Pilot zewnętrzny - one touch
Pilot zewnętrzny - one touch

Pilot zewnętrzny - one touch

Zewnętrzne sterowanie Dogtrace dla nadajników 610, 1010, 1610 oraz 510 mini, 910 mini, 1510 mini.

208 zł 171 zł bez VAT
Tydzień
Kiedy dostanę towar?
czwartek 15. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Pilot zewnętrzny - one touch

Sterowanie zewnętrzne jest bardzo przydatnym dodatkiem do nadajników, pozwala na aktywację wybranego impulsu korekcyjnego w odbiorniku za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku. Przycisk znajduje się na końcu przewodu o długości 140 cm, który jest połączony z nadajnikiem za pomocą złącza. Modele wyposażone w to akcesorium nadają się szczególnie do profesjonalnego treningu psów sportowych i myśliwskich, ale mogą być również wykorzystywane np. podczas biegania, jazdy na rowerze czy jazdy konnej. Tylko funkcja impulsu stymulującego może być aktywowana w odbiorniku poprzez sterowanie zewnętrzne (one touch), pozostałe funkcje mogą być aktywowane poprzez naciśnięcie przycisku na nadajniku. Sterowanie nie może być stosowane na modelach podstawowych d-control i d-control mini, ponieważ nie są one dostosowane do złącza.

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.