Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Patpet - automatyczny dozownik karmy z kamerą

Automatyczny dozownik karmy Patpet zajmie się karmieniem Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Wbudowana kamera z obrazem w rozdzielczości 1280 x 960 px umożliwi ci śledzenie obrazu w czasie realnym i robienie zdjęć. Dozownik o pojemności 4 l posiada sterowanie ręczne i automatyczne, podświetlany wyświetlacz, nagrywanie głosu oraz zasilanie awaryjne. Zalecamy użycie granulek o wymiarach 2 - 10 mm.

Więcej informacji ›

Dostępne 8 szt
724 zł 598 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P49375
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Patpet - automatyczny dozownik karmy z kamerą
Patpet -…
724 zł

Opis produktu

Dzięki automatycznemu dozownikowi Patpet masz pewność, że Twojemu zwierzakowi nigdy nie brakuje jedzenia, nawet gdy nie ma Cię w domu. Dozownik łatwo programuje się za pomocą darmowej aplikacji, którą można pobrać na Androida lub IOS Możesz ustawić timer, który będzie dozował karmę i wielkość porcji o wybranej godzinie. Możesz ustawić dozownik tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek. Dzięki temu Twój pupil nie musi czekać z jedzeniem do wieczora lub rana. Pojemność dozownika 4 l zapewnia karmienie nawet przez kilka dni. Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD można łatwo obsługiwać nawet w ciemności, ponieważ tło jest podświetlone. Dzięki wbudowanej kamerze HD o rozdzielczości 1280 x 960 px możesz oglądać swoje zwierzaki w czasie rzeczywistym lub zrobić zdjęcie. Można również wypowiedzieć krótkie 10-sekundowe nagranie głosowe, które odtwarzane jest tuż przed karmieniem i w ten sposób woła zwierzaka. Zasilanie awaryjne na baterie zapewnia niezawodną pracę nawet w przypadku awarii zasilania.

Główne funkcje

 • Podświetlany ekran LCD
 • Pojemnik na karmę 4 l
 • Zdejmowane części
 • Blokada przycisku
 • Nagranie głosowe do 10 s
 • Podwójne zasilanie - Zasilacz (z sieci), baterie
 • Karmienie ręczne lub poprzez aplikację
 • Tylko na suchą karmę, wielkość granulek 2 - 10 mm
 • Wskaźnik stanu baterii
 • Antypoślizgowa podstawa
 • Bezpłatna aplikacja mobilna pod Android i IOS
 • HD videokamera / Zdjęcia 1280 x 960 px

Ovládání mobilním telefonem

Automatyczny dozownik karmy Patpet wyposażony jest w kamerę o rozdzielczości 1280 x 960 px i niezwykle szerokim kącie widzenia 110° w poziomie i pionie: 90°. Aplikację smart TUYA SMART można pobrać zarówno na system Android, jak i IOS. Sprawdzaj dietę swojego zwierzaka w podróży lub rozmawiaj z nim przez wbudowaną kamerę. Aplikacja pozwala również na wypowiedzenie krótkiego i wesołego nagrania audio, który Twój pupil odsłucha tuż przed karmieniem, nagranie jednocześnie go przywołuje. Możesz zrobić zdjęcie swojego zwierzaka kamerą wideo i zapisać je w telefonie komórkowym.

Aplikacja do pobrania 

Pod IOS - https://apps.apple.com/us/app/tuyasmart/id1034649547

Pod Android - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tuya.smart&hl=cs&gl=US

 

 

Wielkość pojemnika na karmę 

Dozownik Patpet może pomieścić do 4 litrów suchej karmy na raz. Przy standardowych porcjach pojemnik wystarcza na 10 porcji, co zapewni Twojemu pupilowi ​​wystarczającą ilość pożywienia na 3-5 dni. Do dozownika można bez problemu wsypać różnego rodzaju granulki, maksymalny rozmiar wynosi do 10 mm. Możesz ustawić dozownik tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek, dzięki czemu Twój zwierzak otrzyma idealną dawkę i nie zjada wszystkich granulek na raz. Możesz łatwo zaplanować czas karmienia i wielkość porcji za pomocą przycisków na czytelnym wyświetlaczu.

 

Karmienie w przypadku braku prądu

Dozownik jest zasilany przede wszystkim z zasilacza znajdującego się w zestawie. Baterie zapasowe ( 3 baterie D) znajdują się na spodzie dystrybutora (brak w zestawie) i działają niezawodnie w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie działać a zwierzaki będą miały posiłek przez kilka dni. Baterie można w razie potrzeby kupić w naszym sklepie internetowym.

 

 

Czytelny podświetlany ekran

Dozownik karmy obsługujesz dzięki prostemu panelowi sterującemu na froncie urządzenia. Panel jest prosty, zapewnia łatwą kontrolę za pomocą zaledwie kilku zgrabnie rozmieszczonych przycisków oraz czytelnego podświetlanego wyświetlacza, którym można z łatwością obsługiwać nawet w ciemności. Przyciski posiadają również blokadę bezpieczeństwa, zabezpieczającą przed przypadkowym naciśnięciem przez zwierzę. Możesz również nagrać krótkie, 10-sekundowe nagranie głosowe, które jest odtwarzane tuż przed karmieniem i w ten sposób przywołuje zwierzaka.

Wyświetlacz pokazuje: stan baterii, aktualny czas, zablokowane / odblokowane przyciski, czas karmienia i wielkość porcji

  

Produkt znajduje się w kategoriach

Smart produkty Smart dozowniki Inne Miski, poidełka i dozowniki Dozowniki karmy

Zobacz pełny opis

Parametry

Kolor Biały
Wielkość Dla kotów, Małe psy, Średnie psy
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Zasilanie Zasilacz + Zasilanie awaryjne
Kapacita krmiva 4 l
Kapacita krmiva 4 l

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane