Dozownik karmy Healthy Pet Simply Feed

Specjalny dozownik do karmy dla psów i kotów Healthy Simply Feed.  Dozownik karmy Healthy Simply Feed, możesz uzupełnić suchą oraz półsuchą karmą. Możliwość wydzielenia do 12 posiłków dziennie. Możliwość podawania 1 porcji przez 24 dni z rzędu. Możliwość natychmiastowego podania kolejnej porcji lub z 15 minutowym opóźnieniem. Wielkość jednej porcji to około 250 ml. Możliwość podania od 1/8 porcji do 4 porcji. Żywotność baterii 1 rok. Tylko do użytku wewnętrznego.

1 044 zł 863 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
wtorek 06. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Dozownik karmy Healthy Pet Simply Feed

Specjalny dozownik do karmy dla psów i kotów Healthy Simply Feed. Automat do karmy znanego na całym świecie producenta firmy PetSafe. Dozownik karmy Healthy Simply Feed, możesz uzupełnić suchą oraz półsuchą karmą. Możliwość wydzielenia do 12 posiłków dziennie.  Możliwość natychmiastego podania kolejnej porcji lub z 15 minutowym opóźnieniem.  Miska ze stali nierdzewnej, bardzo łatwo w utrzymaniu w czystości, możesz ją myć także w zmywarce. Łatwa obsługa czytelny programator.  Dawkowacz wykonany z plastiku bez BPA. Żywotność baterii 1 rok. Tylko do użytku wewnętrznego. Możliwość podawania 1 porcji przez 24 dni z rzędu. 

 

Elastyczne wielkości porcji - 1 kubek około 250 ml. Minimalna porcja to 30 ml. Maksymalna porcja 946ml/4 kubki. Maksymalna ilość karmy w dozowniku to 24 kubki.

 

Funkcje

 

 • Automatyczny tryb dla kotów 2 x 59 ml o 8 godz. i 17 godz. - możliwość edycji
 • Automatyczny tryb dla psów: 2 x 473 ml o 8 godz i 17 godz.- możliwość edycji
 • Tryb wolnego dozowania co 15 minut , zabezpieczenie przed zbyt szybkim jedzeniem
 • Tryb natychmiastowego dozowania bez czekania
 • Możliwość zablokowania dozowania w dowolnym momencie
 • Możliwość ustawienia dozowania dla 2 zwierząt: pies + kot
 • Przeszklone naczynie dla łatwiejszej kontroli stanu karmy

 

 

Przenaczone dla kotów, małych oraz średnich psów. Nie wolno urządzenia uzupełniać mokrą karmą i konserwami. Dozownik zasilany jest bateriami 4 D (nie są one zawartością opakowania).

 

Zalety Wady
 • możliwość dozowania do 12 porcji
 • wolne dawkowanie dla psów jedzących za szybko
 • możliwość edycji ustawień
 • żywotność baterii 1 rok
 • brak zasilacza w zestawie (do dokupienia oddzielnie)

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów
Małe psy
Średnie psy

Parametry techniczne

Wymiar 23 cm x 48 cm x 31,75 cm

Zawartość

 • Dozownik karmy
 • Instrukcja obsługi

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.