Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Wickedbone - interaktywna zabawka dla zwierzaków domowych

Interesują Cię interaktywne zabawki dla zwierząt? Dziś przedstawiamy WICKEDBONE - interaktywną zabawkę dla psów i kotów w kształcie kości. Zabawka może toczyć się, kręcić, wibrować i doskonale bawić Twojego zwierzaka, nawet gdy pozostaje sam w domu. Interaktywna kość Wickedbone na pewno nie pozwoli się nudzić, ograniczy też tęsknotę za właścicielem, da emocjonalne wsparcie podczas jego nieobecności. Inteligentna kość wykonana z wytrzymałego poliwęglanu wydaje dźwięki i porusza się na dziewięć różnych sposobów i można nią sterować za pomocą aplikacji mobilnej lub manulanie w trybie interaktywnym. Wickedbone ma kółka po bokach, które można zdjąć, a zabawkę łatwo wyczyścić. Kość dla psów i kotów wytrzymuje do 40 minut w trybie aktywnej jazdy, ponad 4 godziny w programie interaktywnym i do 3 miesięcy w trybie czuwania. Zabawka jest ładowana za pomocą kabla USB.

 

 

Dlaczego warto postawić na zabawkę interaktywną?

 • Zabawa na długie godziny
 • Rozwija umiejętności twojego psa
 • Zapewnia dodatkowe dźwieki i ruchy
 • Zabawi kota lub psa przez dłuższy czas

 

Kluczowe własności:

 • Pohybuje se, vydává zvuky a disponuje až devíti programy
 • Rusza się i wydaje dźwięki, posiada 9 programów działania
 • Działa podczas twojej nieobecności
 • Kontrola za pomocą aplikacji 
 • Parowanie i komunikacja przez Bluetooth
 • Kość została wykonana z odpornego materiału sztucznego
 • Odporna na drapanie i gryzienie
 • Odporna na uderzenia
 • Kółka możesz bez problemu zdjąć i przeczyścić
 • Wickedbone wytrzyma w trybie aktywny do 40 minut
 • Łatwa w utrzymaniu w czystości
 • Ładowanie za pomocą USB kabla

Dla jakich zwierzaków przeznaczona jest kość Wickedbone

Wymiary interaktywnej zabawki  - długość 15,5 cm i szerokość 6,4 cm oraz waga 300 g. Zabawka jest odpowiednia dla średnich i dużych ras psów, nie nadaje się dla psów ras najmniejszych (np. Chihuahua). Wickedbone jest wykonana jest z wysokiej jakości poliwęglanu i chroni zarówno zabawkę, jak i zęby psa czy kota. Odporna na mocny ścisk psa - korpus i kółka wykonane są z wytrzymałego poliwęglanu, a zabawka jest odporna na mocne wstrząsy jednocześnie chroni także zęby psa. Możesz łatwo zdjąć i wymienić boczne koła - Wickedbone Tyres. Zabawka  Wickedbone będzie atrakcyjnym towarzyszem zabawy dla twojego zwierzaka przez długi czas.

 

 

Praca na baterii

Wickedbone ładujesz za pomocą dołączonego kabla Micro USB. Czas pracy zależy od wybranego programu, w programie aktywnej jazdy do 40 minut, w interaktywnym do 4 godzin, w trybie czuwania do 3 miesięcy. O stanie baterii poinformuję cię kontrolka LED.

 

Tryby działania

Aplikcja daje do wybory dwie możliwości działania: tryb interaktywny lub sterowanie za pomocą smartfrona. Tryb interaktywny to poruszanie się w losowo wybranym kierunku. Wickedbone dostosowuje się do sposobu zachowania twojego psa, jest aktywna lub wykonuje spokojne ruchy. Tryb interaktywny jest doskonały jeśli chcesz spokojnie przygotować kolację, obejrzeć film lub rozmawiać ze znajomymi. Jeśli zdecydujesz się aby Wickedbone sterować samemu z poziomu aplikacji, możesz decydować o kierunku oraz o przyśpieszeniu lub szybkości zakręcania. Możesz także ustawić zabawę w trybie na zewnątrz i w środku aby uniknąć przypadkowych szkód w domu. Sterowanie za pomocą telefonu to świetna zabawa dla zwierzaka i jego opiekuna.

 

Bezpłatna aplikacja

Aplikacja dostępna jest pod systemy iOS, oraz  Android.

Aby korzystać z Wickedbone wystarczy pobrać aplikację na swój smartfon. Z pomocą aplikacji połączysz się przez Bluetootth z zabawką i możesz rozpocząć zabawę. Wielką zaletą sterowania z poziomu aplikacji jest to, że aplikacja będzie też bawiła Ciebie. Możesz decydować o kierunku ruchu zabawki a także o przyspieszeniu i skręcaniu. Zabawkę możesz kontrolować z odległości do 20 metrów.

 

 

Łatwa do wyczyszczenia

Kółka zabawki Wickedbone zostały wykonane z materiału łatwego do wyczyszczenia. Bez problemu możesz je zdjąć i przeczyścić. Wickedbone możesz czyścić wodą. Dodatkowe kółka do kupienia są w naszym sklepie. Możesz mieszać kolory i stworzyć swoją unikalną kość Wickedbone.

 

 

Instruktażowe wideo Wickedbone

 

 

 

Fotografie produktu

 

Parametry techniczne produktu

Poniżej znajdziesz kompletne parametry techniczne

 

     Zasilania

Micro USB

     Wodoodporność

wodoszczelność

    Czas ładowania

1 godzina

    Rasy

średnia i duża

     Pojemność baterii

500 mAh

     Waga

300 g

    Opakowanie

papierowe opakowanie

    Rozmiar zabawki

sz.151,5 mm x w.64 mm

    Maksymalna szybkość

3,5 m/s

 

Zalety i wady Wickedbone

 

Ładowanie za pomocą kabla USB   Nie dla najmniejszych psów
Dziewięć programów działania    
Ovládání pomocí mobilní aplikace    
Długa praca na baterii    
Odporny materiał    
Dla średnich i dużych psów    
Wspiera zabawę, ruch, interakcję    
Łatwe czyszczenie    

 

Zawartość opakowania

 • Kość Wickedbone
 • Kabel Micro USB