Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Menforsan antypasożytnicze pipety dla kotów 2 x 1,5ml

Naturalny produkt firmy Menforsan. Preparat zawarty w pipecie udziela ochrony przed owadami. Zawiera wyciągi z drzewa neem  Zawartość pipety zaaplikować po kąpieli na suche włosy. Wysoka ochrona przez 30 dni, można stosować przez cały rok

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
39 zł 32 zł bez VAT
szt
Kod produktu: P6652
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Menforsan antypasożytnicze pipety dla kotów 2 x 1,5ml
Menforsan…
39 zł

Opis produktu

Naturalny produkt firmy Menforsan. Preparat zawarty w pipecie udziela ochrony przed owadami. Zawiera wyciągi z drzewa neem. Zawartość pipety zaaplikować po kąpieli na suche włosy. Wysoka ochrona przez 30 dni, można stosować przez cały rok. Pipetę aplikuje się kotom miejscowo, zapewnia niezawodną ochronę przez 30 dni.  Możesz jej używać przez cały rok. Brak przeciwskazań i skutków ubocznych.

Sposób użycia:  Opakowanie zawiera 2 plastikowe pipety o pojemności 1,5ml (jedna pipeta) = jedna dawka. Na suche włosy, u podstawy szyi. Wyjmij pipetę z opakowania ochronnego. Trzymaj pipetę pionowo, złam górną część i zaaplikuj na szyję. Stosuj pipetę bezpośrednio na skórę, bez dodatkowego rozsmasowywania, całą zawartość użyj w jednym miejscu.

Ostrzeżenie: Nie używaj jesli zwierzę ma mokrą sierść. Kąpiel lub mycie zwierzaka 2 godziny po aplikacji nie obniża skuteczności preparatu.

Pojemność: 2 x 1,5ml

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Pchły, kleszcze, pasożyty Krople na pasożyty

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane