Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Zniżka -10%

Menforsan antypasożytnicze krople dla psa, pipeta 2 szt.

Antypasożytnicze krople nanoszone na skórę, chronią przed owadami (pchły, kleszcze, wszy, komary). Zawartość pipety zaaplikować po kąpieli na suche włosy. Wysoka ochrona przez 30 dni, można stosować przez cały rok.

 

Więcej informacji ›

Dostępne > 10 szt
40 zł Oryginalna cena
36 zł 29 zł bez VAT
Zniżka -10%
Oszczędzasz 4 zł
szt
Kod produktu: P6645
Gwarancja: 24 miesięcy

Artykuły powiązane

Opis i parametry
Antypasożytnicze krople dla psa Menforsan, pipeta  2 szt.
Menforsan…
36 zł

Opis produktu

Siersć Twojego psa to idealne terytorium dla owadów, ich aktywność wzrasta szczególnie latem. Większość z opiekunów stara się znaleźć sposób na pozbycie się tych nieproszonych gości. Owady przeszkadzają psu i nam, ponadto przenoszą różnego rodzaju choroby. Problem nie dotyczy tylko psów z długą sierścią, ale także tych z krótką sierścią.

Pasożytów nikt sobie nie życzy, ale jak ich uniknąć? Ważna jest prewencja np. w formie Antypasożytniczej pipety, która może stać się idealny rozwiązanie dla Twojego czworonoga. Dzięki wyciągom z olejku lawendowego, geraniolu chroni przed pchłami, kleszczami, wszami, komarami. Dzięki naturalnym składnikom, możesz używać preparatu w stosunku suk z cieczką, szczaniaków i psów z reakcjami alergicznymi. Pipetę aplikuje się miejscowo, zapewnia niezawodną ochronę przez 30 dni.  Możesz jej używać przez cały rok. Brak przeciwskazań i skutków ubocznych.

Stosowanie: Opakowanie zawiera 2 plastikowe pipety o pojemności 1,5ml (jedna pipeta) = jedna dawka. Aplikować po kąpieli na suche włosy, u podstawy szyi. Wyjmij pipetę z opakowania ochronnego. Trzymaj pipetę pionowo, złam górną część i zaaplikuj na szyję. Stosuj pipetę bezpośrednio na skórę, bez dodatkowego rozsmasowywania, całą zawartość użyj w jednym miejscu

Ostrzeżenie: Nie używaj jesli zwierzę ma mokrą sierść. Kąpiel lub mycie zwierzaka 2 godziny po aplikacji nie obniża skuteczności preparatu.

 

Produkt znajduje się w kategoriach

Inne Pchły, kleszcze, pasożyty Krople na pasożyty

Zobacz pełny opis

Produkty powiązane