Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Nano Protech - ochrona elektroniki przeciwko wilgoci

Spraye Nano Protech to długotrwała ochrona przed wilgocią i korozją. Sukces produktu polega na tworzeniu rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych, czyli na poziomie pojedynczych cząstek i atomów. Nanocząstki docierają w miejsca dotąd niedostępne tworząc niewidoczną i niezwykle mocną powłokę ochronną.

Więcej informacji ›

Dostępne 6 szt
60 zł 49 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P7457
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Nano Protech - ochrona elektroniki przeciwko wilgoci
Nano Protech -…
60 zł

Opis produktu

Nanoprotech to wiodąca marka w zakresie produktów ochronnych przed wilgocią i korozją o szerokim zastosowaniu w przemyśle, gospodarstwach domowych i modelarstwie zdalnie sterowanym.

Niewidoczna nanopowłoka przenika w strukturę metalu na mikropoziomie wypiera wilgoć w 100%. Ochronne właściwości produktów Nanoprotech pozwalają na wyeliminowanie dużych wydatków związanych z naprawą i użytkowaniem wszelkiego typu pojazdów, łodzi, ale także dronów, helikopterów i samolotów rc.

Dzięki najwyższej jakości i innowacyjności, prezentowane produkty nie mają konkurencji i przede wszystkim gwarantują długoterminową żywotność oraz skuteczną ochronę przed zużyciem, niezależnie od warunków i sposobu ich wykorzystywania.

 

Właściwości techniczne:

  • Zakres temperaturowy -80 °C do +160 °C
  • Działa nawet do 1 roku
  • Zużycie: cca 40 ml na 1 m2
  • Pojemność: 150 ml

Produkt znajduje się w kategoriach

Akcesoria Dodatki Akcesoria Dodatki Akcesoria do ogrodzeń Dodatki

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane