Cheerble Wicked Ball

Wicked Ball to wyjątkowa piłka interaktywna, która zabawi twojego zwierzaka na wiele godzin. Eliminuje poczucie samotności i nudy po twoim wyjściu z domu. Umożliwia samodzielną zabawę i ćwiczenie. Zabawka jest wodoodporna, wykonana z odpornej gumy, odporna na gryzienie i drapanie. Piłka skacze, wibruje i rusza się sama. Trzy tryby działania. Na ładowarkę.

 

 

Wybór opcji produktu
 • Kolor

322 zł 266 zł bez VAT
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Cheerble Wicked Ball

Wicked Ball to wyjątkowa piłka interaktywna, która zabawi twojego zwierzaka na wiele godzin. Eliminuje poczucie samotności i nudy po twoim wyjściu z domu. Umożliwia samodzielną zabawę i ćwiczenie. Zabawka jest wodoodporna, wykonana z odpornej gumy, odporna na gryzienie i drapanie. Piłka skacze, wibruje i rusza się sama. Trzy tryby działania. Na ładowarkę.

Główne cechy:

 • Łatwa do mycia - piłka Wicked Ball jest wodoodporna, łatwo ją wyczyścisz po zabawie.
 • Długa praca na naładowaniu - piłka ładuje się godzinę i wystarczy do 8 godzin zabawy
 • Trzy tryby zabawy- delikatny, normalny i aktywny.
 • Aktywność i odpoczynek - 10 minut aktywnej zabawy + 30 minut odpoczynku
 • 100% automatyczny - zabawa w czasie twojej nieobecności
 • Wbudowany czujnik przeszkód- jeśli Wicked Ball trafi na przeszkodę, odbije się i pokula w drugą stronę.
 • Trawłe materiały - guma łatwa w czyszczenia i odporna na pogryzienia.
 • Różne kolory - Wicked Ball jest dostępna w zielonym, niebieskim i żółtym kolorze
 • Wymiary: 200 g, średnica: 77 mm

 

 

Wicked Ball został zaprojektowany w takim sposób aby pies mógł się bawić bez twojej obecności. Piłka rusza się sama według wybranego trybu. Po 10 minutach robi 30 minutową pauzę, którą można skrócić dotykając piłeczki. Jedno naładowanie, które trwa godzinę pozwala do 8 godzin zabawy - w zależności od aktywności twojego zwierzaka.

 

 

Wicke Ball oferuje 3 tryby zabawy, interakcji: delikatny, normalny i aktywny. Tryby zmieniasz na wewnętrznym module przytrzymując przycisk przez 3 sekundy. Jeśli twój zwierzak woli spokojną zabawę wybierz tryb delikatny, jeśli jest bardziej aktywny wybierz spośród dwóch pozostałych trybów. 

Jaką zabawkę kupić dla kota: 

 • Jeśli Twój kot należy do tych bardziej aktywnych, doceni odpowiednie kocie drzewko, na które będzie mógł się wspinać i skakać. Można to połączyć z drapakiem do ostrzenia pazurów. 
 • Zabawki interaktywne rozwijają instynkt, a koty zazwyczaj potrafią same dogadać się z tego typu zabawką. Na przykład tory kulkowe, automatyczne wędki z piórkami czy zabawki z kocimiętką, które koty absolutnie uwielbiają i nie mogą oprzeć się ich zapachowi. 
 • Gryzaki, takie jak wędki z piórkami, myszkami lub kolorowymi frędzlami, zapewnią aktywną zabawę i pogłębią relację między Tobą a Twoim kotem, który tym bardziej Cię polubi, gdy będziecie razem aktywni. 
 • Ulubioną zabawką jest wskaźnik laserowy, w którym kot goni za czerwoną kropką, zabawa, która nie znudzi się nawet przy dłuższej zabawie. 
 • Kot nie jest wybredny, nie ma znaczenia jaki kształt, wielkość czy materiał ma zabawka. Jednak w każdym legowisku kocich przyjaciół powinna znaleźć się mysz w postaci zabawki, na którą kot może polować. 

W czym pomoże drapak dla kota?

 • Kot szlifuje i ostrzy pazury na drapaku
 • Zwierzęta podczas zabawy wzmacniają swoje mięśnie i krążenie krwi
 • Koty potrafią zaznaczać swoje terytorium.
 • Idealne miejsce odpoczynku i platforma widokowa do niezakłóconej obserwacji otoczenia.
 • Dla osobników aktywnych można zaopatrzyć się w zabawkę z różnymi pnączami, paletkami, piłką czy piórkami

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.