Zadzwoń do nas (Pn-Pt 8-16:30)

Smycze Reedog na nowej lince, nigdy więcej psich odchodów na trawnikach!

Wraz z nowym rokiem spodziewaj się spacerowania w nowym stylu dzięki naszym smyczom Reedog. Tym razem na wysokiej jakości lince! Smycz zachowuje wygląd i wszystkie zalety, za które klienci tak bardzo pokochali smycze taśmowe Reedog. Dlatego oczekuj ergonomicznego uchwytu w dwóch wersjach, nowoczesnych kolorach i 3 trybach obsługi. A co ulepszyliśmy dla Ciebie? Oprócz zadowolenia części opiekunów psów, którzy preferują linkę na smyczy, do rączki przyczepisz teraz praktyczny pojemnik z woreczkami na psie odchody, dzięki temu nie zaskoczy Cię żadna krępująca sytuacja z zapomnianymi torebkami podczas spaceru.

Wygodne spacery i czyste trawniki! Jak to działa?

Każdy właściciel psa codziennie doświadcza, co to znaczy martwić się i odpowiadać za swojego psa. Obejmuje to wiele zagadnień, takich jak żywienie lub opieka weterynaryjna, ale nie zapominajmy o „drobiazgach”, które są nie mniej ważne - takich jak higiena środowiska wokół Twojego zwierzaka, a tym samym czyszczenie psich odchodów. Mimo że większość właścicieli psów jest przyzwoita i sprząta po swoim partnerze, każdy może czasem zapomnieć o torbach z domu lub pies odniesie sukces i zostawi więcej „wizytówek” za sobą, niż masz torebek przy sobie. Dlatego przygotuj się na spacer z psimi pupilami nie tylko jako z niezawodnym przewodnikiem, ale także z nowym praktycznym pojemnikiem na woreczki. Prosto przyczepiasz nowy pojemnik do rączki smyczy Reedog i masz problem z głowy na wiele spacerów.

 

Dlaczego sprzątać odchody po swoim psie?

Każdy z opiekunów zwierząt bardzo dobrze wie dlaczego należy posprzątać po swoim psie: nieuporządkowane „skarby” po psach są nie tylko nieestetyczne, ale także łatwo stają się źródłem infekcji pasożytami lub chorobami - zwłaszcza glistami lub salmonellą. Dzieci i inne psy po kontakcie z odchodami mogą złapać infekcję i zachorować, dlatego sprzątania rygorystycznie przestrzegaj. Ponadto dobrze znamy coroczną tradycję wiosennych trawników i chodników pokrytych psimi odchodami. Z pojemnikiem Reedog i woreczkami na psie odchody, dbanie o zdrowie i środowisko znów będzie łatwiejsze!


Produkty powiązane