Plastový pešek/dummy Jumbo
Plastikowy aport/dummy Jumbo

Plastikowy aport/dummy Jumbo

Elastyczny aport dummy treningowy wykonany z wytrzymałego i nieszkodliwego plastiku ABS pozwala regulować wagę i za pomocą zaworu powietrznego. Doskonałe narzędzie do treningu psów myśliwskich zapobiega silnemu ugryzieniu przez psa.

 

Wybór opcji produktu
  • Kolor

71 zł 59 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Plastikowy aport/dummy Jumbo

Elastyczny aport dummy treningowy wykonany z wytrzymałego i nieszkodliwego plastiku ABS pozwala regulować wagę i za pomocą zaworu powietrznego. Doskonałe narzędzie do treningu psów myśliwskich zapobiega silnemu ugryzieniu przez psa. Aport  nadaje się do treningu w każdych warunkach pogodowych i unosi się na wodzie. Odpowiedni dla psów od 6 miesiąca życia.

 Oprócz zaworu powietrza kołek może symulować różną wagę ofiary przez wypełnienie wodą lub piaskiem. Pies uczy się właściwego chwytania dla różnych rodzajów zdobyczy.

Do aportu może być również przymocowana do linka aby łatwiej rzucać psu.

Aport został zaprojektowany z myślą o doskonałej widoczności zarówno w terenie, jak w zacienionym otoczeniu.
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.