Dvířka Reedog EasyFlap Mini White
Drzwiczki dla psów Reedog EasyFlap Mini WhiteDrzwiczki dla psów Reedog EasyFlap Mini WhiteDrzwiczki dla psów Reedog EasyFlap Mini White

Drzwiczki dla psów Reedog EasyFlap Mini White

Drzwiczki Reedog EasyFlap to proste i zarazem wysokiej jakości drzwiczki, przeznaczone dla kotów i małych psów. Drzwiczki umożliwią Twojemu kotu lub psu przejście tam i z powrotem. Sa to drzwiczki z manualnym otwieraniem i zamykaną klapką z możliwością wymiany. 4 możliwości przechodzenia. Tylko wyjście, tylko wejście, przejście w obie strony, drzwiczki zamknięte. Bez tunelu.

139 zł 114 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Drzwiczki dla psów Reedog EasyFlap Mini White

Reedog EasyFlap Mini to proste i jednocześnie wysokiej jakości drzwiczki klapowe, dedykowane dla psów i kotów do wagi 7 kg maksymalna szerokość  zwierzaka to 12,5 cm. 4 możliwości otwierania drzwiczek. Tylko wyjście, tylko wejście, przejście w obie strony, drzwiczki zamknięte. Instalacja drzwiczek jest bardzo łatwa, bez problemu zainstalujesz je w drzwiach drewnianych, PVC, szklanych, metalowych czy w ścianie.

Specyfikacja

 • 4 sposoby otwierania - tylko wejście, tylko wyjście, przejście w obie strony, drzwiczki zamknięte
 • Funkcja"Silent"- specjalnie nano szczoteczki, na klapce zapewniają bardzo ciche działanie. Nawet nie usłyszysz kiedy Twój pies lub kot przeszedł przez drzwiczki
 • Mocny magnes - zapewnia szczelne domknięcie drzwiczek i zapewnia, że 
 • Prosta instalacja - możliwość instalacji w drewnie, PVC, metalu, szkle i ścianie z cegły.. 
 • Wyposażanie - w zestawie instalacyjnym dostępne są metalowe śruby i specjalne zaślepki, które zapewniają elegancki wygląd drzwiczek 
 • Warianty kolorystyczne - drzwiczki są dostępne w białej i brązowej barwie.
 • Różne rozmiary  - drzwiczki są dostępne w wielkościach S, M i L. 
 • Wymienialna klapka - z utwardzonego plastiku, odpornego na zadrapania. Wymienialna klapka. 

 

Główną zaletą drzwiczek Reedog EasyFlap Mini w stosunku do modelów konkurencyjnych jest funkcja "Silent". Gęste i drobne nano szczoteczki rozmieszczone na całej powierzchni skraju klapki, gwarantują ciche otwieranie i zamykanie drzwiczek. Nie usłyszysz przechodzącego przejściem zwierzaka. Ponadto przy silniejszym wietrze drzwiczki się nie otwierają i nie powodują przeciągów. Zapewnia to dociążający drzwiczki magnes umieszczony dolnej części drzwiczek.  

 

Drzwiczki Reedog EastFlap Mini otwierają się manualnie, 4 systemy otwierania i zamykania przejścia. System umożliwia przejście kotu lub psu w dwie strony, tylko wejście lub tylko wyjście lub zupełne zamknięcie drzwiczek. 

 

 

Drzwiczki EasyFlap dostępne są w 3 wielkościach. Najmniejszy model Reedog EasyFlap Mini, ma rozmiar drzwiczek : szerokość 19 cm, grubość 2,2 cm i wysokość 19,5 cmwymiary klapki: szerokość 14,5 cm, grubość 1 cm i wysokość 15,5 cm. Drzwiczki bez tunelu.

Wysokiej jakości materiały instalacyjne. Mocne, wytrzymałe śruby. Drzwiczki Reedog EasyFlap Mini instalujesz za pomocą mocnych śrub i zasłaniasz je niewidocznymi zaślepkami.

Reedog EasyFlap to różne warianty kolorystyczne. W tej chwili drzwiczki Reedog EasyFlap Mini oferujemy w kolorze brązowym i białym.

 

Zalety Wady
 • 4 możliwości wejścia wyjścia
 • ciche praca drzwiczek
 • klapka z utwardzonego plastiku

W czym pomogą Ci drzwiczki?

 • Drzwiczki dla psów i kotów zapewnią Twojemy psu lub kotu spokojne i swobodne przejście tam i z powrotem
 • Instalacja drzwiczek jest bardzo łatwa, możesz je zainstalować w drewnie, PVC, metalu, szybie lub w ścianie.

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Dla najmniejszych psów
Małe psy

Zawartość

 • 1x drzwiczki
 • 1x zestaw śrubek i zaślepek
 • 1x instrukcja w języku polskim

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.