Klucz elektroniczny SmartKey do drzwiczek PetSafe SmartDoor™
Klucz elektroniczny SmartKey do drzwiczek PetSafe SmartDoor™Klucz elektroniczny SmartKey do drzwiczek PetSafe SmartDoor™

Klucz elektroniczny SmartKey do drzwiczek PetSafe SmartDoor™

149 zł 123 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 27. 10. u Ciebie
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Klucz elektroniczny SmartKey do drzwiczek PetSafe SmartDoor™

Dodatkowy klucz elektroniczny SmartKey, może służyć jako klucz zastępczy lub dla kolejnych zwierzaków w domu, które korzystają z drzwiczek SmartDoor™. Elektroniczne drzwiczki SmartDoor™ odbierają sygnał radiowy z klucza SmartKey, który jest zawieszony na obroży Twojego zwierzaka. Klucz otwiera klapkę a pies może przez nie przejść. W momencie gdy sygnał przestanie być odbierany z klucz (pies oddali się) klapka zamknie się automatycznie. Drzwiczki mogą rozpoznać do 5 zaprogramowanych kluczy SmartKey.

  • dodatkowy elektroniczny klucz SmartKey do drzwiczek SmartDoor™
  • możliwość zaprogramowania do 5 kluczy
  • klucz jest wodoodporny do 1,5 m
  • pasuje to wszystkich obroży do szerokości 2 cm
  • kompatybilny ze wszystkimi elektronicznymi drzwiczkami dla psów SmartDoor™

 
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.