Patpet F800

Nowość Nowość

Najnowsze bezprzewodowe ogrodzenie elektroniczne Patpet F800 GPS wykorzystuje technologię sygnału satelitarnego, aby zlokalizować swoją granicę za pomocą prostej konfiguracji od 13 do 900m. Bezprzewodowe ogrodzenie Patpet F800 dla dużych psów nie wymaga nadajników ani instalacji przewodów. Wodoodporne ogrodzenie posiada dwa tryby treningowe oraz korekcję dźwiękową, wibracyjną i impulsową

 

 

1 087 zł 898 zł bez VAT
Dostepne 6 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 03. 02. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Patpet F800

Najnowsze bezprzewodowe ogrodzenie elektroniczne GPS wykorzystuje technologię sygnału satelitarnego, aby zlokalizować swoją granicę za pomocą prostej konfiguracji. W przeciwieństwie do naszych konkurentów, nasz bezprzewodowy system ogrodzeń dla psów nie wymaga nadajników ani instalacji drutu, aby ustawić granicę powstrzymywania w okręgu. Pozwól psom na więcej swobody. Punkt centralny i odległość bezpiecznego promienia są ustawiane za pomocą pozycjonowania satelitarnego GPS, a Twój zwierzak może swobodnie poruszać się w ustawionym bezpiecznym zasięgu. Gdy Twoje zwierzę przekroczy ustawiony bezpieczny zakres odległości, produkt uruchomi się i wyda pierwszą rundę alarmów dźwiękowych, wibracyjnych i impulsowych (jeśli Twoje zwierzę nie wróci na bezpieczną odległość, nastąpi 6 impulsów i produkt przejdzie w tryb ochronny na jedną minutę). Jeśli Twój pupil nie wróci w ustawionym bezpiecznym zakresie odległości, produkt wyda drugą rundę kary. F800 oferuje dwa tryby pracy, tryb automatyczny i tryb stały. Czytelny, podświetlany na pomarańczowo ekran LCD obroży GPS F800 wyświetla: siłę sygnału GPS, położenie punktu centralnego, wskaźnik poziomu baterii, tryb korekcji, poziom korekcji oraz aktualnie ustawiony promień.

 

 


Ustawienie stref

Centrum twojej strefy ustawiasz za pomocą przycisku na obroży. Maksymalna odległość, na jaką pies może się oddalić od tego punktu to 900 metrów (jest to promień). Minimalna odległość to około 13 metrów

 

Typ korekty

Bezprzewodowe ogrodzenie Patpet F800 oferuje korektę dźwięku, wibracji i impulsu na 6 poziomach (dźwięku nie można wyłączyć). 

 


drát v baleníPrzewód

Ogrodzenie bezprzewodowe Patpet F800 nie wymaga użycia drutu.

 

 

Baterie i ładowanie

Odbiornik Patpet F800 zasilany jest akumulatorem na 2 godziny, który znajduje się w zestawie. W pełni naładowana obroża wystarczy na 1,5 dnia.  

 

Wodoodporność 

Patpet F800 posiada w pełni wodoodporny odbiornik i nadaje się do użytku w deszczu i bardzo mokrym środowisku, ale nie zalecamy dłuższych okresów w wodzie lub zanurzenia.

 

 

Długośc obroży

Patpet F800 posiada bardzo mocną i wysokiej jakości obrożę z tworzywa sztucznego, która jest przeznaczona dla psów dużych ras od 30 kg i nie można jej wymienić. Długość obroży jest regulowana od 20 do 70 cm

 


Waga i rozmiary

Obroża GPS Patpet F800 ma szerokość 4 cm, wysokość 7 cm i głębokość 3 cm, waga to 160 g

Zalety Wady
 • Nie wymaga karty SIM
 • Nie wymagana jest subskrypcja
 • Ładowanie magnetyczne
 • Bez nadajnika i przewodów
 • Urządzenie przenośne
 • Wyświetlacz podświetlany na pomarańczowo
 • Odpowiednie dla dużych i największych ras psów
 • Nie nadaje się dla psów małych ras
 • Obroża przeznaczona jest tylko dla 1 psa
 • Tylko do użytku zewnętrznego

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Duże psy
Dla upartych psów

Parametry techniczne

Siła impulsu 6
Siła wibracji 6
Siła dźwięku 1
Bateria w odbiorniku 1500mAh
Długość obroży 10-55cm

Zawartość

 • Patpet F800
 • Flagi 10 szt.
 • Kabel do ładowania
 • Elektrody krótkie i długie 9 mm, 12 mm
 • Krótkie i długie gumowe nasadki
 • Lampa testowa
 • Instrukcje

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.