Martin System USB klucz EMILY

Martin System USB klucz EMILY

USB klucz do treningowych obroży Martin System, który umożliwia konfigurację wysyłanych korekcji według własnych preferencji. Klucz kompatybilny tylko z obrożami Martin System Micro (na ładowarkę).

 

958 zł 791 zł bez VAT
Dostepne 1 szt.
Kiedy dostanę towar?
środa 31. 05. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Martin System USB klucz EMILY

USB klucz do treningowych obroży Martin System, który umożliwia konfigurację wysyłanych korekcji według własnych preferencji. Klucz kompatybilny tylko z obrożami Martin System Micro (na ładowarkę). Klucz USB Martin System umożliwia dostosowanie Twojej obroży treningowej Martin System do Twoich wymagań. Urządzenie do pamięć flash, którą podłączasz do komputera. Program dołączony do płyty CD, która znajduję się w zestawie umożliwia dowolną konfigurację obroży treningowej. Właściwości obroży wybierasz na podstawie tabeli. Klucz USB łączy się z obrożą bezprzewodowo.

Ustawienia obroży treningowej Martin System:

  • Dźwięk + wibracje + korekcje - włączanie/wyłączanie, dowolne ustawienia i kombinacje
  • ProtecLevel18 - deaktywacja impulsu elektrostatycznego
  • 4 Masters - możliwość kontroli obroży za pomocą 4 nadajników

Kompatybilny z:

  • elektroniczną obrożą treningową MARTIN SYSTEM Micro TT 1000 SSC 
  • elektroniczną obrożą treningową MARTIN SYSTEM Micro PT 3000 SSC 
  • elektroniczną obrożą treningową MARTIN SYSTEM Micro Micro Beagle Master SSC 

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.