Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Brak możliwości 30-dniowego testowania

Petkit Pura Dog kuweta dla psów

Treningowa kuweta PETKIT PURA DOG to idealne rozwiązanie do nauki załatwiania potrzeb fizjologicznych dla twojego zwierzaka. Kuweta umożliwia montaż specjalnych podkładów, w ten sposób mocz nie skończy na podłodze jak w przypadku wykorzystania gazet. Dla małych i średnich psów!

 

Więcej informacji ›

Dostępne 6 szt
258 zł 213 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P31202
Gwarancja: 24 miesięcy
Opis i parametry
Petkit Pura Dog kuweta dla psów
Petkit Pura Dog…
258 zł

Opis produktu

Treningowa kuweta PETKIT PURA DOG to idealne rozwiązanie do nauki załatwiania potrzeb fizjologicznych dla twojego zwierzaka. Kuweta umożliwia montaż specjalnych podkładów, w ten sposób mocz nie skończy na podłodze jak w przypadku wykorzystania gazet.

 

 

Specjalny wkład wchłaniający ma w składzie cząsteczki aktywnego węgla, które zapewniają błyskawiczną absorpcję. Wymiar idealnie dostosowany do kuwety. Wkład możesz zainstalować na panelu z siatki lub w dolnej części pojemnika.

Dwuwarstwowa taca płaska wykonana z najwyższej jakości nietoksycznej żywicy, jest trwała i odporna na korozję. Odłączany pionowy element zapewnia dostęp do obu płci. Pomaga psom rozwijać dobre nawyki oddawania moczu w wyznaczonych miejscach.

Praktyczny uchwyt na panelu siatkowym pozwala na otwarcie tacy tylko palcami, co upraszcza proces wymiany pieluszek i odpadów na tacy. Takie rozwiązanie zapewnia wysoki standard higieniczny.

 

 

 

Bardzo łatwe w czyszczeniu! Za pomocą uchwytu podnieś panel siatkowy i wymień wkład wchłaniający. Sam panel siatkowy także możesz wyczyścić, wystarczy, że oddzielisz go od dolnego pojemnika

Wymiary wkładu: 475 X 345 mm

Wymiary kuwety: 520 X 390 X 47 mm

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Kuwety dla psów i kotów Kuwety dla psów

Zobacz pełny opis

Parametry

Wielkość Małe psy, Średnie psy

Instrukcja do pobrania

Produkty powiązane