Patpet - automatyczny dozownik karmy 6l

Automatyczny dozownik karmy Patpet zajmie się karmieniem Twojego pupila podczas Twojej nieobecności. Dozownik o pojemności 6 l posiada sterowanie ręczne i automatyczne, podświetlany wyświetlacz, nagrywanie głosu oraz zapasowe zasilanie. Zalecamy użycie granulek o wymiarach 2 - 10 mm.

610 zł 504 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
czwartek 30. 03. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet - automatyczny dozownik karmy 6l

Dzięki automatycznemu dozownikowi dla zwierząt Patpet, masz pewność, że Twojemu zwierzakowi nigdy nie zabraknie jedzenia, nawet gdy Ciebie nie ma w domu. Dozownik jest łatwy do zaprogramowania, można ustawić timer, który podaje karmę  w wybranym czasie. Dozownik można ustawić tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek. Dzięki temu Twój pupil nie musi czekać do wieczora czy poranka z jedzeniem. Dozownik ma pojemność 6 litrów co zapewnia karmienie przez kilka dni. Panel sterowania z czytelnym wyświetlaczem LCD można łatwo obsługiwać nawet w ciemności, ponieważ tło jest podświetlone a wyświetlane informacje czytelne. Zapasowe zasilanie bateryjne zapewnia niezawodną pracę nawet w przypadku awarii zasilania.

Główne funkcje

 • Podświetlany ekran LCD
 • Pojemność na suchą karmę 6 l
 • Części, które można zdemontować do czyszczenia
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Nagranie głosowe do 10 s
 • Podwójne zasilanie - Zasilacz lub baterie
 • Karmienie ręczne 
 • Tylko na suchą karmę, granulki o wielkości 2 - 10 mm
 • Wskaźnik stanu baterii
 • Nóżki antypoślizgowe na spodnie stronie urządzenia.

 

Wielkość pojemnika na karmę

Dozownik Patpet może pomieścić do 6 litrów suchej karmy na raz. Przy standardowych porcjach pojemnik wystarcza na 10 porcji, co zapewni Twojemu pupilowi ​​wystarczającą ilość pożywienia na 4-7 dni. Do dozownika można bez problemu wsypać różnego rodzaju granulki, maksymalny rozmiar wynosi do 10 mm. Możesz ustawić dozownik tak, aby wydawał od jednego do czterech posiłków dziennie i do dziewięciu porcji na posiłek, dzięki czemu Twój zwierzak otrzyma idealną dawkę i nie zjada wszystkich granulek na raz. Możesz łatwo zaplanować czas karmienia i wielkość porcji za pomocą przycisków na czytelnym wyświetlaczu.

Karmienia mimo braku prądu

Dozownik jest zasilany przede wszystkim z zasilacza znajdującego się w zestawie. Baterie zapasowe ( 3 baterie D) znajdują się na spodzie dystrybutora (brak w zestawie) i działają niezawodnie w przypadku awarii zasilania. Dzięki temu Twoje urządzenie będzie działać a zwierzaki będą miały posiłek przez kilka dni. Baterie można w razie potrzeby kupić w naszym sklepie internetowym.

Podświetlany ekran LCD

Dozownik karmy obsługujesz dzięki prostemu panelowi sterującemu na froncie urządzenia. Panel jest prosty, zapewnia łatwą kontrolę za pomocą zaledwie kilku zgrabnie rozmieszczonych przycisków oraz czytelnego podświetlanego wyświetlacza, którym można z łatwością obsługiwać nawet w ciemności. Przyciski posiadają również blokadę bezpieczeństwa, zabezpieczającą przed przypadkowym naciśnięciem przez zwierzę. Możesz również nagrać krótkie, 10-sekundowe nagranie głosowe, które jest odtwarzane tuż przed karmieniem i w ten sposób przywołuje zwierzaka.

Wyświetlacz pokazuje: stan baterii, aktualny czas, zablokowane / odblokowane przyciski, czas karmienia i wielkość porcji

Zalety Wady
 • Do 4 porcji na jeden dzień
 • Pojemność 6 litrów
 • Ustawienie czasu i wielkość porcji
 • Manualne i automatyczne karmienie
 • Blokada bezpieczeństwa
 • Baterie jako zapasowe źródło zasilania
 • Możliwość 10 sekundowego nagrania
 • Proste sterowanie

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Wymiar 19 x 33 x 16 cm

Zawartość

 • Dozownik Patpet
 • Zasilacz
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.