We wtorek i środę 05.07 i 06.07 z powodu zmiany oprogramowania magazynowego wysyłki nie są realizowane.

Najbliższa wysyłka towaru odbędzie się w czwartek 07.07.2022 Przepraszamy za niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość.

Patpet KD661

Patpet KD66 to bezprzewodowe ogrodzenie odpowiednie dla średnich i dużych psów z funkcją dźwięku i impulsu. Podstawa jest zasilana z sieci i wysyła sygnał okrężny na odległość do 150 m. Odbiornik jest wodoodporny i na ładowarkę.

Wybór opcji produktu
 • Liczba psów

551 zł 455 zł bez VAT
+ - szt.
z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet KD661

Niewidoczne ogrodzenie Patpet KD661 jest najbezpieczniejszą i najłatwiejszą formą ochrony zwierząt. Na dużej przestrzeni pies może poruszać się swobodnie i bezpiecznie, bez ograniczeń. Zasięg ogrodzenia jest nadawany po okręgu, jeśli pies osiągnie krawędź pola sygnału, odbiornik emituje ostrzegawczy sygnał dźwiękowy, po którym następuje narastający impuls mający na celu przyciągnięcie jego uwagi do czasu wycofania się ze strefy granicznej. Obroża jest wyposażona w funkcję bezpieczeństwa, która zatrzymuje korektę statyczną, jeśli pies pozostaje poza granicą przez ponad 30 sekund. Strefę graniczną można oznaczyć flagami granicznymi jako pomoc wizualną dla psa, zwłaszcza w fazie szkolenia. Ogrodzenie może być używane przez dodanie odbiornika dla nieograniczonej liczby psów. Zasięg sygnału można ustawić w zakresie od 25 do 150 m w podstawie z funkcją dźwięku i impulsu.

 

Regulacja stref

Szerokość strefy jest regulowana w podstawie w zakresie od 25 m do 150 m. Strefę graniczną można oznaczyć flagami granicznymi jako pomoc wizualną dla psa, zwłaszcza w fazie szkolenia. 

 

Typ korekty

Bezprzewodowe ogrodzenie Patpet KD661C posiada funkcję korekty elektrostatycznej i ostrzeżenie dźwiękowe. Obroża jest wyposażona w bezpiecznik, tzn. impuls może działać maksymalnie przez 30 sekund, po czym wyłącza się. 

 


Baterie i ładowanie

Odbiornik Patpet KD661C jest zasilany przez akumulator. Podstawa jest zasilana z sieci.

 

Wodoodporność 

Urządzenie jest wyposażone w wodoodporny odbiornik o klasie szczelności IPX65 i może być używane w deszczu oraz w bardzo wilgotnym środowisku. Podstawa jest również wodoodporna, jednak zalecamy umieszczenie jej w suchym miejscu.

 

Ilość psów 

Patpet Patpet KD661C może być stosowany dla nieograniczonej liczby psów. Dodając kolejne odbiorniki, można go łatwo rozbudować.

 

 

Długość obroży

Do odbiornika dołączona jest bardzo wytrzymała obroża z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Pies nie ma żadnych problemów z noszeniem go i dobrze trzyma się na szyi. Długość obroży można regulować w zakresie od 10 do 68 cm. 

 

 

Waga i wymiary

Podstawa ma 7 cm szerokości, 14 cm wysokości, 4 cm głębokości i waży 85 g. Odbiornik ma szerokość 4 cm, wysokość 7 cm, głębokość 3 cm i waży 54 gramy.

Zalety Wady
 • System bezprzewodowy
 • Kontrolka stanu akumulatora
 • Skrzynka sygnalizacyjna w okręgu
 • Dla nieograniczonej liczby psów
 • Funkcja dźwięku i impulsu
 • Dla średnich i dużych psów
 • Centralka nie jest przenośna

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Średnie psy
Duże psy

Parametry techniczne

Obwód terenu 150 m
Kabel w opakowaniu ne m
Funkcja impuls, dźwięk
Liczba psów nieograniczona

Zawartość

 • Baza
 • Odbiornik
 • Obroża
 • Adapter do ładowania
 • Elektrody
 • Probówka z wylotem
 • Instrukcja

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.