • włączanie magnesem
 • brak

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Małe psy
Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Wymiary (sz/w/gr) 6 x 4 x 2,8 cm
Waga 133 g
Siła impulsu 8
Regulacja wrażliwości tak
Długość obroży 18 - 50 cm
Baterie NiMh 4,8 V
Typ korekcji impuls
Wodoodporność wodoszczelna
Zasilanie Ładowalny
Rozpoznanie szczekania wibracje strun głosowych
Wydajność baterii 3 do 5 dni

Zawartość

 • Obroża antyszczekowa D.T. Systems
 • Elektrody
 • Regulowana obroża z magnesem
 • Lampka testowa
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.