Miska Diamond dla zwierzaków domowych, 300ml
Miska Diamond dla zwierzaków domowych, 300mlMiska Diamond dla zwierzaków domowych, 300mlMiska Diamond dla zwierzaków domowych, 300ml

Miska Diamond dla zwierzaków domowych, 300ml

Nowość Nowość

Piękna i designerska miska dla kotów i małych psów z kolekcji Diamond. Pochylony kształt miski sprzyja naturalnej i zdrowej pozycji karmienia. Szeroki kształt i wysokość zostały specjalnie zaprojektowane, aby wrażliwe zwierzaki nie dotykały krawędzi. Antypoślizgowa podstawa, przezroczysty materiał i pojemność miski na jedzenie i wodę 300ml - 550ml (18cm). 

Wybór opcji produktu
  • Kolor

137 zł 113 zł bez VAT
Dostepne 5 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Miska Diamond dla zwierzaków domowych, 300ml

Specjalnie dostosowana designerska miska z kolekcji Diamond o pochylonym kształcie przypadnie do gustu zwłaszcza kotom, miska sprzyja naturalnej i zdrowszej pozycji karmienia. Pochylony kształt jest dla nich bardziej naturalny ze względu na budowę ciała i są mniej zestresowane, niż gdy jedzenie jest podawane z konwencjonalnej prostej miski. Uchwyt do wyjmowania miski wewnętrznej jest zabezpieczony tak, aby miska nie przesuwała się i nie przeszkadzała w karmieniu, a także dzięki antypoślizgowej podstawie stabilnie trzyma się na podłodze

Rozmiar: Miska ma średnicę 18 cm i pojemność 300 ml - 550 ml (dzięki skośnemu kształtowi, dla płynów objętość wynosi 300 ml, dla suchego pokarmu do 500 ml). 

Zalety Wady
  • Podstawa antypoślizgowa
  • Ukośny kształt miski
  • Możliwość mycia w zmywarce
  • Dla kotów i małych psów
  • Na jedzenie i wodę
  • Zdejmowana miska ułatwiająca czyszczenie
  • Materiał akrylowy nadający się do recyklingu
  • Miska wewnętrzna z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Wymiar 18 x 18 x 6 cm
Materiał Plast

Zawartość

  • Miska Diamond dla zwierzaków domowych, 300ml

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.