Petkit Pura X automatyczna kuweta dla kotów

Nowość Polecamy Brak możliwości 30-dniowego testowania

Petkit Pura X to samoczyszcząca toaleta dla kotów o nowoczesnym designie i inteligentnych funkcjach. Automatyczny system czyszczenia usuwa odpady do specjalnej komory po wyjściu kota. Pura X może obsługiwać większą ilość kotow, wbudowane inteligentne powiadomienia LED i jest sterowanie za pomocą bezpłatnej aplikacji mobilnej na smartfonie.

2 860 zł 2 363 zł bez VAT
Dostepne > 10 szt.
Kiedy dostanę towar?
piątek 09. 06. u Ciebie
+ - szt.
Dodaj aby porównać z powrotem w góre

Możliwość przetestowania
w ciągu 30 dni

Petkit Pura X automatyczna kuweta dla kotów

Proces czyszczenia rozpoczyna się, gdy tylko czujniki w toalecie wykryją wyjście kota i rozpoczyna się cykl czyszczenia polegający na oddzieleniu odchodów od czystego żwirku. Siatka filtrująca dzięki ruchowi kuwety przesiewa i oddziela zanieczyszczone żwirek od czystego w cylindrze wewnętrznym. Po oddzieleniu zanieczyszczonego żwirku wpada on do przygotowanej torby w dolnej części kuwety. Wbudowany koncentrat po wyjściu wydziela przyjemny zapach, likwidując nieprzyjemną woń u źródła. Jeśli pojemnik na odpady wewnątrz urządzenia jest pełny, zostaniesz o tym powiadomiony w aplikacji mobilnej, a na urządzeniu zaświeci się dioda powiadomień. Wystarczy wysunąć pojemnik z dolnej części kuwet, wyjąć worek z zanieczyszczonym żwirkiem i wyrzucić. Wszystko odbywa się bez nieprzyjemnego kontaktu i obchodzenia się ze skażonym materiałem. Toaleta Pura X może być używana w w domu z większą liczbą kotów. Przestrzeń toalety można jednorazowo wypełnić do 7 litrów żwirku. Kuwetę należy czyścić co najmniej raz w tygodniu. Toaleta jest zalecana dla kotów z wagą maksymalnie do 16 kg.

Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość): 646 x 504 x 532 mm, wielkość otworu: 45,9 x 42 cm, waga: 2,1 kg

 

 

Mobilna aplikacja

Aplikacja PETKIT informuje o aktywności kota w toalecie, braku żwirku, pełnym pojemniku na odpady lub konieczności uzupełnienia płynu zapachowego. Dzięki aplikacji na smartfon będziesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w kuwecie Twojego pupila. Aplikacje do pobrania w App Store i Google Play.

 

 

Mata przed kuwetę

Ze względu na rozrzucanie się żwirku w okolicy kuwety oraz po całym mieszkaniu, gdy tylko kot wyskoczy z toalety, w opakowaniu znajduje się mata Petkit, na której zbiera się nadmiar żwirku. Mata wykonana jest z miękkiego materiału i jest przyjemna w dotyku dla kocich łap. Pomarańczowy obszar maty (na zdjęciu) gromadzi żwirek, które można bezpiecznie opróżnić i wyczyścić lub wrzucić z powrotem do toalety. Przednie nogi toalety Pura X z antypoślizgowym spodem mocują matę do podłogi, aby się nie ślizgała. Toaleta dla kotów Pura X działa ze standardowymi żwirkami.

 

LED ekran

Toaleta PURA X posiada czytelny nowoczesny ekran LED, za pomocą którego można ustawiać i monitorować wszystkie funkcje urządzenia. Za pomocą przycisków można włączać / wyłączać urządzenie, ustawiać cykle czyszczenia itp.

 

 

 

Czujniki bezpieczeństwa

PURA X to jedna z najnowocześniejszych automatycznych toalet dla kotów. Zespół inżynierów od ponad 5 lat dopracowuje produkt w najdrobniejszych szczegółach. Szczególną cechą Pura X jest seria kilku czujników, które wykrywają różne działania. Wewnętrzne czujniki wykrywają wejście i wyjście kota. Pura X jest wyposażona w sprytny system Triple Protection, który został opracowany na podstawie obserwacji naturalnego zachowania kotów. Ma kilka barier konserwacyjnych, aby uniknąć potencjalnego ryzyka.

 

 

 

Pojemnik na odpady i worki

Spód urządzenia Pura X posiada wbudowany pojemnik na odpady, w którym przechowywane są zanieczyszczone śmieci i grudki. Gdy tylko kosz na śmieci się zapełni, toaleta poinformuje Cię o tym w aplikacji Petkit na Twoim urządzeniu mobilnym oraz na ekranie LED toalety. Podczas wymiany wypełnionego pojemnika na śmieci wystarczy wyciągnąć pojemnik i wrzucić worek do kosza. W naszym sklepie internetowym możesz kupić torby zastępcze.

 

Usuwanie brzydkich zapachów

Czyszczenie toalety jest bardzo łatwe i zajmie tylko chwilę. Obróć i odblokuj sworzeń znajdujący się z tyłu pojemnika i zdemontuj urządzenie. Możesz wyjąć z niego bęben i, jeśli to konieczne, umyć go pod bieżącą wodą. Specjalny koncentrat dezodoryzujący o przyjemnym zapachu automatycznie oczyszcza otoczenie toalety po każdym użyciu, jest nietoksyczny i wykonany z surowców, które są bezpieczne dla kotów domowych. Koncentrat wystarcza na około 30 dni.

 

Ze względów higienicznych wszystkie toalety w naszej ofercie NIE obowiązuje możliwość wypróbowania przez 30 dni.

Zalety Wady
 • Automatyczna higiena bez twojego udziału
 • Utrzymuje czysty dom
 • Łatwe sterowanie i kontrola
 • Brak bezpośredniego kontaktu z brudnym żwirkiem
 • Kontrolki świetlne
 • Dla wszystkich kotów do 16 kg
 • Specjalne sito do oddzielenia zabrudzonego żwirku
 • Odpowiednia do domów z większą ilością kotów
 • Kompatybilna z większością zbrylających żwirków na rynku
 • Bardzo ciche działanie
 • Wyższa cena niż w przypadku klasycznej kuwety

W czym pomoże automatyczna kuweta?

 • Utrzymuje przyjemne środowisko domowe wolne od kurzu, zapachu i śmieci wokół kuwety
 • Zapewnia automatyczne działanie bez nadzoru użytkownika
 • Odpowiednie dla wszystkich grup wiekowych i rasowych kotów
 • Oferuje zdalne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej
 • Nowoczesny design kuwety dostosowany do każdego domu
 • Kompatybilny ze wszystkimi rodzajami suchych ściółek zbrylających się

 

Dla jakiej rasy jest odpowiednia?

Ustalenie czy obroża jest odpowiednia dla danego psa jest bardzo trudne, każdy pies jest inny. Dużo zależy od temperamentu i wrażliwości psa. Na podstawie naszych doświadczeń polecamy dany model dla konkretnej rasy lub wielkości psa.

Dla kotów

Parametry techniczne

Wymiar 50,4 x 53,2 x 64,6 cm
Materiał Plast

Zawartość

 • Samoczyszcząca kuweta Petkit Pura x
 • Mata
 • Zasilacz
 • Worek na odpady
 • Zapach 

Dodatkowe informacje

Możliwość wypróbowania

Po zakupie w naszym sklepie internetowym masz 30 dni na bezpłatne wypróbowanie produktu. Jeśli produkt Ci nie odpowiada, możesz nam go zwrócić lub wymienić, w ciągu 14 dni roboczych zwrócimy Ci pieniądze na podany numer rachunku bankowego lub wyślemy inny produkt. Obroża może być rozpakowana i przetestowana, ale nie może nosić śladów użytkowania lub być uszkodzona.

Gwarancja na towar

Standardowa gwarancja obejmuje 2 lata od zakupu produktu. Na niektóre produkty czas gwarancji przedłużyliśmy do 3 lat. Po jakiejkolwiek wadzie lub uszkodzeniu (nie z winy klienta), produkt zostanie natychmiast naprawiony lub wymieniony na nowy.

Czas dostarczenia produktu

Jeśli towar posiadamy w magazynie (dostępność produktu jest zawsze podana) i zamówisz go do godziny 14:00, towar wyślemy do Ciebie jeszcze tego samego dnia. W większości przypadków produkt będzie dostarczony do 48 godzin po zamówieniu (2 dni robocze). Zależy to od wyboru sposobu dostawy i płatności.

Sposób dostawy i płatności

W tym momencie dostępne są dwie możliwości dostawy. Kurier DPD lub kurier Pocztex. Cena dostawy wynosi od 17 zł (przelew, kartą online) do 22 zł (za pobraniem). Możliwości płatności to przelew, płatność kartą online oraz "za pobraniem" (przy doręczeniu kurierowi). U kuriera DPD za paczkę pobraniową zapłacisz kartą!


Tutaj możesz zgłosić dowolny błąd na stronie.