Lampka testowa

Lampka testowa

Nowość

Lampka testowa służy do sprawdzenia poprawności działania odbiornika obroży elektronicznej.

17 zł 14 zł bez VAT
Dostepne 2 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 09. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Lampka testowa

W każdej chwili możesz sprawdzić, czy Twój zestaw działa prawidłowo. Upewnij się, że odbiornik jest wyłączony. podłącz przewody przewodów testowych do obu elektrod: poluzuj elektrody, włóż pod nie przewody testowe tak, aby mocno trzymały i ponownie dokręć elektrody. włącz pilota i naciśnij przycisk odbiornika, aby zwolnić impuls stymulujący. Lampka kontrolna będzie migać, wskazując odbiór impulsu. Zmiana intensywności impulsu na podstawie wyboru od 1 do 30 (w zależności od modelu) będzie widoczna na słabszym lub mocniejszym świeceniu rękawicy testowej. w tym momencie impuls stymulacyjny sygnalizowany jest jedynie świeceniem rękawicy testowej, czyli elektrody nie podają żadnych impulsów korekcyjnych.

W czym obroża pomoże?
Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.