Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -9% Nowość

PetSafe® SmartDoor Connected drzwiczki dla psów i kotów

Utknąłeś w pracy lub jesteś zajęty przygotowywaniem obiadu? Drzwiczki SmartDoor Connected od PetSafe® zapewniają, że czas zabawy i przerwy na toaletę Twojego zwierzaka pozostaną nienaruszone, gdziekolwiek jesteś. Drzwiczki łączą się z aplikacją i oferują idealne rozwiązanie dla nawet kilku zwierzaków, zapewniając konfigurowalne opcje. Dzięki aplikacji My PetSafe® będziesz mieć pełną kontrolę nad drzwiami. W aplikacji możesz zarządzać planami, otrzymywać powiadomienia i zdalnie sterować drzwiami za pomocą telefonu.

Więcej informacji ›

Dostępne u dostawcy
2 524 zł Oryginalna cena
2 297 zł 1 898 zł bez VAT
Zniżka -9%
Oszczędzasz 228 zł

Zapytanie o dostępność

szt
Kod produktu: P55139
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry Akcesoria(3)
PetSafe® SmartDoor Connected drzwiczki dla psów i kotów
PetSafe® SmartDoor…
2 297 zł

Opis produktu

Utknąłeś w pracy lub jesteś zajęty przygotowywaniem obiadu? SmartDoor Connected by PetSafe® zapewnia, że przerwy na zabawę i toaletę Twojego zwierzaka pozostaną nienaruszone, gdziekolwiek jesteś. Drzwi łączą się z aplikacją mobilną i oferują idealne rozwiązanie dla całej rodziny futrzanych przyjaciół, zapewniając im własne wejście i wyjście. Dzięki aplikacji My PetSafe® będziesz mieć pełną kontrolę nad drzwiami. Dzięki niej możesz zarządzać planami, otrzymywać powiadomienia i zdalnie sterować drzwiami za pomocą telefonu.

Wejście pod klucz

Drzwi są dostarczane z kluczem, który można przymocować do istniejącej obroży zwierzęcia i daje mu wyłączny dostęp do przejścia przez drzwi. Gospodarstwa domowe z wieloma zwierzętami mogą oczywiście kupić dodatkowe klucze. Wypuszczasz je, one biegają po podwórku, a Ty zajmujesz się innymi sprawami bez konieczności otwierania im drzwi. Drzwi w rozmiarze średnim można nawet sparować z mikroczipami, aby zapewnić kotom dostęp bez klucza! Inne zwierzęta domowe i zwierzęta bez klucza lub mikroczipa nie mogą wejść, co zapobiega niechcianym gościom w domu;

Funkcja mikroczipa działa tylko w przypadku kotów i inteligentnych drzwiczek w rozmiarze Medium. Drzwiczki są kompatybilne z mikroczipami FDX-B (15 cyfr), FDX-A (10 cyfr), AVID H i AVID Encrypted (9 lub 15 cyfr).

Ustawienia przy użyciu aplikacji

Dzięki aplikacji My PetSafe® będziesz mógł ustawić indywidualne harmonogramy dla swoich zwierząt, które pozwolą im na dostęp przez drzwi tylko w określonych godzinach. Powiadomienia o ruchu można sprawdzić na telefonie lub smartwatchu. Otrzymuj powiadomienia, gdy zwierzęta korzystają z drzwi, gdy są one zablokowane i nie tylko. Jeśli okaże się, że przez miasto przetoczyła się burza, użyj telefonu, aby zdalnie aktywować wielopunktową blokadę drzwi, aby zapewnić bezpieczeństwo psa lub kota w środku.

Specyfikacja techniczna

Dynamiczne uszczelnienie drzwi jest energooszczędne i utrzymuje niepożądane elementy i przepływ powietrza tam, gdzie powinny - na zewnątrz drzwi. Klapa drzwiowa jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego i przyciemniona dla zapewnienia prywatności, więc żadne ciekawskie oczy nie będą zaglądać do domu. SmartDoor jest dostępny w 2 różnych rozmiarach: ŚREDNI i DUŻY. Są zasilane bateriami lub adapterem (sprzedawanym oddzielnie) i wymagają szybkiego połączenia Wi-Fi 2,4 GHz. Instalacja drzwiczek będzie idealnym weekendowym projektem z przyjacielem. Twój zwierzak zasługuje na to, co najlepsze.

Ustawienia w aplikacji My PetSafe®

  • Ustaw drzwi tak, aby otwierały się tylko dla zwierząt, aby niepożądani goście nie mogli dostać się do domu;
  • Indywidualne plany dla każdego zwierzęcia osobno
  • Blokowanie z dowolnego miejsca 
  • Powiadomienia o użyciu drzwi, aktualizacji zamka, stanie baterii,...

Szkolenie będzie łatwe i nie zajmie dużo czasu

Po prostu naucz swojego zwierzaka korzystania z nowych drzwi zgodnie z naszymi instrukcjami, korzystając z naszych filmów szkoleniowych i pomocy ekspertów ds. obsługi klienta. Sesje treningowe powinny zajmować tylko 10-15 minut dziennie przez 4-6 tygodni.

Jak kontynuować instalację

Przed wycięciem otworu i zainstalowaniem drzwiczek należy połączyć się z siecią WIFI i ustawić drzwiczki dla zwierząt w miejscu instalacji. Zapewni to brak problemów z połączeniem i łatwą konfigurację!

Czy do instalacji będzie potrzebne coś jeszcze?

Gdzie zostaną zainstalowane drzwi? Czy potrzebny będzie adapter instalacyjny? Czy potrzebny będzie dodatkowy tunel?
 
Do drzwi o grubości do 5,7 cm z niewielką ilością metalu lub bez metalu. Nie  Nie 
Do drzwi z niewielką ilością metalu lub bez metalu o grubości większej niż 5,7 cm. Nie  Tak
Do szkła wielokomorowego o grubości do 4,4 cm (tylko do drzwi Medium, montaż należy skonsultować ze szklarzem). Tak Nie 
Dla drzwi metalowych o grubości mniejszej niż 4,4 cm Tak  
W przypadku drzwi metalowych o grubości większej niż 4,4 cm Tak Tak
W ścianę  Tak Tak

 

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Drzwi dla psów i kotów Dla kotów Dla małych psów Dla średnich psów Dla dużych psów Według funkcji Drzwiczki na chip Petsafe

Zobacz pełny opis

Parametry

Otwieranie Otevírání na klíč, na czip
Zasilanie Baterie

Produkty powiązane

Zniżka -9%
Drzwiczki PetSafe Deluxe manualne zamykanie
Warianty (2)
Biały Brązowy

Drzwiczki PetSafe Deluxe manualne zamykanie

Dostępne
201 zł
183 zł

Porównaj

Zniżka -9%
Nowość
PetSafe® Extreme Weather aluminiowe drzwiczki dla psów
Warianty (3)
M L XL

PetSafe® Extreme Weather aluminiowe drzwiczki dla psów

Dostępne
840 zł
765 zł

Porównaj