UOVision LTA (Live Trap Alarm)
UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)UOVision LTA (Live Trap Alarm)

UOVision LTA (Live Trap Alarm) alarm do fotopułapek

Uovision Live Trap Alert (LTA) to alarm, który monitoruje Twoją fotopułapkę 7 dni w tygodniu! Oszczędza czas i pieniądze. Wysyła ostrzegawcze wiadomości tekstowe na telefon komórkowy użytkownika, alarm dzwoni nawet do 5 różnych numerów.

600 zł 496 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 21. 05. u Ciebie
+ - szt.
odbierz w sklepie z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

UOVision LTA (Live Trap Alarm) alarm do fotopułapek

Uovision Live Trap Alarm (LTA) monitoruje stale 24/7 Twoją fotopułapkę. Dzięki urządzeniu Uovision LTA nie musisz codziennie odwiedzać swojej fotopułapki i nie pozostawiać śladu zapachu po każdym dniu. Gdy na terenie nie ma świeżego zapachu ludzkiego, skuteczność fotopułapek jest większa!

Alarm Uovision LTA chroni Twój czas i pieniądze.

Urządzenie UAVision Straight Trap Alarm (LTA) jest najlepszym narzędziem dla właścieli fotopułapek, które znajdują się daleko od miejsca zamieszkania, oszczędza czas i pieniądze, które wydałbyś na paliwo na dojazd.

Alarm Uovision Live Trap Alarm (LTA) jest kompatybilny z niemal wszystkimi pułapkami na rynku i może być zamontowana na prawie każdym urządzeniu

Jak działa alarm LTA?

LTA jest połączony z kluczem magnetycznym i linkę. Linka jest przymocowana do drzwi zamka. Gdy drzwi zamykają się, linia ciągnąca odłącza magnes od LTA. Powoduje to alarm wewnątrz LTA.

Urządzenie działa na SIM kartę od operatora telefonicznego. Karta SIM może być normalna lub przedpłacona. LTA wysyła wiadomość tekstową SMS na telefon komórkowy właścicieli. Zabezpieczenie fotopułapki wysyła wszystkie alarmy i dzienne raporty jako wiadomości tekstowe do właściciela telefonu komórkowego.

Możesz ustawić wstępnie 1-5 odbiorców jako numery telefonów komórkowych na LTA. Można wstępnie ustawić czy LTA ma wysyłać wiadomości tekstowe 1 lub 2 razy dziennie. Domyślnym ustawieniem fabrycznym są dwie wiadomości tekstowe dziennie o godzinie 08:00 i 20:00 PM. Możesz w razie potrzeby zmienić harmonogram dziennych raportów.
W dziennych raportach możesz zobaczyć stan urządzenia, siłę sygnału sieci bezprzewodowej i stan baterii. Wiadomości tekstowe codziennie raportują, że urządzenie działa poprawnie i nie ma błędów.

W Uovision Live Trap Alarm (LTA) możesz także zaprogramować telefon do właściciela codziennie, 1 lub 2 razy. To 5 sekundowe codzienne sprawdzanie odbywa się codziennie i o zaprogramowanej wcześniej godzinie.  Sprawdzenie nie powoduje utraty salda konta karty SIM.

Gdy program UAVision Live Trap Alarm (LTA) jest wstępnie zaprogramowany, wysyła codzienne raporty tekstowe, możesz wysłać wiadomość SMS do urządzenia i poprosić o bieżący stan. Aktualny raport stanu pokazuje stan baterii, moc sygnału, temperaturę i bieżące ustawienia urządzenia.

Wszystkie wiadomości tekstowe są w stanie wysłać wszystkie telefony komórkowe, które obsługują wysyłanie wiadomości SMS. 

Po wiadomości tekstowej alarmu możesz zadzwonić do LTA i wysłuchać, co się dzieje wokół LTA. Jeśli magnes jest ciągle odłączony od 3 godzinach, urządzenie wyśle nową wiadomość tekstową.

 

 

Minus

 • brak fotografii i nagrań video
Zalety Wady
 • małe rozmiary
 • GSM bramka
 • wysyłanie SMS 
 • niskie koszty
 • wytrzymałość baterii
 • łatwa kontrolaZawartość

 • LTA alarm
 • 2 x magnes
 • 2 x linka
 • pasek do drzewa
 • mocowanie stalowe
 • instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 12:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.