EYENIMAL Classic Cat Door
EYENIMAL Classic Cat DoorEYENIMAL Classic Cat Door

EYENIMAL Classic Cat Door

Drzwi dla kotów Eyenimal Classic to proste i wysokiej jakości drzwiczki odpowiednie dla kotów. Drzwiczki z czteropozycyjnym zamkiem zabezpieczającym pozwolą Twojemu kotu wygodnie i swobodnie przechodzić tam i z powrotem lub tylko w jednym kierunku. Są to drzwi otwierane manualnie.

157 zł 129 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
w poniedziałek 27. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

EYENIMAL Classic Cat Door

Drzwi dla kotów Eyenimal Classic to proste i wysokiej jakości drzwiczki odpowiednie dla kotów. Drzwiczki z czteropozycyjnym zamkiem bezpieczeństwa pozwolą Twojemu kotu na wygodne i swobodne przejście tam i z powrotem lub tylko w jednym kierunku. Różne rodzaje blokad (tylko do środka, tylko na zewnątrz, otwarte, zamknięte). Nadają się do montażu w: drewnie, PCV, metalu, szkle i cegle. Uwaga przy montażu w: szkło podwójne i hartowane, zalecamy konsultację z ekspertem. 

 

 

Wymiary drzwiczek: wysokość 25,5 cm, szerokość 24,5 cm. Wielkość klapki: wysokość 15,5 cm, szerokość 15,5cm.

Zalety Wady
  • Cztery możliwości otwierania
  • Ciche działanie
  • Bez konieczności posiadania chipa
  • Świetna jakość

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Zawartość

  • Drzwiczki
  • Akcesoria do instalacji

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.