Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nowość

Zabawka laser Petoneer Smart Dot

Koty to urodzeni myśliwi. Jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi rozrywkę i doskonałą kondycję, kup interaktywną zabawkę Petoneer Smart Dot. Urządzenie emituje ruchomą, laserową kropkę, za którą kot może gonić - to świetna zabawa na długi czas! Wiele trybów pracy, ładowanie przez Micro USB i możliwość sterowania za pomocą aplikacji sprawiają, że ten inteligentny laser jest niezwykle łatwy w użyciu. Wybierz spośród 3 trajektorii i 3 trybów pracy dla 3 różnych kątów.

Więcej informacji ›

4 tygodnie
140 zł 115 zł bez VAT

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P54887
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Zabawka laser Petoneer Smart Dot
Zabawka laser…
140 zł

Opis produktu

Koty to urodzeni myśliwi. Jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi rozrywkę i doskonałą kondycję, kup Interactive Petoneer Smart Dot. Urządzenie emituje ruchomą, laserową kropkę, za którą kotek może gonić - to świetna zabawa na długi czas! Wiele trybów pracy, ładowanie przez Micro USB i możliwość sterowania za pomocą aplikacji sprawiają, że ten inteligentny laser jest niezwykle łatwy w użyciu.

Idealny sposób na nudę

Kiedy kot zostaje sam w domu, często się nudzi i zaczyna robić psoty. Petoneer Smart Dot pozwala tego uniknąć. Urządzenie zostało stworzone, aby stymulować kocie instynkty i obudzić w zwierzęciu ukrytego łowcę. Zapewni Twojemu pupilowi świetną rozrywkę, gdy zostanie sam w domu. Możesz zaaranżować je tak, aby zapewnić swojemu pupilowi ciągłą rozrywkę - Twój koci przyjaciel nawet nie zauważy, że Cię nie ma! Ten interaktywny towarzysz sprawi, że koty nie będą się nudzić.

Kilka trybów działania

Do wyboru są 3 trajektorie i 3 tryby pracy dla 3 różnych kątów. Ułatwia to dostosowanie działania urządzenia do potrzeb i nawyków zwierzęcia. Masz 2 koty? Nie ma problemu - wybierz największy  obszar i pozwól swoim pupilom radośnie i swobodnie gonić czerwoną kropkę po jeszcze większym terenie.

Ustal harmonogram dla swojego zwierzaka

Sparuj Smart Dot z aplikacją, aby uzyskać jeszcze więcej możliwości. Pozwala to na przykład ustawić indywidualne plany zabaw dla kotów. Dowolnie ustawiaj godziny pracy urządzenia, a także konkretne tryby działania. Zaskocz swoje zwierzęta i zapewnij im rozrywkę nawet wtedy, gdy jesteś poza domem.

Miłej zabawy

Aplikacja umożliwia również zdalne sterowanie plamką lasera. Nowoczesna technologia zapewnia stabilną pracę bez zakłóceń. Wystarczy przesunąć smartfon w dowolnym kierunku i obserwować, jak kociak goni małą czerwoną kropkę po całym pokoju. To świetna zabawa dla was obojga!

Zaprojektowany dla Ciebie i Twojego kota

Co jeszcze wyróżnia Smart Dot Petoneer? Stylowy, oryginalny design! Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby przypominało kształtem kota - dzięki czemu od razu wiesz, że jest przeznaczone dla Twojego futrzanego przyjaciela. Mały i przenośny - można go przenosić i umieszczać w dowolnym miejscu. Zasilany przez port USB - wystarczy podłączyć go do gniazdka ściennego lub power banku. Prawie niewidoczny czuły przycisk idealnie pasuje do konstrukcji urządzenia i zapewnia wygodną obsługę.

Współpraca z systemem TUYA

Inteligentny laser Petoneer Smart Dot jest oparty na platformie TUYA. Oznacza to, że jest kompatybilny z innymi produktami wykorzystującymi TuyaSmart. Aby zapewnić najlepszą obsługę, aplikacja Petoneer jest oparta na protokole Tuya. Dzięki temu jest niezwykle intuicyjna, łatwa w użyciu i funkcjonalna, a także zapewnia szereg dodatkowych opcji.

Dane techniczne

 • Wymiary 122 x 90 x 90 mm
 • Waga 173 g
 • Dedykowana aplikacja mobilna
 • Laser (inteligentny laser do zabawy dla zwierząt)
 • Komunikacja przez WiFi
 • Funkcje inteligentnego domu
 • Zasilanie 5 V / 1,2 A (USB)

Produkt znajduje się w kategoriach

Dla kotów Inne Zabawki dla psów i kotów Dla kotów Rodzaj zabawki Laserowe Interaktywne

Zobacz pełny opis

Instrukcja do pobrania

Plusy

 • Indywidualny plan zabawy
 • Różne tryby działania
 • Możliwość sparowania z aplikacją, która zapewnia wiele korzyści
 • Świetna zabawa

Minusy

 • Brak

Zawartość opakowania

 • Petoneer Smart Dot
 • Instrukcja
 • Kabel USB

Produkty powiązane